Jump to content
Dogomania

Pies, kot i kobylaste, czyli Nestor Wielki i przyjaciele :)


despera

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='despera']
A tak na marginesie-Asiaczku, śniły mi się twoje baski:loveu: Tylko nie było ich 9 a ze 20, ale były cudowne:evil_lol::loveu:
[/quote]
Jak ja bym chciała, aby mi śniły się takie sny... Albo lepiej - aby to byla prawda.... do tego - domek z pieknym wybiegiem dla basków... eh, pomarzyc dobra rzecz!
Trzymaj sie!
Jak juz Nes będzie w W-wie - daj zna. Może uda nam się spotkac na Polach Mokotowskich?:lol:
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry:) Dzięki że o mnie pamiętacie:loveu:
Paulina, integracja była w lokaliku, ja bym sie nie odważyła kogokolwiek zaprosić-nie wiem, czy mogę, zwłaszcza, jak właścicieli nie ma:roll:
bGirl, witaj po długiej przerwie:multi:
[quote] Szukaj czym prędzej pokoju bo się Nesik wkurzy i będzie "Lessie wróć" 2 :eviltong::eviltong: Znajdziesz go rano na wycieraczce mieszkania mówiącego "cześć matka, daj żryć bom się styrał tą podróżą" :razz: [/quote] An_bzik, wymiękłam, przez ciebie ludzie w kawiarence patrzą na mnie jak na wariatkę, siedzę i chichoczę do monitora:evil_lol:

Poszukiwania mieszkania trwają, narazie bezskutecznie-i pewnie tak będzie, dopóki rodzice nie wyrażą zgody na korzystanie z usług biura nieruchomości... I nastąpiły pewne komplikacje-rodzice NIE CHCĄ, żebym zabrała Nesa-ciągle się chwalą, że już im coraz lepiej idzie (pomijając pewnego smsa od mamy-"Nesik siedzi u pancia na kolanach":crazyeye:), rozpieszczają dziada... Wczoraj rozmawiałam z mamą przez telefon, namawiałam na to biuro, a ona w końcu wypaliła "zobaczymy, ale ja ci i tak mojego(!) pieska nie oddam" Na to jej "zagroziłam", że jak ona mi nie odda Nesa, to wezmę sobie pieska ze schronu, bo sama zwariuję-a ona na to, że dobrze, byle nie za dużego:crazyeye: Chcą mi odebrać synka:placz: Nie dam się:mad:
A na uczelni w porządku, sporo nauki ale jeszcze nie jest źle(ogólnie, ja uczyłam się cała niedzielę i okazało się, że "niepotrzebnie"-byłam zbyt ambitna;)), w czwartek kolejna integracja:cool3:
Zamówiłam kalendarz z Nestorkiem:loveu: Jak przyjadę na długi weekend to już powinien być w domu. Zaraz muszę iść na uczelnię(o 13 mam w-f, gry zespołowe:grab: Chciałam na konie, ale nie wyszło), lecę pozaglądać do waszych FB, chociaż i tak mam ogromne zaległości;)
Pozdrawiam:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Szukaj czym prędzej pokoju bo się Nesik wkurzy i będzie "Lessie wróć" 2 :eviltong::eviltong: Znajdziesz go rano na wycieraczce mieszkania mówiącego "cześć matka, daj żryć bom się styrał tą podróżą" :razz: [/quote]
nie no, poległam pod biurkiem !! niech mnie ktoś teraz podniesie!! :evil_lol::evil_lol:


jeeeee:crazyeye: rodzice pozwalają Ci zabrać psa ze schronu :cool3: kurde to jest myśl :evil_lol: Ty wiesz co zrób, zadzwoń do rodziców i powiedz że na Paluchu mają OGROMNEGO KAUKAZA do adopcji :evil_lol::evil_lol: i że jesteś już właściwie to zdecydowana :evil_lol: i zagróź że jak Nesa nie pozwolą Ci zabrać to kaukaza adoptujesz:evil_lol::evil_lol: kurde no w końcu muszą wymięknąć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='despera']
Paulina, integracja była w lokaliku, ja bym sie nie odważyła kogokolwiek zaprosić-nie wiem, czy mogę, zwłaszcza, jak właścicieli nie ma:roll:

I nastąpiły pewne komplikacje-rodzice NIE CHCĄ, żebym zabrała Nesa-ciągle się chwalą, że już im coraz lepiej idzie (pomijając pewnego smsa od mamy-"Nesik siedzi u pancia na kolanach":crazyeye:), rozpieszczają dziada... Wczoraj rozmawiałam z mamą przez telefon, namawiałam na to biuro, a ona w końcu wypaliła "zobaczymy, ale ja ci i tak mojego(!) pieska nie oddam" Na to jej "zagroziłam", że jak ona mi nie odda Nesa, to wezmę sobie pieska ze schronu, bo sama zwariuję-a ona na to, że dobrze, byle nie za dużego:crazyeye: Chcą mi odebrać synka:placz: Nie dam się:mad:[/quote]

Heh, wiem ;) Kurde musi Ci byc głupio u obcych ludzi troche nie?

To nie dobrze :shake:
Ale w koncu Twój pies nie? :razz: Praw rodzicielskich tak łatwo Ci nie odbiorą!
Eria ma baaardzo dobry pomysł!
Albo jak pojedziesz na ten dłuugi weekend to wsac sobie Nesa pod kurtkę i uciekaj. Nikt nie zauwazy :eviltong:

Powodzenia na studiach! :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...