Jump to content
Dogomania

3 szczeniaki - wszystkie zarezerwowane :) - JUŻ W DOMKACH


Patikujek

Recommended Posts

[B][COLOR=darkorange]u sąsiadki praktycznie nie sikała na dywan już tylko szła gdzieś na linoleum i tylko tam się załatwiała a najchetniej na korytarzu jak miała okazję:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Czekam na kolejne fotki:D:D:D[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wczoraj mała dała popis, bo postawiła qpe na środku dywanu, a dywan mam tylko w jednym pokoju, więc musiała się postarać ;].
Może jutro znów zrobię jakąś sesję. Zamierzam ją z szynszylami na wolności zapoznać :). Póki co nie szczeka już na nie, tylko obserwuje.
edit:A i jeszcze takie pytanie: nie wiesz, czy mała spała w domku w nocy? I czy w dzień często śpiochała? Bo u mnie trochę się ze mną pobawi w dzień i idzie w kime. To normalne?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]To noirmalne ona lubiła w czasie dnia sobie odpocząć a pozat tym szczeniaki tak mają żę jak się zmęczą to idą sobie kimnąć:D[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Ona miała tak zawsze za to lubiła wcześnie rano wstawać:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A ja czekam na nowe fotki i nowe wieścia anjlepiej jakbyś założyła jej foto bloga:)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Póki co nie mam nowych zdjęć, więc szkoda mi małej zakładać fotobloga. Dziś zrobiłam trochę z telefonu chłopaka, ale to muszę poczekać, aż mi wyśle na maila.
Ogółem staram się trochę z małą pracować metodą klikerową. Póki co nie idzie nam to jakoś doskonale, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo :).
Dziś trochę zaryzykowaliśmy i wybraliśmy się na mały spacer z kontrolą przed innymi psami i ulicznymi niebezpieczeństwami. W czwartek wybieramy się do weta, żeby odrobaczyć malutką.
Rano byłam z niej dumna, bo dała nam całą noc przespać. O 5 przyszła do mojej mamy do pokoju (tam ma otwarte, do mojego nie), pomarudziła i położyła się lulu przy jej łóżku. Potem wróciła do siebie i tak do 9 spałyśmy :).

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Myslałam że masz może aparat cyfrowy:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Ale to poczekam aż się takiego dorobisz:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]CXo do spania to na prawde nikt nie mówił żę łatwo będzie w końcu mamusia spała w łózku od zawsze i dzieci od pierwszych godzin też do tewgo uczyła bowiem pr5zynosiła je do łózka w zębach:shake:][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Ale cieszę się żę robicie postepy i mam nadzieję że rodzinka dalej zachwycona maleństwem i babcia również:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Jak będzież u weta to zważ ją jestem ciekawa ile ważyt:)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziś ważyłam tak na oko na mojej wadze, to pokazywało 3 kilo ;).
Właśnie widzę, że mała nauczona na łóżku ;). A moja mama nie pozwala jej włazić. Ja biorę na kolana czasem. Ogółem niezła piszcząca terrorystka z niej :D.
Mamie się bardzo podoba:), tylko trochę narzeka na te wszechobecne gazety . Babcia wróciła do siebie do domu, więc nie widziała Bezy :). Ale niedługo psina zapozna się z moim tatą :D

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Jak była wazona przed odrobaczeniem to wazyła 2,8 kg.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]a co do piszczącej terrorystki to szkoda że nie widziałaś tej czarnulki jak przychodziła to zamykałam drzwi do mojego pokoju żeby szczurasków nie stresowała to ta się tak długo i tak głośno darła az jej drzwi ktoś nie otworzył albo aż nie poszła do domku[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A i widzę że imię Beza zostało:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Z czasem się przyzwyczai a i mama również:)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Beziak powoli się wyrabia. Tylko mój chłopak mi ją rozdziadosza ;].
Byłyśmy dzis u tego weta. Malutka ładnie się zachowywała w tramwaju, tylko trochę drzwi się wystraszyła :). Wet jej w sumie nie zważył. Nie wiem czemu ;/. Wogóle to było takie hop siup i tyle ;). Tyle, że mu stękać zaczęłam, że nie wiem czy Beza nie jest uczulona na karmę. A w poniedziałek na szczepienie :).
Poza tym maleństwo się nie umie przekonać do sikania na dworze ;). Ale to nic, poćwiczymy to porządnie po kwarantannie.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]To super!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A co do siusiu to się nauczy:D:D:D[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Jestem pewna:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]To czekam na fotki teraz a najlepiej znadź kogoś z dogo kto blisko ciebie mieszka to może częściej do ciebie zajrzy i będzie mi foteczki wklejać:)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

A właśnie: mam takie głupie pytanie. Nie orientujesz się może jak dbać o sierść suni? Czy czesać grzebieniem, szczotką? Czy zgrzebłem? Bo tak niebardzo wiem, a chcę ją już przyzwyczaić do takiej pielęgnacji.
Fotki postaram się niedługo "załatwić" :).

Link to comment
Share on other sites

tam niema co czesac:evil_lol: najlepiej to sczotka wlosia,albo zwykla dla niemowlat,dotego kawalek irchy do szyb i to cale wyposazenie ktorkowlosego psa.

wysczotkojesz sczotka,wypolerujesz ircha i bedzie sie swiecic jak ho ho

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Mamusi psiaków najlepiej służyła gumowa rękawica i co najwyżej grzebień do piórek za uszami a tak to mamuśka bardzo mało liniała:)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkorange]a poza tym tak jak wyżej Monika napisała:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]P.S[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]Dostałaś moje pv i zdjęcia Mona??[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Eriu ja mam taką rękawicę [url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?cPath=23_93&products_id=2509[/url]

Jest wygodna w użyciu, dobrze wyczesuje sierść i nie podrażnia skóry krótkowłosego psa. Próbowałam kilku innych, ale ta jest moim zdaniem najlepsza ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za porady :).
Póki co czeszemy szczotką, tyle, że mała jest chętna, aby ją zjeść ;].
Maleństwo dziś musiało zostać samo na dłużej, bo miałam zakończenie roku. Ponoć trochę popiszczała, ale później poszła lulu.
Jak będę zamawiać karmę (bo chcę też w krakvecie kupować) to sobie sprawię tą rękawicę.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]A co do zostawania w domu to ucz ją od początku bo u sąsiadki zostawała w domu bez luidzi jednak zawsze mamusia była a tutaj rzebyś potem problemów nie miała:shake:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Bora ci może na ten temat sporo powiedzieć:([/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]ona przezywała ciężko, na początku Torcia(pies Bory) był a z niaącały czas nierozłącznie i kiedy przyszło że musiała zostawać w domu sama strasznie płakała i nie było łatwo jej tego oduczyć jednak z tego co wiem udało się więc jak coś ona ma doświadczenie w tych sprawach:)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Eriu wychodź z domu codziennie kilka razy, nawet jak nie musisz :evil_lol:

Wyjdź z rana do sklepu, później idź wyrzucić śmieci, później możesz iść znowu do sklepu :lol: Myślę też, że warto nauczyć psa zostawać samemu jak jest ciemno, bo później może się bać, ale to zależy czy pies strachliwy :evil_lol:

Na początku wychodź na krótko, a później na dłużej na spacer czy do jakiegoś hipermarketu :diabloti: Musiałabyś jakoś móc sprawdzić czy piszczy, ja zostawiałam kamerkę :-D dzięki niej obserwowałam postępy ;) Zostawiaj jej też jakieś gryzaki, żeby nie gryzła tego czego nie powinna :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...