Jump to content
Dogomania

Batman już w super DS u Tymusia i DianuLKii :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam .! jestem TZ-ką od tymusia ; ) i chcę Wam bardzo podziękować za Batusia !!! :loveu: jest wspaniały ! :lol: Bardzo się cieszymy że mogliśmy mu dać dom bo jesli chodzi i ścisłość to będzie mieszkał w domu ; zachowuje się bardzo grzecznie i zachowuje czystość , mój mąż oszalał na jego punkcie , cały czas mnie woła żebym zobaczyła jaka z niego piękna "kuleczka" ( on takie psiaki lubi :eviltong: ) !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aryste']DianuLka- Super ze daliscie dom tymusiowi.

zasluguje na szcescie kochana kluska[/QUOTE]
Hehe ależ się uśmiałam a myślalam, ze dzis mnie nic nie rozśmieszy :evil_lol:
Aryste, Tymuś to dogomaniak, ktory dał dom Batmankowi. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DianuLKaa']Witam .! jestem TZ-ką od tymusia ; ) i chcę Wam bardzo podziękować za Batusia !!! :loveu: jest wspaniały ! :lol: Bardzo się cieszymy że mogliśmy mu dać dom bo jesli chodzi i ścisłość to będzie mieszkał w domu ; zachowuje się bardzo grzecznie i zachowuje czystość , mój mąż oszalał na jego punkcie , cały czas mnie woła żebym zobaczyła jaka z niego piękna "kuleczka" ( on takie psiaki lubi :eviltong: ) ![/QUOTE]

to my dziekujemy za tak wspanialy domek dla Batusia!!! :loveu::loveu::loveu: odmieniliscie jego zycie, cos pieknego! :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']oj tak !!!!:razz: toyotko skrzynka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1ps zdj dostałaś ??[/QUOTE]


Niestety nie mam możliwości odebrania tych mms-ów, bo moja komórka nie ma takiej opcji. Myślałam może, że przez neta, ale TZ twierdzi, że się nie da.

Nauczcie się proszę wrzucać foty na dogo przez [I][B]imageshack, [/B][/I]- albo poproszę na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , to je wrzucę.


Kasę za transport już Patrycji wysłałam. Dziękuję wszystkim za kupowanie cegiełek !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...