Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='gosiaczek1984']tak napisałam tow takim sensie,że piesczuje,że chcąc go wysłać za TM,mój Maksiu był ciężko chory na raka ,tak bardzo razem walczyliśmy,cały świat przewróciłam do góry nogami i niestety 3 mce i ta najgorsza chwila,ostatni wzrok na mnie,do tej pory po dwóch latach nie mogę dojść do siebie,on tak bardzo nie chciał tego,a tak bardzo cierpiał,cały organizm był juz w plynach ustrojwych,dreny,kropówki,nie zapmne tego spojrzenia błagającego do końca życia[/QUOTE]
rozumiem Cię, bo ja też musiałam moją ukochaną sukę przeprowadzić za TM właśnie z moją /weta pomocą:(

Link to comment
Share on other sites

Fundacja Głosem Zwierząt mogłaby zapłacić za pierwszy miesiąc pobytu Zekkiego na tymczasie ale musieliby dostać rachunek lub FV. Przyjazna Łapa może jednorazowo dołożyć 50 zeta, ale potrzebują FV. Skoro jest to tymczas chyba nie załatwimy im tego, nie?:sad:

Link to comment
Share on other sites

Gosiaczek1984,
w schronisku w ciągu roku pożegnałam 6 moich psów do których byłam bardzo przywiązana, jeden zmarł mi na rękach. Rozumiem co czujesz, ale trzeba się niestety z tym pogodzić i wziąć w garść do ratowania innych.

Madzia, to sie da załatwić jakoś, pogadam z kilkoma osobami, to powinno dać się jakoś zrobić. Musimy zapytać Karilki czy zwyczajnie nam nie wystawi faktury za usługę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']

Madzia, to sie da załatwić jakoś, pogadam z kilkoma osobami, to powinno dać się jakoś zrobić. Musimy zapytać Karilki czy zwyczajnie nam nie wystawi faktury za usługę.[/QUOTE]

Nie każdy ma prawo do wystawiana faktur. Podejrzewam, że działalność Kariny nie jest zarejestrowana jako firma. Poczekajmy niech sama nam odpowie ;) Może coś doradzi ;)

Link to comment
Share on other sites

No mam nadzieję, czekamy ;)

btw. Ja to już mam przeboje z tymi zwierzakami! Godzinę temu pod moje drzwi przybłąkał się KOT- nie pierwszy zresztą ;p za chiny ludowe nie chce odejść! Jest wręcz strasznie namolny i pcha się do domu. Oczywiście Magda go wpuściła, bo przecież nie będzie przy -20 okupował moich drzwi. Stan zwierząt zamiast się zmniejszać to sukcesywnie się zwiększa ;/ Kot ewidentnie jest domowy, pakuje się na kolana. Czarno-biały dorosły kocur, bardzo wychudzony! Oczywiście jest do adopcji, więc jeśli komuś potrzeba kotka to bardzo proszę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Stawiam się na zaproszenie. Dajcie numer konta, pomogę jednorazowo (50zł)[/QUOTE]

[B]Numer konta:[/B]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]NORDEA BANK POLSKA S.A. 20 1440 1215 0000 0000 1162 4065 Bartłomiej Ligocki[/FONT][/COLOR]
prosimy o wpłaty z dopiskiem ' [B]dla Zekkiego[/B]'

Dziękujemy!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &'][B]Numer konta:[/B]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]NORDEA BANK POLSKA S.A. 20 1440 1215 0000 0000 1162 4065 Bartłomiej Ligocki[/FONT][/COLOR]
prosimy o wpłaty z dopiskiem ' [B]dla Zekkiego[/B]'

Dziękujemy!!!! :loveu:[/QUOTE] Sorki, dopiero teraz zauważyłam, że numer konta jest w pierwszym poście:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo:loveu:

Z miejscem w firmie będziemy wiedziały za jakiś czas (znajoma Natalii chce spotkać się ze swoją znajomą i porozmawiać z nią w 4 oczy a nie dzwonić;))

Zekkiego i tak wyślemy do Łodzi. To jest dla niego super okazja i nie możemy jej zmarnować!

Edited by Madź.
Link to comment
Share on other sites

[B]Asiaf1[/B]:50 zł
[B]Aryste: [/B]20 zl [B]
gosiaczek1984: [/B]15 zł
[B]Matuchny:[/B] 20 zł
[B]Chłopak Matuchny:[/B] 20 zł
[B]Natalia R[/B]: 20 zł
[B]Mdk8[/B]: 30 zł
[B]Madź: [/B]20 ZŁ
[B]Sonia1974[/B]: 10 zł
[B]wujek & ciocia[/B]: 15 zł
[B]pucka69[/B]: 10 zł
[B]& Gloria &[/B]: 20 zł

Razem: 250 zł


[B]Wpłaty jednorazowe na hotelik dla Zekkiego[/B]

dochód z bazarku: 100 zł
[B]ewu[/B]: 50 zł
[B]cisowianka[/B]: 20 zł
[B]agusiazet[/B]: 50 zł
[B]gosiaczek1984[/B]: 50 zł
[B]Ementos[/B]: 15 zł
[B]Panna Marple[/B]: 50 zł

Razem: 335 zł

335+250= 585zł KASA już teoretycznie jest! :multi::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madź.']Dziękujemy bardzo:loveu:

Z miejscem w firmie będziemy wiedziały za jakiś czas (znajoma Natalii chce spotkać się ze swoją znajomą i porozmawiać z nią w 4 oczy a nie dzwonić;))

Zekkiego i tak wyślemy do Łodzi. To jest dla niego super okazja i nie możemy jej zmarnować![/QUOTE]


i tak trzymać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']No mam nadzieję, czekamy ;)

btw. Ja to już mam przeboje z tymi zwierzakami! Godzinę temu pod moje drzwi przybłąkał się KOT- nie pierwszy zresztą ;p za chiny ludowe nie chce odejść! Jest wręcz strasznie namolny i pcha się do domu. Oczywiście Magda go wpuściła, bo przecież nie będzie przy -20 okupował moich drzwi. Stan zwierząt zamiast się zmniejszać to sukcesywnie się zwiększa ;/ Kot ewidentnie jest domowy, pakuje się na kolana. Czarno-biały dorosły kocur, bardzo wychudzony! Oczywiście jest do adopcji, więc jeśli komuś potrzeba kotka to bardzo proszę ;)[/QUOTE]

ogłaszasz kociastego
tak to się dzieje jest " urodzaj" na bidy :-(

[quote name='Panna Marple']Stawiam się na zaproszenie. Dajcie numer konta, pomogę jednorazowo (50zł)[/QUOTE]

dziękuję że przyszłaś do nas

[quote name='piescofajnyjest']czyli Zekkulec wychodzi na wolnosc?????:multi:[/QUOTE]
:lol:wygląda że tak




[quote name='Martuchny']ekstra, nie moge sie doczekać wyjazdu z Zekkim i Madzią :diabloti:[/QUOTE]


jeszcze zakupy musicie zrobić dla chłopaka żeby wyjście na psy mu ułatwić


Homerka sory wybrałam ten od Kamilki bo jest bardziej tragiczny może jeszcze kogoś przyciągnie do chłopaka

sie panie częstują banerkiem

CIOTKI CZY JEST BRANA POD UWAGĘ KASTRACJA PSA , MAM NA MYŚLI WIEK MOŻE TO BĘDZIE PRZESZKODA BO JUŻ 10 LAT MA CHŁOPAK

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...