Jump to content
Dogomania

Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!


Randa

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tylko może uprzedzę, że my nie podjęliśmy jeszcze żadnej decyzji bo mamy u siebie sporo zwierząt. A druga sprawa to my nie mamy samochodu i sporadycznie TZ wraca do domu firmowym z Warszawy. Także dopiero wieczorem jak wróci porozmawiamy na ten temat wspólnie gdyż to ja głównie zajmuję się zwierzętami i na mnie spada potem cały obowiązek i ciężar, a jestem tu sama z małym dzieckiem i psami obecnie ośmioma - kotów nie liczę.

Link to comment
Share on other sites

Mestudio,wiem,że jeszcze nic nie zdecydowaliście ......na razie bardzo mocno trzymam kciuki za Was i Sanieczkę.
Przypadkiem wczoraj trafiłam na wątek tych psiaków :-( i zobaczyłam wpis o transporcie.Zadzwoniłam do syna od razu, czy by się zgodził zabrać sunię i napisałam..... bo jeśli zdecydujecie się przyjąć ją do Waszego Wspaniałego domku, to dla Sanieczki każdy dzień się będzie liczył,by ją szybciej stamtąd zabrać :-(.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wyczytałam to Sańka i Rudy w najgorszym stanie....."RUDY - starszy pies przed kolano, strasznie wychudzony, szkielecik, bez budy",
i chyba Misiek,


[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/876632/1625505/previews/57785064_rudy4.jpg[/IMG]

Misiek
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/876632/1625505/previews/57783536_misiek4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Trzeba w tytule napisać, że DT potrzebne.[/QUOTE]


Koniecznie....one tam zimy nie przetrwają :shake:... najgorsze to cierpienie z głodu :-(,w każdej chwili babcia może nie być w siłach nawet sobie wstać herbaty zrobić,a psiaki uwiązane,daleko od ludzi,nawet żaden sąsiad kawałka chleba nie rzuci:shake:.

Link to comment
Share on other sites

U nas takich schronisk nie ma. Białostockie nie przyjmie bo spoza miasta, z resztą u nich kaszel kenelowy kosi żniwo a psy nie wychodzą w kojców. Do schroniska z którym gmina ma umowę psów nie damy bo to to samo co postawić na nich krzyżyk. Jeżeli jest jakieś dobre schronisko w Polsce, które byłoby w stanie im pomóc to super, ale to musi być dobre schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Moze jakies przytulisko?
zawsze to lepsze niz to co teraz maja.
w schroniskach najczesciej nie przyjmuja spoza danej gminy ,bo wtedy na takie psy nei dostaja kasy.
przy jednym mozna powiedziec ze sie go znalazlo pod schroniskeim , nikt nie sprawdzi skad jet pies...ale przy kilku to by bylo podejzane...
boje sie co bedzie jak przyjda mrozy, babci podworko snieg zasypie i nie bedzie jej sie chcialo przez zaspy przedzierac zeby psom dac jesc...
moze nawet nie da rady do nich dojsc...
co beda jesc.
nie mowiac o wodzie...
one zgina z pragnienia,...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...