Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='sonia1974']dziewczyny stałych deklaracji mamy tylko 250zł a FB żadnych nie ma
na to że znajdzie ds szybko raczej nie ma co liczyć to starszy psiak i może potrwać , ja myślałam że fb jest 100zł stałych[/QUOTE]

Kilka osób na FB się deklarowało i nawet podobno zrobili pierwsze przelewy. Nie wiem na jaką kwotę, ale tak myślę, że razem około 100zł. Szczerze to nie wiem, czy z takim podejściem jest sens umieszczać psiaka gdziekolwiek ;/ Ja nie wezmę na siebie odpowiedzialności za to, że psiak nie będzie miał gdzie pojechać jak minie mu szkoleniu u Karilki i tak jak pisze Sonia, uważam, że DS szybko zapewne się nie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

no to generalnie cały plan nam pada. jak tak dalej pójdzie to nie będzie sensu go wyciągać, jak nie mamy jak za niego zapłacić. Ludzie zaczną się wykruszać, a później dług spanie na Madzie albo na mnie. I co wtedy...
nie mam pojęcia co robić.
za 20 minut wstawie kto ile wpłacił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']no to generalnie cały plan nam pada. jak tak dalej pójdzie to nie będzie sensu go wyciągać, jak nie mamy jak za niego zapłacić. Ludzie zaczną się wykruszać, a później dług spanie na Madzie albo na mnie. I co wtedy...
nie mam pojęcia co robić.
za 20 minut wstawie kto ile wpłacił.[/QUOTE]

Niestety, taka prawda.
Zekki nie oszukujmy się jest psem mało adopcyjnym, z jednej strony rozumiem decyzję schroniska, ponieważ zajmuje miejsce innym psom. W boksie, który on zajmuje mogłoby być 5 psów, a tak gdzieś te psy trzeba upchnąć lub co gorsze jak nie ma gdzie to uśpić. No niestety takie są realia. Trzymając agresywnego psa ryzykujemy życiem kilku innych.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki musicie być na wątku podkręcać go i wysyłać Pw do kogo sie da , ja wysłałam do ponad 100 osób a widzicie ile odpowiedziało ,kolejne 100 i znów odpowie finansowo jedna ,dwie osoby tak to działa a z stałymi jest bardzo ciężko i dużo czasu trzeba na to poświęcić .Warto wysłać te 100 pw żeby jedna ciocia dała 10 zł stałej na psiaka tak to jest

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Arkadiusz G - 20 PLN
Iwona G- 20 PLN
Aryste- 20 PLN
Dawid N- 15 PLN
Kasia K- 20 PLN
Małgorzata K- 30 PLN
Sonia 1974 - 10 PLN


to tyle, reszta może dojdzie po weekendzie, a jak coś będziemy odsyłali tą kasę...

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

albo niech pójdzie dla innego psa, za zgodą Ludzi. W Inowrocławiu jest Urgo w BDT. Bez kasy na leczenie.. ma gnijące zęby i makabryczne wyniki krwi i moczu.
No i zerowe szanse na adopcje...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-CHORY-stary-%C5%82a%C5%84cuchowy-URGO-pom%C3%B3%C5%BC-WYLECZY%C4%86-w-BDT[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']albo niech pójdzie dla innego psa, za zgodą Ludzi. W Inowrocławiu jest Urgo w BDT. Bez kasy na leczenie.. ma gnijące zęby i makabryczne wyniki krwi i moczu.
No i zerowe szanse na adopcje...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-CHORY-stary-łańcuchowy-URGO-pomóż-WYLECZYĆ-w-BDT[/URL]![/QUOTE]

Jak wpłacający się zgodzą to pewnie przekażemy te pieniądze na tego psika. Nie tak miało być ;/ Widać niektórych przerosła ta sytuacja. Nie mam żalu, może gdyby Zekki był agresywny jedynie do psów byłoby inaczej ;( Pucka, nie pesymistki, ale raczej realistki. Nie ja decyduję o przyszłości Zekkiego. Niech Madź się wypowie!

