Jump to content
Dogomania

Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...


Paolina

Recommended Posts

[quote name='Rudzia-Bianca']Wo mateńko ... nie dziękuję ...
No to teraz ładuję telefon żeby był gotowy na ten trud co go czeka mam nadzieję ;)[/QUOTE]

Na większej ilości portali raczej nie ma sensu robić, bo ludzie jak wchodzą to albo na te najpopularniejsze albo na te, które wyrzuci im google na kilku pierwszych stronach, a to wszystko tu jest.
Rudzia, jak uda się zrobić jeszcze jakieś zdjęcia Reksia, to napisze się nowy tekst i znowu wrzucimy ogłoszenia, żeby cały czas były gdzieś na pierwszych stronach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dara9']Hana została znaleziona w Dąbrowie Górniczej, ma 4-5 lat. Jak oglądam zdjęcia Reksia z różnymi minkami to istna Hana!
Trzymam kciuki by Reksiu szybko znalazł dom, będę odwiedzać jego wątek i mam nadzieję, że znajdzie domek szybciej niż znalazła Hanka![/QUOTE]

Nasza Nina znaleziona w Dąbrowie Górniczej także :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Na większej ilości portali raczej nie ma sensu robić, bo ludzie jak wchodzą to albo na te najpopularniejsze albo na te, które wyrzuci im google na kilku pierwszych stronach, a to wszystko tu jest.
Rudzia, jak uda się zrobić jeszcze jakieś zdjęcia Reksia, to napisze się nowy tekst i znowu wrzucimy ogłoszenia, żeby cały czas były gdzieś na pierwszych stronach.[/QUOTE]

Super , większej ilości to ja nawet sobie nie wyobrażam .

Rozmawiałam dziś z hotelikiem, Reksik w domu wył zamknięty, więc trafił do pomieszczenia z psami do kojca i tam jest cichy i zadowolony .
Straszna gaduła z niego , wszystko chce opowiadać :) Antybiotyki dostaje . Na spacerze pięknie idzie .


I zapraszam Was do naszej kolejnej myślenickiej bidy :(
Franek potrącony zostawiony w rowie z zerwanymi więzadłami :(
Gdyby nie Psia Szkoła pewnie już by go nie było :(

[B][URL="http://www.tinyurl.pl?E9Cw8bUe"][COLOR=#ff0000]FRANEK KLIK[/COLOR][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Oj nie lubi, ,najchętniej byłby cały czas z człowiekiem . Tylko skąd mu go wytrzasnąć :([/QUOTE]
Na pewno taki ktoś się znajdzie . Łatwiej znaleźć dom psu łagodnemu , który lubi dzieci i kocha cały świat ( no może poza kurami ) a Reksiu przecież taki właśnie jest .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Na pewno taki ktoś się znajdzie . Łatwiej znaleźć dom psu łagodnemu , który lubi dzieci i kocha cały świat ( no może poza kurami ) a Reksiu przecież taki właśnie jest .[/QUOTE]

Myślę że i kury pokocha jak się przekona ze nie musi sam dbać już o jedzenie dla siebie bo codziennie pełna micha czeka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tooom']Właśnie do domku wszedłem i odwiedzam Reksia. Nawet nie miałem czasu zadzwonić do Pani Marty. :([/QUOTE]

No ja weszłam po 22 :( już nie miałam sił dzwonić zresztą pewnie by mi się dostało za taką godzinę , ,wczoraj wszystko było ok więc pewnie dziś też ;)
Jutro zadzwonię do ksery czy już po remontach .

[quote name='Lidan']No i dotarłam na wątek Reksia. NA razie tylko pierwszą stronę przeczytałam ale postarm się później nadrobić.[/QUOTE]

Witaj :)

[quote name='dara9']Ponad pół roku... wiem nie jest to aż tak długo, poza tym ona była u kochanych ludzi. Ale liczę, że piękny Reksio znajdzie domek szybciej![/QUOTE]

Oj też na to liczę ...

[quote name='erka']Ale póki co potrzebne wsparcie finansowe dla psiaka.
Bo Rudzia pomaga wszystkim dookoła, a teraz na jej terenie bidaki w potrzebie.[/QUOTE]

Oj ta kasa to jakiś koszmar, na szczęście Franka nie trzeba operować więc może jakoś przy pomocy dogomaniaków damy radę ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...