Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

A tu Amorek na Chwili dla Pupila [URL]http://chwiladlapupila.pl/informacje/zaglodzony-prawie-na-smierc-rhodesian/[/URL]. Tak przy okazji wielkie podziękowania dla Andrzeja za umieszczenia Amorka na stronie Chwila dla Pupila i Psi Los. Mam nadzieję, że znajdziemy Amorowi fajny dom.
Jeśli będzie potrzebna karma dla Amora, to proszę o informację 7-10 dni wcześniej. Mamy kolejnego sponsora :)

Edited by Psia Szkoła
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']A tu Amorek na Chwili dla Pupila [URL]http://chwiladlapupila.pl/informacje/zaglodzony-prawie-na-smierc-rhodesian/[/URL]. Tak przy okazji wielkie podziękowania dla Andrzeja za umieszczenia Amorka na stronie Chwila dla Pupila i Psi Los. Mam nadzieję, że znajdziemy Amorowi fajny dom.
Jeśli będzie potrzebna karma dla Amora, to proszę o informację 7-10 dni wcześniej. Mamy kolejnego sponsora :)[/QUOTE]


Pięknie dziękuję! Sponsor na wagę złota potrzebny! I choć na razie jest juz zebrana spora kwota, to pieniążki potrzebne są na kastrację i badania.


[quote name='ewu']Zawsze czytam co u Amora. Oby znalazł wymarzony domek:)
Deklaracja pofrunęła:)[/QUOTE]

Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']A tu Amorek na Chwili dla Pupila [URL]http://chwiladlapupila.pl/informacje/zaglodzony-prawie-na-smierc-rhodesian/[/URL]. Tak przy okazji wielkie podziękowania dla Andrzeja za umieszczenia Amorka na stronie Chwila dla Pupila i Psi Los. Mam nadzieję, że znajdziemy Amorowi fajny dom.
Jeśli będzie potrzebna karma dla Amora, to proszę o informację 7-10 dni wcześniej. Mamy kolejnego sponsora :)[/QUOTE]

Pięknie dziękuję za pomoc, może jak będzie o nim głośno to ktoś w końcu się znajdzie kto będzie chciał by Amor z nim zamieszkał...

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o o zawody to jeszcze czekam na info od Angeliki, ale raczej pojedzie. Czuje się dobrze więc zależy to tylko od tego czy Angelika będzię mogła go wziąć. Dzięki pomocy Moniki z psiej szkoły dostałam kilka maili od osób, które chcą pomóc i interesują się losem Amora. Przesłałam do nich link do forum i dane do przelewów, może też i dom się znajdzie, zaczynam widzieć światełko w tunelu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']jeśli chodzi o o zawody to jeszcze czekam na info od Angeliki, ale raczej pojedzie. Czuje się dobrze więc zależy to tylko od tego czy Angelika będzię mogła go wziąć. Dzięki pomocy Moniki z psiej szkoły dostałam kilka maili od osób, które chcą pomóc i interesują się losem Amora. Przesłałam do nich link do forum i dane do przelewów, może też i dom się znajdzie, zaczynam widzieć światełko w tunelu...[/QUOTE]

Może wreszcie coś sie ruszy w sprawie Amora, moze jakiś dom chętny go przyjać.....

Link to comment
Share on other sites

Witam!
[U]
Mam kolejne wpłaty dla Amora:
[/U]
08/04 - ewu -10 zł,
08/04 - Olena84 - 10 zł,
09/04 - WINIA R. - 50 zł,
09/04- Jenny - 50 zł,
09/04 - Anna GR -20 zł.

NIe nam osób, które w tytule przelewu wpisały: WINIA R. i Jenny, ale wpisze te wpłaty w jednorazowych.

Pieknie dizekuję za pieniązki dla Amora!

Till pisała do mnie, ze Angelika potrzebuje na paliwo na dowiezienie Amora na zawody 60 zł, i taką kwotę przelewam dzisiaj dla Angeliki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']To trzymamy kciuki za wygraną w zawodach;)[/QUOTE]

kciuki sie przydadzą..ale za pogode zeby nie lało, bo musze moja 5 latke zabrac i wolałabym zeby sie potem nie rozchorowała...a ostatnio dość czesto ja łapią przeziębienia

w regulaminie zawodów pisze ze kazdy uczestniczacy psiak jakąś nagrode otrzyma z a udział więc mniej czy bardziej wszyscy będą wygrani ;)

Amorek zgłoszony na mnie.. :painting: wiec teraz bez wzgledu na pogode MUSZĘ sie stawic na miejscu...damy jakos rade mam nadzieję, trasa niedługa

aparat biore to moze sie cos uda pstryknać ...i tu wstawic

Edited by zozola77
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']kciuki sie przydadzą..ale za pogode zeby nie lało, bo musze moja 5 latke zabrac i wolałabym zeby sie potem nie rozchorowała...a ostatnio dość czesto ja łapią przeziębienia

w regulaminie zawodów pisze ze kazdy uczestniczacy psiak jakąś nagrode otrzyma z a udział więc mniej czy bardziej wszyscy będą wygrani ;)

Amorek zgłoszony na mnie.. :painting: wiec teraz bez wzgledu na pogode MUSZĘ sie stawic na miejscu...damy jakos rade mam nadzieję, trasa niedługa

aparat biore to moze sie cos uda pstryknać ...i tu wstawic[/QUOTE]

Zrób Kochana super zdjęcia naszemu Amorkowi, i oczywiście, oby nie lało!



[quote name='from_wonderland']No, powoli czuć wiosnę, ale zaskakiwała nas tyle razy, że faktycznie zagadka. Ale kciuki zaciśnięte za ogólne powodzenie :)[/QUOTE]

W Poznaniu juz wiosna, tyle, ze pada od dwoch dni.................


[U]Mam kolejne wpłaty za kwiecień :
[/U]
kodi - 20 zl - wpłata 12.04.,
moca35 - 15 zl - wpłata 12.04.,
zozola77 - 20 zł - wpłata 12.04.

Pięknie dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...