Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

To się nazywa presja otoczenia;)

Tak więc pytałem i jest kilka spraw, które trzebaby omówić osobiście (na jak długo, czy jesteście z fundacji, a jeśli tak to czy już wcześniej współpracowaliście itd.) więc proszę zadzwonić osobiście:

[CENTER][COLOR=#42423C][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]Tel. +48 606 – 612 – 957 Joanna Jarocińska[/SIZE]

[SIZE=3]Mam nadzieję, że się uda wszystko korzystnie uzgodnić:)[/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam, ale mam jeszcze dwa pytania. Za dodatkową pracę z psem dopłaca się, ale ile mniej więcej byłoby trzeba dopłacić? Wiem, że trudno tak z góry rzucić jakąś kwotą ale musimy to wiedzieć. A drugie pytanie - jak dotrzeć z pociągu do hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madź.']Dzwoniłam, ale mam jeszcze dwa pytania. Za dodatkową pracę z psem dopłaca się, ale ile mniej więcej byłoby trzeba dopłacić? Wiem, że trudno tak z góry rzucić jakąś kwotą ale musimy to wiedzieć. A drugie pytanie - jak dotrzeć z pociągu do hoteliku?[/QUOTE]
Trudne pytania:)

Zacznę od drugiego:
po wyjściu z pociągu na najbliższej stacji ma się do przebycia jeszcze...17 km:( Myślę, że to najmniejszy problem bo można się tak umówić, że ktoś z nas pojedzie tam przejazdem lub specjalnie podjedzie:)

Co do szkolenia to dodatkowe godziny (oprócz tych zawartych w cenę za hotelowanie) byłyby faktycznie dodatkowo płatne, ale właśnie od paru dni jest zmieniany cennik, ustalane pakiety godzin, rabaty itd więc nie potrafię dokładnie tego określić ile by to wyniosło bo całość jeszcze nie gotowa, a nie chcę tu rzucać jakimiś moimi pomysłami, które niekoniecznie później wejdą w życie;)
Jeśli masz na myśli jakąś konkretną liczbę godzin miesięcznie to podaj, a ja jutro zapytam. Możesz też sama zadzwonić jeśli tak wolisz:)

Link to comment
Share on other sites

Gloria jesli masz inny pomysl to powiedz,ja napisalam do Macka,bo on odbudowal psychike mogega Bamba,ktory byl agresywny,do eutanazji,dlatego wiem co Maciek zrobil,dlatego go polecilam,i wiem,ze Zekkiego tez wyprowadzi na dobra droge,z tego co zrozumialam sa godziny szkolen w cenie hoteliku,a dodatkowe sa platne,ale mysle,ze smialo starcza godziny zawarte w cenie,dziewczyny ja uwazam,ze warto,ale to juz wasza decyzja

Link to comment
Share on other sites

Dostałam PW od Karilki, niestety w cząści się z nią zgadzam i rozumiem jej decyzję. W skrócie- Już na samym początku Karina napisała, że musi mieć namiary na konkretną osobę odpowiadającą za Zekkiego. Nie dziwię się, że się jednak nie zdecydowała, ponieważ małe zaangażowanie z waszej strony jest teraz, a co dopiero jak pies byłby bezpieczny już w DT?! Tak myślę, że Karilka obawiała się, że zostanie z Zekkim sama bez pomocy, nie tyle finansowej, ale choćby w aktywnym szukaniu domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']Dostałam PW od Karilki, niestety w cząści się z nią zgadzam i rozumiem jej decyzję. W skrócie- Już na samym początku Karina napisała, że musi mieć namiary na konkretną osobę odpowiadającą za Zekkiego. Nie dziwię się, że się jednak nie zdecydowała, ponieważ małe zaangażowanie z waszej strony jest teraz, a co dopiero jak pies byłby bezpieczny już w DT?! Tak myślę, że Karilka obawiała się, że zostanie z Zekkim sama bez pomocy, nie tyle finansowej, ale choćby w aktywnym szukaniu domu.[/QUOTE]

podpisuję się pod tym rękami i nogami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madź.']a ile jest godzin pracy z psem zawartych w cenę za hotelowanie?[/QUOTE]
Wiesz, ciężko to przeliczyć na konkretne godziny. Po prostu czynności, które wykonuje się z danym psem (czy to spacer, podawanie jedzenia, zabiegi pielęgnacyjne czy zwyczajne siedzenie z nim i głaskanie) wykonuje się w sposób, który pozwala "naprawić" niechciane zachowanie. Jeśli problem jest większy (np u obecnie przebywających lękliwych psów) to spędzamy z nimi trochę więcej czasu.
Ogólnie ta metoda się sprawdza. Pies nie siedzi całymi dniami i nic z tego nie wynosi. Wiadomo, że nie podziała to jak "całodobowa" praca w DT (bo psów mamy więcej), ale na efekty też nie czeka się długo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']Dostałam PW od Karilki, niestety w cząści się z nią zgadzam i rozumiem jej decyzję. W skrócie- Już na samym początku Karina napisała, że musi mieć namiary na konkretną osobę odpowiadającą za Zekkiego. Nie dziwię się, że się jednak nie zdecydowała, ponieważ małe zaangażowanie z waszej strony jest teraz, a co dopiero jak pies byłby bezpieczny już w DT?! Tak myślę, że Karilka obawiała się, że zostanie z Zekkim sama bez pomocy, nie tyle finansowej, ale choćby w aktywnym szukaniu domu.[/QUOTE]


no to mnie zgarbiłyście. czyli teraz Madzia i ja jesteśmy te złe? po pierwsze, dzwoniłam do Kariny kilkanaście razy, ale bez skutku. Było ustalone że umowe o pobyt Zekkiego podpisuje Madzia na siebie, nawet miałyśmy rys umowy gotowy. Madzia i ja byłyśmy dostępne, ja pod telefopnem 24/7. Małe zaangażowanie?! SŁUCHAM?! gdyby nie to nasze 'małe zaangażowanie' to tego psa by już dawno nie było. Szukamy mu domu, martwimy się o niego, przychodzimy do schroniska, interesujemy sie, pytamy, dzwonimy po hotelach, zbieramy pieniądze, zastanawiamy się jak uzbierać brakującą kwotę, dzwonimy po znajomych, szukamy jakiejkolwiek pomocy. Dziękuje za podsumowanie naszej pracy jako małe zaangażowanie. W momencie kiedy była decyzja 'wyjazd' mogłyśmy odsapnąć i się odstresować. Nawet nie wiecie jaka ta sytuacja jest ciężka dla nas, Madzi szczególnie która opiekuje się tym psem i ogólnie osób, które znają psa osobiście i przejmują się jego ugryzieniami, wyjazdami na obserwacje. My nie piszemy na dogo wszystkiego co robimy ! To że nie piszemy co pół godziny na wątku to nie znaczy że nie działamy. Z resztą teraz nie ważne, ustalamy wszystko z psanatorium, bo zostałyśmy trochę wykręcone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...