Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='toyota']W domu ma 2 własne i jednego tymczasika wyjątkowo, a na zewnatrz 2 tymczasy. Razem 5 psów do ogarnięcia, w tym 2 do zsocjalizowania.[/QUOTE]
Dzielne z Was Kobietki:)
Ja mam trzy psiury w tym jednego potwora:) Córka mówi,że muszę dłuuuuuuuuuugo żyć bo w razie mojej śmierci nikt go nie adoptuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']zaglądam wieczorkiem do miziaka i co widzę??? że się małe problemiki pojawiły-rozważałam wzięcie małego na DT-ale mam daaaleko do Grudziądza...no i nie dałabym rady ćwiczyć z piesiem co 2 godz:placz:[/QUOTE]


To już coś ! On teraz ćwiczy co 2 godziny, możliwe, że można częstotliwość ćwiczeń stopniowo zmniejszać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Ok-na razie nic nie obiecuję w sprawie DT. Ale małe fanciki na bazarek i u mnie się znajdą dla ślicznoty[/QUOTE]

Kochana, transport i na drugi koniec Polski się znajdowało. Może można by się doradzić w sprawie tych ćwiczeń co dwie godziny. Teraz DT najważniejsze, bo nie dość, że rekonwalescencja w domku, przy człowieku będzie zupełnie inaczej przebiegała niż w lecznicy, to jeszcze każdego dnia dług się coraz bardziej powiększa....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Jestem,jestem..... wpadam tu co chwile i kombinuję. Łeb mi paruje.... nie bójcie się...nie zostawiłam Frodzia tyle że zwaliło mi się jeszcze kilka spraw na wczoraj. Jestem z Wami cały czas....[/QUOTE]
Nescca:multi::multi::multi::multi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Tak wygląda Frodo po operacji:


[IMG]http://img812.imageshack.us/img812/2043/dsc4760800x530.jpg[/IMG]


[IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4136/dsc4758800x530.jpg[/IMG]


[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3048/dsc4755800x530.jpg[/IMG][/QUOTE]
Froduś kochany, jak dobrze,że łapeczki sprawne i koopki na trawniku:)
Cudny maluch:)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

sporym wysiłkiem pozbierałam informacje z wydarzenia na fb oraz wątku na dogo.
Bardzo proszę, żeby ktoś jednak zajął się dalszym pilnowaniem finansów Froda i uporządkowaniem informacji na fb i dogo (na fb bieżące info musi być w opisie wydarzenia, na dogo w pierwszym poście wątku lub poście drugim - rozliczeniowym, a także informacje o stanie skarbonki na dogo i na fb muszą być zgodne ze sobą).
Jak nie będzie w tym porządku, to stracimy zainteresowanie ludzi wsparciem dla Froda.

[COLOR=#ff0000][B]Grey Animals[/B][/COLOR] (do chwili wyjazdu Froda do Grudziądza)
Natalia J.(FB)
Iwona B.(FB)
ewu (dogo)
Diana C.-Ł.

[COLOR=#ff0000][B]Nesca (transport Froda do Grudziądza) – 400 zł[/B][/COLOR]
Basia B - Gliwice -100zł
Ilona K - Jasienie - 30zł
Monika F - Warszawa - 50zł
Anna S - Wrocław - 50zł
keakea (Agnieszka K.) - Warszawa - 50zł
Anna Maria F - Sierosławice - 50zł
Carrie i Tequila (Karolina M.) - Bytom - 30 zł
= 360zł
[B]Z ostatniej informacji od Nesca brakuje jeszcze 40zł, żeby wyzerować koszt transportu[/B]

[COLOR=#ff0000][B]MONDO CANE (operacja - 3100, pobyt w klinice + rehabilitacja – 100 zł dziennie, hotel/dt-?)[/B][/COLOR]
[B]
1) rozliczenie pierwsze (info z 20.11.2012)[/B]
- Sylwia G. - 20 zł
- Agnieszka A. (FB?, dopisek mój) - 20 zł
- Marzena N. - 20 zł
- Andżelika S. - 15 zł

[COLOR=#ff0000] [B]PONADTO[/B][/COLOR]

hektor2461 (dogo) – 100 zł – napisał na dogo, że wpłacił na Mondo Cane, brak potwierdzenia w pierwszym rozliczeniu z Mondo Cane

Joanna M. – deklarowała chęć wpłaty na wydarzeniu FB, czy dostała namiary na konto?
ewu (dogo) – 400 zł – deklaracja jednorazowa na hotelik
Hope2 (dogo) – 50 zł - deklaracja mies.

Link to comment
Share on other sites

Super ,zobaczyć Froda przy miseczce:loveu:... jednak foty to foty!...
Keakea ma rację ,że dobrze byłoby się zorganizować i uporządkować te finanse... jest dla wszystkich wtedy jasność ,ile jeszcze potrzebujemy pieniążków?... a lekko na pewno nie będzie... a jeszcze święta za pasem.... no prawie... przynajmniej mi czas tak...ucieka ,że lepiej już teraz myśleć co dalej?...
Hope :roll:........ja wstrzymuję oddech.................z Twoim DT.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Jestem,jestem..... wpadam tu co chwile i kombinuję. Łeb mi paruje.... nie bójcie się...nie zostawiłam Frodzia tyle że zwaliło mi się jeszcze kilka spraw na wczoraj. Jestem z Wami cały czas....[/QUOTE]
.... ja wiedziałam ,że Jesteś:loveu:... po tych kilku minutach rozmowy ....wiedziałam :roll:!...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jak się te Ciocie szybko nie znajdą , to chyba umrę z nerwów i będziecie mieć wydatki na wieńce... no chyba mi przyślecie:eviltong::flaming::drinking::morning:[/QUOTE].... nieeee.... koszta leczenia do zapłacenia:eviltong:;)

... a kto będzie nas dopingował do walki?..ha?....

Link to comment
Share on other sites

Ciocie ja na FB nie pomogę bo nie korzystam. Wpłaciłam 100 zł na transport ale obiecałam jeszcze 400 zł na hotelik. Jak by było bdt:),to pieniądze przeznaczę na koszty leczenia, bdt też będzie potrzebowało :) Przelew zrobię w poniedziałek bo czekam na zastrzyk finansowy a jak nie będzie zastrzyku, to wpłacę w dwóch ratach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']czy ktoś może wrzucić nowe fotki Froda na FB?
co do DT-proszę o jeszcze chwilę cierpliwośći-potrzebna narada domowa-a do tego domownicy;)[/QUOTE]
... jasne ,że będziemy czekać to ma być przemyślana decyzja:lol:
... ja nawet nie jestem zalogowana na fb :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...