Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

[quote name='sybisia'][B]Nikt nie widział [/B]"życzeń" giselle, dano wiarę słowom super Wioli, odsądzono giselle "od czci i wiary" i wcale Jej się nie dziwię, że nie tłumaczyła się i nie podejmowała dyskusji. Odpowiedzcie z ręką na sercu, czy ktokolwiek dałby Jej wiarę, czy pozwoliłby cokolwiek wyjaśniac'? [B]Nie[/B], bo wszyscy kochali Wiolę i tylko jej wierzyli, giselle opluto za wszystko, za złą opiekę, za brud, za pchły, za biegunkę Daszy (bo tak napisał sieropsiniec). Z góry zdecydowano, że giselle jest be, a Wiola - anioł opiekuńczy. Może giselle nie miała za co przepraszac', bo tekst był wymysłem tej psycholki? Biedna Daszeńko, niech Tęczowy Most wynagrodzi Cię za to wszystko, czego musiałaś zaznac' po tej stronie :-(. Bądź tam szczęśliwa na wieki :candle::candle::candle:[/QUOTE]

Szczerze z ręką na sercu...nie wiem czy bym uwierzyła....natomiast jestem pewna, że starałabym się zweryfikować i sprawdzić wszystko... jednak nie dane mi to było :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wybaczcie mi to wtrącenie i jeśli się mylę to z góry przepraszam ale mam dziwne wrażenie czytając cały ten wątek jak i stare inne wątki że funia to kolejne sub konto wioli czy jak jej tam albo konto jej bliskiej osoby :( czy jest możliwość sprawdzenia przez admina lub moderatora ip użytkowników aby wykluczyć zdublowane konta? To by pozwoliło uniknąć w dużej mierze powtórzenia się sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Sledziłam ten wątek do porodu Wioli.

Nie byłam za żadną ze stron ale zdziwiło mnie,że Michelle milczała po oskarżeniach o zapach Daszeńki. Natomiast na wątkach swoich "hotelowiczów" napisała,że jest oskarżana i w ten sposób znalazła obrońców. W moich oczach nie postawiło jej to w dobrym świetle.

"Wiola" nie jest chora psychicznie,jest wyrachowaną oszustką,czerpała z tego korzyści finansowe. Świetnie manipulowała czytającymi wątek: ciąża,szpital czy udane adopcje. Jeśli znajduje takie domki to trzeba dać jej następne psy. Podawała wiele szczegółów nawet dziwnych sytuacji aby czytający zaczeli z jednej strony się gubić a z drugiej jej wierzyć. Jest zimna i wyrachowana. Wpłaciła 50zł na pomoc jakiejś bidzie i ma dobrą opinię a w zamian zarobi 200zł. Czysta kalkulacja.[/QUOTE]

Oj tak. Zgadzam się w całej rozciągłości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JoanJ']Szok, to mało powiedziane. Na szczęście intuicja i czujność sprawiły, że Jasiek, którego miała "Wiola" na dt w Rzeszowie ( luty-marzec tego roku), wrócił do mnie. To w otoczeniu właśnie kilku psów (było ich tam wtedy co najmniej 4-5) rzekomo miała urodzić Karinkę. Ciekawa jestem roli Miłosza i Marinki, bo tu widzę Marinka chce pokazać,że jest ok. A całe wydarzenie Jaśka na fb Marinka administrowała i szybko zlikwidowała (by było "posprzątane") po atakach obu pań na mnie,że zdecydowałam się odebrać Jaśka. Gdy mnie z Altą Carayą (Wiolą) zmieszały z błotem, kiedy zauważyłam,że co jest nie tak z tym ciągłym wożeniem Jaśka po PL i naleganiem na zrzeczenie się natychmiast praw do psa... Tracę zaufanie do ludzi. :([/QUOTE]

Wcale nie próbuję się wybielać. Jestem zła na siebie, że dałam się tak oszukać. Ty też wówczas zaczęłaś wieszać na mnie wszystko co mogłaś...a ja zwyczajnie jak mała dziewczynka dałam się w to wkręcić.
Sama poprosiłaś mnie o pomoc i założenie wydarzenia. Zrobiłam to, bo chciałam pomóc i Tobie i Jasiowi.
Założyłam też wątek... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239926-Jaś-mix-terier-PILNIE-DT!!!-NIm-dojdzie-do-ZAGRYZIENIA!-POMOCY![/URL]
A wydarzenie usunęłam ponieważ i tak nic nie wnosiło, a stało się swoistym chaosem i stekiem bzdur.
Nigdy więcej nie zrobię wydarzenia innemu niż swojemu psu - Amen! Drugi raz do tej samej niepewnej rzeki nie wejdę.