Link to comment
Share on other sites

Jest pomysł. Rozmawiałam przed chwilą z Natalią i wymyśliłyśmy, że możemy poszukać dla Zekkiego firmy (budę i kojec byśmy wykombinowały). Zekki prawdopodobnie całe swoje życie był psem podwórkowym, więc świetnie by się odnalazł. (Nie czarujmy się, trudno by było znaleźć dla niego dom w którym byłby pieskiem rodzinnym). Jedna firma jest na oku. Nie ma tam psa a firmę prowadzi znajoma znajomej Natalii. Możliwe, że jutro byśmy miały odpowiedź czy coś z tego wyjdzie. Może wysłałybyśmy go na 2 miesiące na szkolenie po czym (jeśli uda się załatwić) pojechałby do firmy? Nic lepszego już chyba nie wymyślę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']jak to co dalej? Pies zyskuje życie.
Wychodzi z boksu, poznaje prawdziwe życie, dostaje mocnego przewodnika, uczy sie codziennego życia na dobrym poziomie.. czy to jest mało?
Chyba o to chodzi w życiu każdego psa.[/QUOTE]

Karina źle mnie zrozumiałaś, oczywiście, że po szkoleniu u Ciebie Zekki by był zupełnie innym psem, ale chodzi o to, że nie mamy pomysłu na Ds dla niego. Madzia piszę teraz, że coś się szykuję - wreszcie jakaś nadzieja. Chcę żeby coś się ruszyło bo takie gdybanie to też nie ma sensu. To co Madzia wysyłamy Zekkiego na wakacje? A raczej niezłą szkołę życia? ;p

Link to comment
Share on other sites

muszę się z tym przespać xD
jutro wieczorem (około godziny 21) prawdopodobnie będzie wiadomo co z tą firmą, a jak nie to może innej by się poszukało (ale porządnej!). Takiej żeby Zekki miał tam opiekę.
Jutro wieczorem zdecydujemy jak z wyjazdem Zekkiego do Łodzi:-)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny niech on jedzie na szkolenie,nie można psa tak o sobie poddać eutanazji,nawet nie chce o tym myśleć,ja wzięłam 10 letniego psa do adopcji też miał iść do eutanazji,szkolenie dało mu bardzo dużo ,teraz jest wspaniałym psem,musimy mu dać szansę,może w między czasie zrobić ogloszenia,są ludzie wrażliwi na los zwierząt trzeba mu dac szansę,może znajdzie się ds,myślmy optymistycznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']przepraszam, że Cię poprawię, ale to jest niestety nieprzeżycie dla psiaków:([/QUOTE]

tak napisałam tow takim sensie,że piesczuje,że chcąc go wysłać za TM,mój Maksiu był ciężko chory na raka ,tak bardzo razem walczyliśmy,cały świat przewróciłam do góry nogami i niestety 3 mce i ta najgorsza chwila,ostatni wzrok na mnie,do tej pory po dwóch latach nie mogę dojść do siebie,on tak bardzo nie chciał tego,a tak bardzo cierpiał,cały organizm był juz w plynach ustrojwych,dreny,kropówki,nie zapmne tego spojrzenia błagającego do końca życia

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny nie możemy sie poddać , Zeki musi jechać na szkolenie
z tą firma to dobry pomysł i jedyny jak na razie a ogłaszać można chłopaka , ja też adoptowałam 10-letnią Misie która jest strasznie wycofana

te wpłaty zapisane na imię są z FB i to są wpłaty jednorazowe czy stałe ?
nie można zostawić tak chłopaka ,dużo ludzi tu przyszło i wykorzystajmy to że chcą pomóc Zekusiowi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']dziewczyny nie możemy sie poddać , Zeki musi jechać na szkolenie
z tą firma to dobry pomysł i jedyny jak na razie a ogłaszać można chłopaka , ja też adoptowałam 10-letnią Misie która jest strasznie wycofana

te wpłaty zapisane na imię są z FB i to są wpłaty jednorazowe czy stałe ?
nie można zostawić tak chłopaka ,dużo ludzi tu przyszło i wykorzystajmy to że chcą pomóc Zekusiowi[/QUOTE]

Większość to deklaracje stałe, ale nie wszystkie z tego co widzę już wpłynęły. Również jestem za tym, żeby pojechał, oczywiście pod warunkiem ,że nie zostawimy go później na pastwę losu. Sonia, dokładnie też o to chodzi, ludzi wierzą w jego przemianę i to jest piękne!
Pracuję w banku,jeśli wyjazd Zekkiego dojdzie do skutku mogę założyć osobne konto dla Zekkiego, będziemy na bieżąco widzieli jaki jest stan konta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...