Jump to content
Dogomania

3 szczeniaki - wszystkie zarezerwowane :) - JUŻ W DOMKACH


Patikujek

Recommended Posts

[B][COLOR=darkorange]W nocy 21/22.03.07 oszczeniła się jamniczka moich sąsiadów, (Zaszła w ciąże kiedy państwo zostawili ją u znajomych na 2 dni z powodu wyjazdu).[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Urodziło się 8 szczeniąt - 4 suczki i 4 pieski[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]5 szczeniąt zostało uśpionych:([/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff8c00]Tak więc przedstwiam gromadę:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]1 - suczka - ur. 21.03.2007 o 23.30 - Quanti - zamówiona[/COLOR][/B]
[COLOR=darkorange][B][IMG]http://images21.fotosik.pl/103/f866869925c0bb41.jpg[/IMG][/B][/COLOR]

[IMG]http://images22.fotosik.pl/61/030f4578e62f79f4.jpg[/IMG]

[COLOR=darkorange][B]2 - suczka - ur. 22.03.2007 o 1.10 - Cherry(Szery) - zamówiona[/B][/COLOR]
[COLOR=darkorange][B][IMG]http://images20.fotosik.pl/153/08c5debf485b9a43.jpg[/IMG][/B][/COLOR]

[IMG]http://images20.fotosik.pl/153/287414ef52b4a6a2.jpg[/IMG]

[COLOR=darkorange][B]5 - pies - ur. 22.03.2007 o 3.50 - Dickens (lub Rudolf z powodu mocno różowego noska)[/B][/COLOR]
[COLOR=darkorange][B][IMG]http://images21.fotosik.pl/103/18e6b31044a5baa7.jpg[/IMG][/B][/COLOR]

[IMG]http://images21.fotosik.pl/103/3d045cffb7c362de.jpg[/IMG]

[B][COLOR=darkorange]Uśpione zostały:[/COLOR][/B]
[COLOR=darkorange][B]4 - suczka - ur. 22.03.2007 o 2.50 - Stella[/B][/COLOR]
[COLOR=darkorange][B]3 - pies - ur. 22.03.2007 o 1.45 - Simpson[/B][/COLOR]
[COLOR=darkorange][B]6 - pies - ur. 22.03.2007 o 5.00 - Stich(Sticz)[/B][/COLOR]
[COLOR=darkorange][B]7 - suczka - ur. 22.03.2007 o 5.45 - Abi[/B][/COLOR]
[COLOR=darkorange][B]8 - pies - ur. 22.03.2007 o 8.00 - Lucky(Laki)[/B][/COLOR]

[B][COLOR=darkorange]Suczka nie była dopuszczona specjalnie, zwiała swoim opiekunom no i wyszło.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Jak na razie nie ma chętnych na szczeniaki dlatego już teraz szukamy im domków. Szczeniaki będą do oddania po 15 maja[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff8c00]W sprawie psiaków kontakt ze mna:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]tel. 513 139 349[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]e-mail. [EMAIL="[email protected]"][COLOR=darkorange][email protected][/COLOR][/EMAIL][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=darkorange]Sunia pójdzie do strylki jak tylko będzie mogła. Moi sąsiedzi ją zawsze pilnowali ale zostawili raz bo musieli u swoich znajomych i oni ją puścili ze smyczy.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A co do uśpienia nasz wet stwierdził że on nie usypia szczeniorków bez powodu[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]Więcej zdjęć: [URL]http://patikujek.fotosik.pl/albumy/154441.html[/URL][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

ludzie!!!!!!!!!!!! my wszyscy wiemy tutaj ze psy sie sterylizuje!!!!ale ilez jest ludzi na tym swiecie zasranym ktorzy tego nie uznaja!!!!!!!!!!!!! teraz trzeba znalezc maluchom dom, ale proponuje by dogomania oferowala swoja pomoc TYLKO jesli wlasciciele ZOBOWIAZA sie do wysterylizowania psa!!!!!!!!!!!!i szczeniaki tez maja byc wysterylizowane-nie tylko suki-tez psy-obowiazkowa kastracja!!!! (oczywiscie do tego musza sie zobowiazac przyszli wlasciciele)...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Po pierwsze psiaki są z Zabrza(Śląsk)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkorange]Po 2. Matka jest jamnikiem ale nierasowym(tzn. nie ma rodowodu)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkorange]Po 3. Właściciele chcieli je uspić, przynajmniej jak byłam z nimi wczoraj u weta jednak wet się nie zgodził. A czy będą szukać innego nie wiem będę starć się ich jeszcze dzisiaj namawiać.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]Jednak na pewno 1 lub 2 zostawią, choćby dla suki[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

No ja też mam nadzieję, że te szczurki szybko znajdą domki. Szkoda, że w ogóle sie narodziły przez ludzką głupotę i niefrasobliwość. Czasu sie jednak nie cofnie. Za uśpieniem też nie jestem bo dlaczego one mają ponosić konsekwencje ludzkiej bezmyślności. A w schronach czeka tyle psów:placz: !!

ChiQuiTa-moja sunia nie przyniesie mi szczeniaków bo ją przed tym zabezpieczyłam dożywotnio;) .
Jakby ci państwo byli równie dojrzałymi opiekunami do tej sytuacji w ogóle by nie doszło.
Niestety minie chyba minie ze 100 lat zanim nasze społeczeństwo dorośnie do tego by psy posiadać z całą odpowiedzialnością.

