Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

Zekki może ugryźć gdy coś mu nie pasuje. W schronisku dzieje się to np. przy chowaniu do boksu. Gdy był na tymczasie to ugryzł gdy rozsypały się w kuchni cukierki i jego Pani chciała je pozbierać (nie znam dokładnie tej sytuacji, ale czegoś takiego dowiedziałam się w schronisku).
Z psami dogaduje się różnie tzn. poza boksem jest ok, na spacerze zachowuje się wzorowo jednak w boksie nie potrafi odnaleźć się w stadzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madź.']Zekki może ugryźć gdy coś mu nie pasuje. W schronisku dzieje się to np. przy chowaniu do boksu. Gdy był na tymczasie to ugryzł gdy rozsypały się w kuchni cukierki i jego Pani chciała je pozbierać (nie znam dokładnie tej sytuacji, ale czegoś takiego dowiedziałam się w schronisku).
Z psami dogaduje się różnie tzn. poza boksem jest ok, na spacerze zachowuje się wzorowo jednak w boksie nie potrafi odnaleźć się w stadzie[/QUOTE]
Dzięki!
Rozumiem... A jak wygląda jego zdrowie? Jest jakoś leczony lub są wobec niego inne zalecenia? Oprócz zachowania ostrożności;)

Link to comment
Share on other sites

Mi sie wydaje ze na tymczasie mogl ugryzc, bo on cale zycie gloduje i bronil jedzenia , tych cukierków...
nawet najlagodniejszym psom to sie zdarza.
w schronisku, gdiz ejstem wolontariuszka jak pise je to sie go nie rusza ani do niego nei podchodzi bo nei wiadomo jak sie zachowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madź.']Zekki jest zdrowy i nie jest leczony. (teoretycznie jest zdrowy ale kto wie co może w nim siedzieć:roll:)[/QUOTE]
Super:)
W takim razie zostało mi ostatnie pytanie i jutro będę mógł dowiadywać się jak z miejscem i ceną bo domyślam się, że szukacie czegoś od zaraz.
Jaki od właściwie jest duży? Na zdjęciach (na 1 i 15 str) niestety nie ma z czym go porównać. Coś jak labrador czy zbliżony wielkością do innej rasy? Chyba, że jest dużo mniejszy i zdjęcia trochę oszukują:) Bo z tego co widzę to nie jest on wielkości normalnego ONka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Super Macku to czekamy na wiadomosci,zobacz nowe zdjecia Bambulka[/QUOTE]
Już lecę;)

[quote name='Madź.']Zekki sięga do kolan[/QUOTE]
OK, dzięki:)
W takim razie wiem chyba wszystko i odezwę się jak tylko czegoś się dowiem.
Jestem dobrej myśli - Zakki nie wygląda na mordercę;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...