Jump to content
Dogomania

Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa gonzales']:iloveyou::modla::modla:ciotenko cudnie byloby cudnie:crazyeye::loveu::multi::iloveyou::modla:sciskam ogromnie ciociu za wszystko[/QUOTE]

Oj ewusieńko,słodzieńko, cioteńko moja!!!! Czy przeczytałaś już kochanieńka te pw w sprawie Foczki?? Ściskam Cioteniuńko moja, bo w ogóle na te moje pw nie odpowiadasz,a wysłałam ich już ponad4!! :niewiem::niewiem::niewiem:

Edited by mala_czarna
Link to comment
Share on other sites

Moja rodzina po świętach będzie jechać ze Słupska do Warszawy, najprawdopodobniej w piątek (bo rozumiem, że Joszka miałaby jechać do domku do Warszawy?). Mogę zapytać czy nie zabraliby Joszki. Jednak nic na daną chwilę nie obiecuję, bo nie mam pojęcia jaka będzie odpowiedź. No chyba, że wcześniej Joszce uda się pojechać.

Link to comment
Share on other sites

Transport dogadany, jak nic złego się nie wydarzy, to Joszka dziś przyjedzie do mnie :)

Dziękuję bardzo Kasi77, że zgodziła się dowieźć suńkę do Bydgoszczy :) Dalej pojedzie już ze mną i moim mężem. Wyjeżdzamy z Warszawy ok 14.30 tak, aby na 18 być w Bydgoszczy.

Edited by obiezyswiat75
Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Czy ktoś może mi wytłumaczyć gdzie jest problem z zaszczepieniem? Skoro jest to już ujęte w fakturze?
Bądź jeżeli faktura została zapłacona w całości, to tym bardziej szczepienie się należy.[/QUOTE]
Trochę podczytuję i, powiem szczerze, pierwszy raz spotykam się, żeby wystawiano faktury na niezrealizowane usługi!!!.. No i wiadomość, że wet zalogował się na dogomanii, żeby ścigać klientkę, to drugi szok. Chyba Lika słusznie obawiała się iść do niego potem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']No to jesteśmy w domu. Byliśmy na spacerze, spotkaliśmy się z resztą naszych psów, a teraz Joszka biega w górę i w dół po schodach. Bardzo ładnie jechała w samochodzie, wiecej na razie nie jestem w stanie powiedzieć. Padam na twarz po zrobieniu prawie 600 km.[/QUOTE]

Miejmy nadzieję, że się oduczy załatwiania w domu :)

Link to comment
Share on other sites

Noc ładnie przespana na posłaniu koło łóżka, siku w ogrodzie, z psami się zgadza, z kotami też, ponad godzinę szalała w ogrodzie z nową koleżanką, jest przytulaśna, rozumie "zostaw", "nie wolno" itd. To tak w ogromnym skrócie, bo zaraz goście przychodzą :)
Wesołych Świąt życzę wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Noc ładnie przespana na posłaniu koło łóżka, siku w ogrodzie, z psami się zgadza, z kotami też, ponad godzinę szalała w ogrodzie z nową koleżanką, jest przytulaśna, rozumie "zostaw", "nie wolno" itd. To tak w ogromnym skrócie, bo zaraz goście przychodzą :)
Wesołych Świąt życzę wszystkim.[/QUOTE]

Dziekujemy pieknie za dobre wiesci:bye::buzi::iloveyou:ciociu dziekujemy ogromnie i zdrowenka mnostwo zyczymy , radosci codziennej:loveu::loveu:sciskamy :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Trochę podczytuję i, powiem szczerze, pierwszy raz spotykam się, żeby wystawiano faktury na niezrealizowane usługi!!!.. No i wiadomość, że wet zalogował się na dogomanii, żeby ścigać klientkę, to drugi szok. Chyba Lika słusznie obawiała się iść do niego potem...[/QUOTE]

Już przestań jątrzyć na tym wątku! Po pierwsze nikomu z nas nie przeszkadzało takie wystawienie faktury, Po drugie lika przez 3 miesiące nie ruszyła tyłka, aby zaszczepić Joszkę, Po trzecie z tego co mi wiadomo to lecznica została poproszona o to, aby umieścić to info na wątku dla wszystkich! Po czwarte lika w kółko pisała o tym, żeby jak najszybciej spłacić dług, bo leczy tam swoje psy, a jak pieniądze zostały zebrane, to co zrobiła? nie wpłaciła ich!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...