Jump to content
Dogomania

Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nutusia']Ale mówi Ci lekarz te "dzienne" kwoty, żeby wiedzieć mniej więcej ile ta zbiorcza faktura wyniesie? Żeby nie paść z wrażenia potem...[/QUOTE]Nie nie pytalam ,weci nie daja nic innego poza tym co potrzebne do wyleczenia.Zawsze traktowali mnie ulgowo tylko po kosztach...

Link to comment
Share on other sites

fajna ta mała :) typowy szczeniak. Bazarek dla niej jakoś się kręci, kilka groszy z niego wpadnie a tymczasem proszę was o wejście na mój wątek i podnoszenie. Nie chodzi w nim ani o kasę ani o DT ale o pomoc w zakresie edukacji naszego społeczeństwa :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233158-potrzebna-pomoc-ale-NIE-kasa-NIE-DT-DS-nietypowe-zajrzyj%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233158-potrzebna-pomoc-ale-NIE-kasa-NIE-DT-DS-nietypowe-zajrzyj!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']lika, pojawila sie cudowna duszyczka, cyt.:"Moge kupic cos do 200 zl, ale kasy na konto nie wysle. Prosze podac co i adres do wysylki" :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:ps. ta osoba chciala pokryc rachunek, ale on juz jest prawie pokryty...[/QUOTE]Super moze byc karma,gryzaki zabawki i do mietolenia i kocyk do spania,bo mam budke,ale ten grubas sie nie miesci.Albo moge podac konto lecznicy i niech tam "dobra duszyczka" wplaci..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...