Jump to content
Dogomania

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie


Mika31

Recommended Posts

dietę już mam tylko mam problem z jedzeniem , oczy chcą organizm protestuje .Strasznie boję się tycia , ja bardzo szybko tyje , czasem mam wrażenie ,że kalorie i kilogramy wchłaniam przez osmozę .

Na razie moje menu jest bardzo ograniczone kleik sucharki grapefruit suszone śliwki , dorsz gotowany co kilka dni , zupka ziemniaczana i marchewka gotowana plus czerstwy chleb z szynką drobiową .Marzę o pizzy , kapuście kiszonej i czekoladzie .Zawszę twierdzę ,że można żyć bez alkoholu i bez seksu ale życie bez czekolady i jamników jest bez sensu ;)

Link to comment
Share on other sites

 .Zawszę twierdzę ,że można żyć bez alkoholu i bez seksu ale życie bez czekolady i jamników jest bez sensu ;)

O to,to! ... i z tym tyciem też tak samo!  czy wszystkie Anki ... takie same;)

 

Nie wiem?... czym się bardziej zachwycać?  zjawiskową urodą Aleksa?... czy też lukrowanym pycholkiem Maksiulka?

Anusia masz bezwzglęgną rację!  ... bez jamników jest bez sensu!;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

tak powoli ja dochodzę do siebie albo staram się . Maksik bardzo nam schudł mimo apetytu i trzeba go pilnować bo się gubi , nóżki się plątają , kierunki się mylą i jak mu ktoś z oczu zniknie to jest taki nerwowy .Prawie nie widzi często warczy na Alka bo go nie zauważył .

Aleks za to wykapował nowe sztuczki czyli jest 9.30 należy mi się przysmak a mogę go nadgryźć a potem iść do kuchni i złożyć reklamację a głupi ludzie go zamienią na inny -zdolna z niego bestia.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, życzę Ci jak najszybszego powrotu do zdrówka :)

Biedny Maksiulinek, pewnie się denerwuje, bo niedomaganie wywołuje takie właśnie zachowania...

Wykochaj Staruszka ode mnie, bardzo baaardzo mocno :)

No a Aleks kolejny raz udowadnia jaka z Niego "zdolna bestia", na swój sposób nawet przebiegła ;)

 

Trzymajcie się Kochani :)

Link to comment
Share on other sites

Aniu, również życzę Tobie przede wszystkim Zdrówka! a o resztę to się później można pomartwićcwaniak.gif

już na kilku wątkach przeczytałam że staruszeczki, zwłaszcza te kilkunastoletnie, bardzo często w którymś momencie chudną ,jak kojarzę to wcale ta utrata wagi nie jest... jakby to ująć?... powodem do alarmu, chyba? a przynajmniej ja tak to odbierałam( coś jak zmarszczki u starszych osób! u jednych bardziej widoczne a u innych mniej) piszę o tym, ponieważ jamniczek którym się opiekujemy też schudł ... i afera!!!  nagle wszystkie ''opiekuńcze'' ciocie tak się rozkręciły z .... listą chorób, badań i krytyką że aż przykro było zagladać do Maksia! a staruszeczek przy badaniu ,jakiejś zapaści dostał po leku uspokajającym sad.gif a wszystko tylko dlatego że Makila napisała w którymś momencie... że Maksiu ,trochę schudł ostatnio... i się zaczęłothumbdown.gif

... czy ludzie nie myślą że słowa ranią?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...