Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

[quote name='baster i lusi']Ano więc Wiola została zatrzymana 12 .06.tak że moze juz być na wolności.[/QUOTE]
nie jestem prawnikiem ,ale zatrzymanie to jedno ,a udowodnienie przestepstwa na podstawie dowodu ,a nie przeslanek czy domyslow ,skazenie uwiezienie to druga sprawa.
Czyli bylo tylko zatrzymanie(to nic nie jest pocieszajace)
Czy kazdy powiezajacy odebral swoje psy?
Czy kazdy powiezajacy dostal informacje od Wioli co sie z psami stalo?
Czy kazdy powiezajacy sytematycznie kontaktowal sie w sprawie powiezonych psow ,czy tylko placilc,placil.......?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lokey']Mam trzy posty bo do tej pory tylko czytałam wasze posty a więcej działałam na fb, ale to nie ważne, skoro jest ok to dobrze, także z góry przepraszam za zamieszanie no ale jak tak na chłodno teraz się czyta wszystko od nowa to człowiek chyba podświadomie zaczyna szukać dziury w całym i podejrzany6ch osób ;)

Funia wybacz mi :*[/QUOTE]




[quote name='Lokey']teraz doczytałam resztę postów ;p to ja się przedstawię :)

[URL]https://www.facebook.com/sygryda.dzieduszow[/URL]

to mój fb teraz być może parę osób stąd mnie skojarzy :) a napisałam tak bo tak jak piszecie, każdy staje się przewrażliwiony i podejrzliwy, nie rejestrowałam się bo nie czułam takiej potrzeby, nie aham i ocham, a jedynie czytam i edukuję się po swojemu ( nawet bazarki licytowałam przez fb ;p ) no ale poczułam nagłą chęć podzielenia się swoimi obawami i głównie dla tego postu się zarejestrowałam. Papugi to zupełny przypadek, po prostu mam wolną klatkę w której ostatnio kurował się oskalpowany gołąb, that's all.

Mam nadzieję że rozjaśniłam nieco wasze wątpliwości :)

Aha i to też moja strona

[URL="http://www.facebook.pl/pangaeabialystok"]www.facebook.pl/pangaeabialystok[/URL]

chociaż to chyba powinnam zrobić w innym wątku, ale tu najszybciej zauważycie i może wybaczycie mi tą podejżliwość :)

Co do ip, to fakt można zrobić tak jak mówicie ale wątpię aby ktoś tak kombinował, nie ktoś taki jak wiolka, a przynajmniej wydaje mi się że człowiek nie spodziewa się że ktoś tak to sprawdzi i tak można byłoby dla wszystkiego, dla pewności sprawdzić wszystkie jej konta i innych i zbanować wszystkie jej wcielenia, nie tylko te w&m bo nie dość że w tej chwili może wejść i pokasować swoje posty z innych kont to również czytać co my o niej piszemy, niektórzy czerpią z tego przyjemność (że ktoś o nim pisze).

Ahh zamotałam, ale jestem nie wyspana bo sąsiad całą noc remonty uprawiał mi za ścianą ;/ tragedia :(([/QUOTE]

tutaj rozwiewam (mam nadzieję) wątpliwości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pit-R6']A moze nigdy nie byla aresztowana ;) Dlatego pisalem, zeby to sprawdzic. Szkoda, ze tak male jest zainterosowanie, co sie stalo z psami. Nic tu po mnie.[/QUOTE]
Przeciez tu jest zainteresowanie
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA!/page5?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA!/page5?[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Ano więc Wiola została zatrzymana 12 .06.tak że moze juz być na wolności.[/QUOTE]

Czy to jest Ona?
[url]http://www.wroclaw.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=kp_lesnica_posz&numer=9[/url]

Link to comment
Share on other sites

czy osoba Lokey warto sobie glowe" zaprzatac",przeciez nic nie wnosi do sprawy zaginiecia zwierzat?
co do aresztowania to moze kazdy byc (na podstawie donosu,pomowienia itd) ,ale po analizach alibi ,swiadkach mozna opuscic mury wiezienne po jednym dniu czy urzad policji .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']czy osoba Lokey warto sobie glowe" zaprzatac",przeciez nic nie wnosi do sprawy zaginiecia zwierzat?[/QUOTE]

nie warto :) ale warto sprawdzić konta zarejestrowanych użytkowników i usunąć nieaktywne od np roku czasu oraz zbanować zdublowane z jednego ip. a także zbanować te które macie pewność że to multikonto bo jak na razie to tylko W&M jest zbanowane z tego co widziałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Czy to jest Ona?
[URL]http://www.wroclaw.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=kp_lesnica_posz&numer=9[/URL][/QUOTE]

Ona, ale najbardziej podobna jest do tego zdjęcia z fejsa Alta, gdybym weszła wczesniej na jej watek od razu bym się połapala ze to niezyjąca kofeina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Moich nie rozwiałaś, dla mnie możesz być Wiolą. I mam to głęboko gdzieś. Tak jak i resztę "nowych" userów tego forum[/QUOTE]

Wybacz ale to jest dość niegrzeczne i niekulturalne, bo ja ci nic nie zrobiłam i nie powinnaś w ten sposób się do mnie odnosić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']ta teraz napewno bedziemy bardziej ostrozne i ciezko komus wiezyc,kto dopiero sie teraz zalogowal na dogo:shake:[/QUOTE]
ale Wola byla od lat na dogo i wszycy jej wierzyli i dawali psy,to moze sie ta sama lekcja powtorzyc z kim innym co od lat jest zaresjtrowany i nawet byc moderatorem tj Czarodziejka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']Pewne osoby skutecznie doprowadziły do tego, że nie MOŻNA nikomu wierzyć, więc się nie dziw, a tym bardziej nie możesz mieć o to żadnych pretensji.[/QUOTE]

nie mam pretensji o nieufność ale o te "mam cię gdzieś i nowych userów", to jest cholernie niekulturalne zwłaszcza że nie jestem tu od wczoraj a jedynie zarejestrowałam się dopiero teraz, nikt ci nie daje prawo do takiego traktowania ludzi "z góry", nie ufasz, masz prawo, ale zachowuj się kulturalnie.
Dobra koniec tego pitolenia o byle czym, bo tu nie ważne kto komu w tej chwili ufa a komu nie.

Ważne są psy które oszustka pozyskała na tym forum i jak się okazuje jeszcze działała na "złotypies" a może i takich forów z "Wiolą" czy inna matroną było więcej, ci którzy mają dostęp do innnych forów dyskusyjnych powinni rzucić zapytanie i zdjęcie oszustki czy u nich takiej nie było, ot tyle ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ale Wola byla od lat na dogo i wszycy jej wierzyli i dawali psy,to moze sie ta sama lekcja powtorzyc z kim innym co od lat jest zaresjtrowany i nawet byc moderatorem tj Czarodziejka[/QUOTE]
W zasadzie nic nie zrobisz ludzie robia to co chca,a czarodziejka poszla dalej,bo ma schronisko dla psow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']no to jednym slowem ciezko bedzie,najlepiej jak ktos moze potwierdzic czyja autentycznosc w razie czego.[/QUOTE]

moją może potwierdzić [COLOR=#4444FF][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/41545-Izabela124"]Izabela124.[/URL]
[/COLOR]
z którą znam się za sprawą grzywkowej suni Nensi. Zresztą wisi mi czy mi ufacie czy nie bo ja nie mam w tym żadnego interesu by was okłamywać, a czuję się tylko niepotrzebnie napiętnowana bo zwróciłam uwagę na kogoś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...