Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='& Gloria &']Hhaha ale ten świat jest mały Karilka od dobermanów zapewne! Konkretna dziewczyna ;) Byłyśmy nawet razem na zlocie dogomaniaków[/QUOTE]

to już wszystko wiesz ,ciekawe co młode cioteczki na to ,?

na kogo będa papiery ze schronu i kto będzie odpowiedzialny za psa ?
kto zawiezie naszą bestię ?

ale mi sie pytań napisało :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Już puściłam przelew (obiecane 20 zł, ale jednorazowo tak jak wspominałam, ech ta kasa....)[/QUOTE]

dziekujemy :loveu:

[quote name='asiuniab']ojoj nie było mnie tu dwa dni, a tu taka pozytywna zmiana, Zekkuś, cudnie, zobaczysz będą z Ciebie psy;)[/QUOTE]

pracujemy dla Zekusia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zaproszenie.
Gloooria - Karilka od dobermanów, bez dobermana:-(.

Generalnie - u mnie 3 psy to norma. Od sierpnia nie mam swojego zajoba (dobka), za to mam ciągle i wciąż, różne psy. A to BDT, a to prywatne i PDT.
Czasu mam pod dostatkiem (rzuciłam durne studia ), doświadczenia sporo (psy do uśpienia to moje drugie imie). W wypadku psa trudnego, który wymaga zaangażowania nie tylko mojej osoby (ogłoszenia, kasa etc) - mogę zaoferować PDT z resocjalem po stawce hotelowej, uzależnionej od wielkości psa (nie od poziomu trudności).

Wymagam podpisania umowy z jedną osobą, która byłaby odpowiedzialna za psa. Nie toleruję tzw. odpowiedzialności zbiorowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Dostałam zaproszenie.
Gloooria - Karilka od dobermanów, bez dobermana:-(.

Generalnie - u mnie 3 psy to norma. Od sierpnia nie mam swojego zajoba (dobka), za to mam ciągle i wciąż, różne psy. A to BDT, a to prywatne i PDT.
Czasu mam pod dostatkiem (rzuciłam durne studia ), doświadczenia sporo (psy do uśpienia to moje drugie imie). W wypadku psa trudnego, który wymaga zaangażowania nie tylko mojej osoby (ogłoszenia, kasa etc) - mogę zaoferować PDT z resocjalem po stawce hotelowej, uzależnionej od wielkości psa (nie od poziomu trudności).

Wymagam podpisania umowy z jedną osobą, która byłaby odpowiedzialna za psa. Nie toleruję tzw. odpowiedzialności zbiorowej.[/QUOTE]


to sie rozumie że jedna osoba dlatego pytałam kto bierze psa ze schronu i podpisuje papiery
ja psa nie widziałam ale tak na Twoje oko ile za tego gryzonia policzysz i rozumie że na weta dziewczyny też musza uzbierać a jedzonko ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Homerka gdzie jesteś heeeeeeeeeeelp!![/QUOTE]

Jestem jestem, tylko jestem w tyle z czytaniem i ogarnianiem. :roll:
Na razie może coś takiego? W stylu Karacikowego.
[IMG]http://vpx.pl/i/2013/01/25/Bez_nazwy8Ka6k.jpg[/IMG]

A jak macie jakieś pomysły to piszcie, brakuje mi twórczości. Myślę właśnie i myślę, a i doczytać dwie stronki muszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='homerka']Jestem jestem, tylko jestem w tyle z czytaniem i ogarnianiem. :roll:
Na razie może coś takiego? W stylu Karacikowego.
[IMG]http://vpx.pl/i/2013/01/25/Bez_nazwy8Ka6k.jpg[/IMG]

A jak macie jakieś pomysły to piszcie, brakuje mi twórczości. Myślę właśnie i myślę, a i doczytać dwie stronki muszę.[/QUOTE]

[quote name='homerka']Jeszcze jeden w moim stylu. ;)
[IMG]http://vpx.pl/i/2013/01/25/Nowy-782Sa9AG.jpg[/IMG][/QUOTE]


który wybrać :hmmmm: muszę Wacusia wystawić bo Tropik jeszcze w potrzebie
TZ mnie wywala z laptopo wiec na trochę znikam , później któryś wybiorę

Link to comment
Share on other sites

Koszt pobytu Zekkiego u Kariny wyniesie 450zł- w tym- karma i szkolenie!
Plus smycz, obroża, kaganiec (długa smycz, płaska, szeroka obroża i plastikowy kaganiec) i ewentualny weterynarz/leki/suplementy.

Jak dla mnie oferta bardzo atrakcyjna :) Proszę Was o opinie!
Trzeba się spieszyć z odpowiedzią na miejsce Zekkiego już inne psiaki czekają w kolejce ;)
I oczywiście bardzo istotna sprawa- Martuchna ile mamy kasy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madź.']rozmawiałam z p. Izą. Jak Zekki opuści schronisko to już go do niego więcej nie przyjmą, więc wyciągamy go z niego bezpowrotnie.

Niestety mamy 15 zł mniej stałych deklaracji bo Ementos jednak nie wpłaci:sad:[/QUOTE]

Ja pierdziele to straszna lipa, nie wiem co będzie jak przez ten czas nie znajdzie DS. ;/ Jak najbardziej mogę pomóc ale jeśli nie uzbiera się tyle kasy ile trzeba ja za to nie odpowiadam. Madzia Ty decydujesz!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...