Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Witam się i ja. Jestem na siebie zła z powodu chemii, zadanie za 3 pkt zrobiłam źle, bo pomyliłam etylen z etynem :placz: i 5% w plecy :shake: reszta jakoś tam poszła... Bez rewelacji, ale też bez tragedii.
A bio? Nie była zła, teraz módlmy się do klucza :diabloti: Będzie miała komisja pole do popisu! :diabloti:
Wychodzi na to, że jak dotąd najlepiej poszła mi matura, której najbardziej się obawiałam, płakałam i histeryzowałam jak o niej pomyślałam - ustny polski na stopro :evil_lol: Ni mom pojęcia jak :roll: :evil_lol:
Za tydzień ustny angielski... Już zdawałyście?

Link to comment
Share on other sites

Ja niemiecki ustny miałam w poniedziałek. 29/30 pkt :D Nie było bardzo strasznie, też bardziej się bałam polskiego. W czwartek zdałam i taaaaka wielka ulga :) Muszę przyznać że tylko 1/3 pytania znałam odpowiedź a resztę wymyślałam strasznie. Aż się zdziwiłam że tak dobrze mnie ocenili hah :P Przede mna jeszcze tylko pisemny niemiec i tyle.

Widzę że dużo osób startuje do Olsztyna. Orientujecie się, jakie były ostatnio progi punktowe?

Edited by borysova
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny tutaj są progi z zeszłego roku:
[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]
Wrocław stacjonarne: 152/151
Wrocław niestacjonarne: 110/90
Lublin stacjonarne: 428/412.8/410/406,8
Poznań: 75,9/73,2
Olsztyn: 388/376/374
Kraków: 79,33/77,78/76,67/76,39/76,33
Warszawa stacjonarne: 155/154, polski 48,3/
Warszawa niestacjonarne 125/116[/FONT][/COLOR]



ze strony [URL]http://www.forum.biolog.pl/progi-dzienne-wieczorowe-op-aty-za-wieczorowe-itp-sprawy-vt20205-2745.htm[/URL]
[B]
Borysova[/B] do Olsztyna pierwszy był [U]388[/U],a ostatni [U]374[/U](także [B]Angelika[/B] masz spore szanse :) )

[B]Ola[/B]​ o ile interesuje Cię również Lublin to spokojnie dasz radę :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nasze pójdą fatalnie, to miejsca zajmą nam zeszłoroczni maturzyści, którzy się nie dostali, więc nie ma co mówić, że trudna matura obniża progi...

Ja czuje sie okropnie po tej biologii.
Mam wrażenie, że moje szanse dostania się na którąś uczelnie bliżej są nikłe.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co sprawdzałam progi patrząc pesymistycznie nawet i do Lublina (jeszcze polski, który w moim wypadku osiągnie pewnie kompromintujący wynik) i Wro może, być ciężko. O Krakowie raczej mogę zapomnieć - z jednej strony bym u została, z drugiej ciągnie mnie gdzieś indziej.
Jeśli nie będzie szans by dostać się tu to oczywiście pójdę do Olsztyna, jednak to trochę daleko od Krakowa...

Żal mi tego wszystkiego. Zostawić tak daleko znajomych, przyjaciół i ukochany zwierzyniec? Będzie ciężko...


Nie wiem sama. Załamała mnie a biologia.
Przyszłam, siadłam na fotelu i się poryczałam.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ola[/B] bo te matury to niezły stres.Ale zobacz jak dobrze Ci poszła chemia i biologia też :) Może będzie za mało do Krakowa,ale dostaniesz się w inne miejsca.Myślę,że wiele osób będzie Ci zazdrościć,że dostaniesz się gdziekolwiek za darmo,na wymarzony kierunek.

Link to comment
Share on other sites

Taak, własnie przez to mam beznadziejny humor. Teraz do samych wyników będę pewnie chodzić nabuzowana... Ale nic, trzeba się ogarnąć...
Nie wiem jak będzie, ale gdybanie nic teraz nie da. Najbardziej jestem zła na to, że myślałam, że jestem dobra z bio.

Link to comment
Share on other sites

Interia jest średnio wiarygodna.Ja najbardziej lubię sprawdzać odp.Witowskiego.Jakoś mam do niego większe zaufanie :P

Dziewczyny,nie ma co się zamartwiać.Teraz i tak nic nie zmienimy.Trzeba poczekać do czerwca i pewnie wtedy okaże się,że poszło nam na prawdę dobrze(oj chciałabym). Te progi na wete nie są aż takie straszne :) Damy radę!

Link to comment
Share on other sites

Mając weterynarie na miejscu tak naprawdę to zastanawiam się co robić... Gdyby progi w Krk były takie jak w zeszłym roku to mam szanse się dostać, ale nie podchodzę do tego z wielkim entuzjazmem.

Trudno, pozostaje nam czekać do czerwca, a będzie co ma być po prostu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...