Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Ostatnio myślę że coś się takiego stanie że się nie dostanę i nie będę studiować. Tak mnie nachodzi.
Odpuszczam odwołanie bo najwyżej mogę walczyć o 1-2 punkty , znając mnie nie wywalczę bo nie umiem się wykłócać. Boję się że to zaważy czy się dostanę czy nie i mam dylemat.
Jednym słowem jak do 9tego nie wyląduję na kardiologii z zawałem mięśnia sercowego to będzie dobrze

Wydaje mi się że Ania będzie miała teraz tyle punktów co Ty Dominika

Link to comment
Share on other sites

Ja złożę podanie o wgląd jak się nie dostanę.W Warszawie wyznaczają długie terminy,więc przed wynikami i tak bym nie zdążyła.Jak się dostanę to na zawsze wymażę z pamięci tą głupią maturę.

Zuza nie martw się.Przecież nawet w najgorszym razie pójdziesz na płatne.Najwyzej kiedyś oddasz mamie kasę.Ja jak się nie dostanę to już koniec marzeń o wecie.Zostanie mi pielęgniarstwo,z którego też będę się cieszyła,ale nie tak jak z wety.

Link to comment
Share on other sites

Ale jakby brakowało Ci tego 1%, a podczas wglądu Ci go doliczają, to oni chyba nawet w czasie trwania rekrutacji to uwzględniają. Ale nie będzie Ci to potrzebne, bo napewno się dostaniesz i Dominika też ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aśś']Ale jakby brakowało Ci tego 1%, a podczas wglądu Ci go doliczają, to oni chyba nawet w czasie trwania rekrutacji to uwzględniają. Ale nie będzie Ci to potrzebne, bo napewno się dostaniesz i Dominika też ;)[/QUOTE]

Najwyżej napisałabym odwołanie do uczelni(jeśli się nie dostanę to na początku sierpnia napiszę podanie,ok początku września miałabym wynik,czyli rekrutacja nieoficjalna na uczelni jeszcze by trwała,więc jest spora szansa,że by mnie przyjęli).Moja znajoma czekała w Warszawie ok 3 tygodni-na sam wgląd do matury.A gdzie jeszcze ponowne sprawdzenie itp :roll:

Ale...Dostaniemy się i już.

Zuza nie porównuj tych dwóch roczników.Chemia zaskoczyła wszystkich,plus biologia była o wiele trudniejsza niż w '12.W tym roku biologia poszła ewidentnie gorzej,chemia lepiej lub porównywalnie do '12.Najwyżej dostaniemy się w przedziale sierpień-wrzesień.

Link to comment
Share on other sites

No widzisz ty liczysz nawet na pierwsze listy a ja chcę zobaczyć siebie chociaz na ostatnich

Porównałam wyniki z języków rozszerzonych z 2012 i 2013
i tak
angielski
2012 - średnia 64%
2013 -67%
niemiecki
2012 - 70%
2013-69%

Edited by micra
Link to comment
Share on other sites

Teraz i tak już nic nie zmienimy, więc pasuje wrzucić na luz i się nie przejmować :)
Korzystajcie z wakacji ile się da.
Wiem, że łatwo się mówi, mi też się po nocach śni, że brakło mi 0.05pkt żeby się dostać na studia i budze się cała w przerażeniu, ale czasu nie przyspieszymy, możemy jedynie sprawić by minął szybciej.
Korzystając z tej rady dwa ostatnie dni spędziłam imprezując z klasą, dziś wyskakujemy na bagry, w przyszłym tygodniu na 5 dni na działki. W ten sposób nawet się nie obejrzę, a już (na to liczę) będę studentem.

Link to comment
Share on other sites

Nie odpowiadam bo nie mam obecnie stałego dostępu do internetu, korzystam z tego co dają czyli darmowe wi-fi ;)
Okazało się, że przy skanowaniu wyników zamkniętych przez komputer, mój kod kreskowy czy jak to się tam zwie, komputer odczytywał jako 'test A' a nie 'test B'. Dopiero po trzykrotnym zeskanowaniu wskoczył im w końcu 'test B'. Ile takich wadliwych kodów mogło być? Pomyślcie tylko bo na pewno ja jedyna w całej Polsce nie byłam.. :roll: To było z języka niemieckiego. A z chemii i biologii wszystko ok tylko ja durna :diabloti: Generalnie towarzystwo OKE Gdańsk bardzo w porządku ;)

I przepraszam nie 19 punktów a %. I tak to spora różnica, jakby progi się obniżyły troszeczkę to mam małe szanse.. W każdym bądź razie złożyłam na Olsztyn, a nóż, bo potem bedę żałowała ;)
Niestety moje wpłaty jeszcze nie doszły :(

Link to comment
Share on other sites

Dominika wiem, ja straszna panikara jestem a im bliżej tym bardziej tracę nadzieję.
Ania jeśli Ci opłata nie doszła, to chyba już teraz musisz dowozić dowód wpłaty

A tak się zastanawiam czy jakby zadzwonić do dziekanatu powiedzieliby ile jest osób na wecie zarejestrowanych, ktoś napisał że jest 6 osób na miejsce

Link to comment
Share on other sites

Zuza,spróbować możesz.Ja uważam,że nie ma co się tak stresować.50-60% składa do Olsztyna awaryjnie,więc pewnie spora z tego część, papiery zabierze lub nawet nie złoży.Jeśli próg wzrośnie do 400 to jesteśmy w czarnej d*pie.Jeśli do 390 mamy spore szanse,nawet i w sierpniu.Jeśli będzie ok 385 to dostaniemy się w drugiej turze.Ja przewiduję,że pierwszy wzrośnie do 390,ale ostatni będzie ok 372-370 :) Ja mam nadzieję,że w Poznaniu spadnie do 70,wtedy z moimi 71.4 spokojnie się dostanę.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam, jest około 1000 podań czyli nie jest źle. Połowa składała awaryjnie, a cześć ma poniżej progu zeszłorocznego. Także może się dostaniemy, wydaje mi się że 400 nie osiągnie bo jednak tyle było w 2010 kiedy matura była dużo łatwiejsza. Poza tym wtedy spadło do 381 a to już tylko trochę więcej od 378.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...