Jump to content
Dogomania

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie


Mika31

Recommended Posts

 

Sta­rość to ob­rzyd­li­wy de­ser po­dany po dos­ko­nałym posiłku. (S. King)

 

Jeszcze nie słyszałam ... doskonalszego określenia starości!... a może tak ma być!... inaczej nie chcielibyśmy... nikt nie chciałby?! odejść....tak tylko, szukam odpowiedzi....

 

to takie smutne myślę ,że Maksik już o ciemku czy zmierzchu nie widzi wcale , w dzień jeszcze jako tako .Ważne ,że nic go nie boli i ma apetyt .Choć mimo apetytu chudnie nie drastycznie ale schudł.

... to tak właśnie jak Jasia!  ale kiedyś moja ukochna Kajusia, nie traciła na wadze!  była jamniczą paróweczką do 20tego roku życia...

Link to comment
Share on other sites

Maksik ostatnio taki słabszy .Teraz się martwię bo 8 idę do szpitala , 9 mam operację .Szpital jest w innym mieście ,rodzice przyjadą w odwiedziny i psy zostaną same w domu .Aleks nigdy nie był sam , zawsze tak kombinujemy aby ktoś był w domu .Boję się ,że Aleks będzie nas szukać i denerwować Maksia .A przy jego sercu to na prawdę nie wskazane.

Link to comment
Share on other sites

Maksik ostatnio taki słabszy .Teraz się martwię bo 8 idę do szpitala , 9 mam operację .Szpital jest w innym mieście ,rodzice przyjadą w odwiedziny i psy zostaną same w domu .Aleks nigdy nie był sam , zawsze tak kombinujemy aby ktoś był w domu .Boję się ,że Aleks będzie nas szukać i denerwować Maksia .A przy jego sercu to na prawdę nie wskazane.

 

Aniu, będzie dobrze - Chłopaki na pewno staną na wysokości zadania

Trzymam za Ciebie kciuki i serdeczne myśli zostawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...