Nie kłam więc teraz, że stałaś się ofiarą

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']wybaczcie mi to wtrącenie i jeśli się mylę to z góry przepraszam ale mam dziwne wrażenie czytając cały ten wątek jak i stare inne wątki że funia to kolejne sub konto wioli czy jak jej tam albo konto jej bliskiej osoby :( czy jest możliwość sprawdzenia przez admina lub moderatora ip użytkowników aby wykluczyć zdublowane konta? To by pozwoliło uniknąć w dużej mierze powtórzenia się sytuacji.[/QUOTE]
O kurde. Tutaj dałaś czadu. Funia to moja przyjaciółka, razem działamy od lat. Ona o wiele dłużej ode mnie. Dziwi mnie, że osoba z trzema postami wnika w takie trudne wątki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JoanJ']Szok, to mało powiedziane. Na szczęście intuicja i czujność sprawiły, że Jasiek, którego miała "Wiola" na dt w Rzeszowie ( luty-marzec tego roku), wrócił do mnie. To w otoczeniu właśnie kilku psów (było ich tam wtedy co najmniej 4-5) rzekomo miała urodzić Karinkę. Ciekawa jestem roli Miłosza i Marinki, bo tu widzę Marinka chce pokazać,że jest ok. A całe wydarzenie Jaśka na fb Marinka administrowała i szybko zlikwidowała (by było "posprzątane") po atakach obu pań na mnie,że zdecydowałam się odebrać Jaśka. Gdy mnie z Altą Carayą (Wiolą) zmieszały z błotem, kiedy zauważyłam,że co jest nie tak z tym ciągłym wożeniem Jaśka po PL i naleganiem na zrzeczenie się natychmiast praw do psa... Tracę zaufanie do ludzi. :([/QUOTE]
Marinka jest ok, uwierz mi. Dała się tylko omamić oszustce jak my i jak prawie pół dogo...wcale mnie to nie dziwi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']O kurde. Tutaj dałaś czadu. Funia to moja przyjaciółka, razem działamy od lat. Ona o wiele dłużej ode mnie. Dziwi mnie, że osoba z trzema postami wnika w takie trudne wątki...[/QUOTE]
dobrze ze jest ktos czujny ,a nie tak jak zwykle na dogo,miała watpliwosci zapytała tak powinno byc

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Ja już mam chyba lęki jakieś. Nick Lokey pasuje mi do Wiolki. Często na fb pisala do mnie loki doki, nie bardzo wiem co to znaczyło, bo już z młodzieńczych lat wyrosłam....(chyba do zobaczenia?)
Czyżby wyszła już z pierdla i zaczynała nami znowu manipulować?
Mam nadzieję, że to tylko moje lęki nocne...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']dobrze ze jest ktos czujny ,a nie tak jak zwykle na dogo,miała watpliwosci zapytała tak powinno byc[/QUOTE]
Oj, mi się to nie podoba. Sprawdziłam jej posty, weszła na wątek papugi do kupienia i od razu na nasz...Dziwne to dla mnie bardzo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wiecie co? Ja już mam chyba lęki jakieś. Nick Lokey pasuje mi do Wiolki. Często na fb pisala do mnie loki doki, nie bardzo wiem co to znaczyło, bo już z młodzieńczych lat wyrosłam....(chyba do zobaczenia?)
Czyżby wyszła już z pierdla i zaczynała nami znowu manipulować?
Mam nadzieję, że to tylko moje lęki nocne...:([/QUOTE]

Handzia nie strasz... mam nadzieję, że tak nie jest.
Który z modów jest najszybszy, aby to sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Ja to już w ogóle te wszystkie nowe nicki biorę "pod lupę" ... pojawia się ktoś nowy i od razu zna sprawę - zabawne... wszyscy skończymy w wariatkowie ot co!

Dobrej nocy...[/QUOTE]

Mnie się też już udziela...

Spokojnej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']dobrze ze jest ktos czujny ,a nie tak jak zwykle na dogo,miała watpliwosci zapytała tak powinno byc[/QUOTE]

Owszem, ale nie w tym przypadku...to bardzo dziwne pytanie...i stwierdzenie zarazem:

"wybaczcie mi to wtrącenie i jeśli się mylę to z góry przepraszam ale mam dziwne wrażenie czytając cały ten wątek jak i stare inne wątki że funia to kolejne sub konto wioli czy jak jej tam albo konto jej bliskiej osoby :-( czy jest możliwość sprawdzenia przez admina lub moderatora ip użytkowników aby wykluczyć zdublowane konta? To by pozwoliło uniknąć w dużej mierze powtórzenia się sytuacji."

bo niby dlaczego akurat w stosunku do funi....śmieszne i zastanawiające zarazem
I niby o jakie stare wątki chodzi skoro weszła tylko na dwa. Na ten i z pytaniem o papugi???

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

Czytać sobie mogła, bo nie trzeba być zarejestrowanym, żeby oglądać wątki. Ale to pytanie na naszym wątku nie pasuje mi do "nowicjuszki" Pamiętam jak ja stawiałam swoje pierwsze kroki tutaj, byłam nieporadna, podziwiałam z ukrycia dziewczyny, które tutaj działały, byłam bardzo nieśmiała, w życiu nie zwróciłabym nikomu uwagi, bo nie czułabym, że mam do tego prawo. zazwyczaj zaczyna się od tego typu wpisów:" jaki słodziak", albo "jaki biedaczek" itp...

Kurcze, coś mi się zdaje, że teraz będę ostrożna bardziej niż to ustawa przewiduje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']A co da IP? Mając neostradę wystarczy wyłączyć i włączyć router i już jest nowe IP. {Przynajmniej tak mi powiedział technik z TP S.A. Poza tym można mieć kompa, telefon i netbooka. I też jest inne IP.[/QUOTE]

Fakt. Można jednak zablokować usera

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...