Link to comment
Share on other sites

Patrycja napisała do mnie z prośbą o zamknięcie tego tematu, a ja zapytam na [B]jakiej podstawie[/B]? Na takiej, że WAM się nie podoba to iż szczenięta żyją? :angryy: Regulamin forum nie mówi nić o zakazie umieszczania psow potrzebujacych domu, a o likwidowanie tematów gdzie ktoś oferuje psy "rasowe" czy kundelki za pieniądze... Czy ten temat jest zakazny?!
[B]Prosze o usunięcie swoich postów[/B] które tylko zaśmiecają ten wątek!
Chcę zaowazyc że Patrycja jest wolonariuszką w schronisku i wie że mioty się usypia, ale jesli właściciele psiaków tego nie chcą to ma się na nich obrazic i odwrocic? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]Widzę, że nikogo nie obchodzi to, że szczenięta będą żyć mimo waszych kłutni![/COLOR]
[COLOR=red]Proszę poraz kolejny o usuniecie swoich postów[/COLOR]
[COLOR=red]powód:[/COLOR]
[COLOR=red][B]-nie trzymają się tematu.[/B][/COLOR]
[COLOR=red]Pozdrawiam mod. zaba14.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Posty zostały usunięte, gdyż całkowicie odbiegły od tematu.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Każdy kolejny post który będzie prowadził do kłótni lub odbiegnie od tematu również zostanie usunięty.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Mod.Zaba14.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Jutro 5 szczeniąt jedzie do uspienia:placze:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Jest mi strasznie przykro jednak wiem że dobrze się dzieje...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]W takich momentach zawsze serce kłuci sie z rozumem:shake:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Patikujek, a jesli ja sie zaoferuje te szczurki, ktore maja byc uspione, do mnie wziasc ( oczywsicie po odchowaniu) , i sama im domkow szukac i tez znalezc, jak zawsze bez pomocy dogomaniakow, to czy je przy zyciu zostawicie ? Bardzo by mi zalezalo, aby tych juz zyjacych, nie zabijac. A gwarantuje, ze zadnemu, w Polsce zyjacemu psu - domu nie odbiora, bo bym tylko i wylacznie u mnie szukala. Czy dacie im wtedy szanse , aby sie zyciem cieszyly?

Link to comment
Share on other sites

Prawie 2 lata temu moj ojciec przywiozl z wakacji nasza Alfetke...bo poprzedni wlasciciel chcial ja na drucie powiesic...jak tylko ja ujrzalam natychmiast polecialam zalawtiac sterylke. Jak sie pozniej okazalo Zrobilam sterylke aborcyjna.

Ja wiem- wyjscie kontrowersyjne. Byloby 8 psow. Do tej pory ojciec patrzy sie na mnie dziwnym wzrokiem...ale chyba ilosc ewentualnych szczeniakow tez go porazila...Przygarniajac Alfetke nawet nie pomyslal ze...przygarnia na raz 9 psow.

Mozliwe ze nie bylabym az tak uparta co do tej sterylki gdyby nie dzieci Gaji na tymczasie u nas pol roku wczesniej i znajdowanie domkow dla tylko 5 maluchow.Po tym zyciowym doswiadczeniu nie zdecydowalabym sie w zyciu na rozmnozenie suni.

Pamietajcie ze czasami lepiej po prostu zrobic sterylke aborcyjna niz dopuscic do porodu itd.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Ja bym mogła ci szczenieta oddać jednak sąsiedzi postanowili(z jednej strony dobrze) ja już się dzisiaj nie spotkam z nimi a tel nie mają jak złapię ich jutro przed uspaniem to pogadam z ludźmi, ale nic nie obiecuję[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']ehh podjelismy wszyscy decyzje ze lepiej je bedzie uspic jeszcze jak maja 1dzien...smutne..ale niestety...ciekawe czy wlasciciela dadza dzis rade??
tak czy sial 3zostaly-i zasluguja na jak najepsze domki...[/quote]
Dla tych uspionych będzie lepiej ?? A za pomocą której wyliczanki będą typowane?:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Ale dlaczego maja byc zamordowane? Przeciez ja im zycie proponuje. Ja im domki chce znalezc. Dlaczego to robicie? Przeciez one juz zyja i czuja. To sa stworzenia boskie. Kazde stworzenie na zycie zasluguje. Ja chce pomoc. Czy naprawde tych 6-7 tygodni nie moga zostac u tych ludzi, z matka. Ja je zabiore do siebie, tylko sa jeszcze teraz za malutkie. Ja chce im dac szanse na zycie, nie mordujcie ich, miejcie litosc nad tymi glutkami, blagam:placz: :placz:
Przeciez zadnemu psiakowi w Polsce one domu nie odbiora, to gwarantuje. Nie robcie tego. Na litosc boska.:placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

ehhh ja nie mowie ze jestem za usypianiem ale wczesniej toczyla sie tu zacieta dyskusja-zostala usunieta przez moda bo zmieniala sie w awanture...
pamietajcie-znajdujemy dom dla jednego kundelka ze schroniska a na jego miejsce przybywa 8nastepnych:(:(:( (to nie moje slowa-cytyje jedna z forumumowiczek-przepraszam nie pamietam ktora-ale sie z tymi slowami zgadzam)...
teraz sobie zasnely...glutki male...i niegdy nie dowiedza sie co to znaczy schron samotnosc bol...

wlasciciele zobowiazali sie tez o ile dobrze pamietam sterylki suni na przyszlosc-co bardzo pochwalam..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...