Jump to content
Dogomania

Pies, kot i kobylaste, czyli Nestor Wielki i przyjaciele :)


despera

Recommended Posts

Cześć:) Jestem na TI więc tylko kilka słów;) Nesq bym najchętniej zabrała JUŻ, tylko jeszcze nie mam mieszkania... Ale chyba się wkurzę i jutro podjadę do jakiejś agencji mieruchomości. Już mówiłam mamie, że wezmę jakaś bidę i mamie podrzucę;) Jak znajdę mieszkanie to będę myśleć. Jutro zajrzę do kawiarenki to napiszę coś więcej, jeśli będę miała co:) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='despera']Cześć:) Jestem na TI więc tylko kilka słów;) Nesq bym najchętniej zabrała JUŻ, tylko jeszcze nie mam mieszkania... Ale chyba się wkurzę i jutro podjadę do jakiejś agencji mieruchomości. Już mówiłam mamie, że wezmę jakaś bidę i mamie podrzucę;) Jak znajdę mieszkanie to będę myśleć. Jutro zajrzę do kawiarenki to napiszę coś więcej, jeśli będę miała co:) Pozdrawiam![/quote]

Hm... a dlaczego nie chcecie skorzystac z tej agencji? Bo ja sie nie znam...
Mam nadzieję, ze wszytsko się uda i Nes będzie niedługo z Tobą!
Zajrzyj jutro koniecznie! I napisz cos :loveu:

Pozdrawiamy!!

Link to comment
Share on other sites

Cześć:multi: Kupiłam Szczeniakowi obrożę pod kolor nowej smyczy(taką przynajmniej mam nadzieję:evil_lol:), od razu poprawił mi się humor:loveu: Co do agencji, chodzi o koszty, ale też o to, że "ktoś kiedyś został oszukany" i rodzice po prostu się boją. Mówią, że pogadamy jak przyjadę... Jak dla mnie to za długo, ale co robić:roll: Ogłoszenia w gazetach w 99% okazują się być "ukrytymi" ogłoszeniami agencji :mad:
Byłam dzisiaj u koleżanki, poszłyśmy do zoologicznego z jej psiskami-tzn. z jej westką Bombą i labką Labą(:evil_lol:):loveu: Wytarmosiłam chociaż jakieś psiska:loveu:
Wczoraj miałam jedyny wieczór wolny od nauki-wracam o 20 i jestem zmęczona po całym dniu, chciałam obejrzeć "Zagubionych", i co? Nie ma tvp1:placz: W rezultacie zrobiłam pranie i poszłam spać po 22 :roll:
Jeszcze 11 dni i będę w domu:multi:

Link to comment
Share on other sites

A ja zamówiłam dzisiaj nowe szeleczki :loveu: Tez od razu mi się humor poprawił, ale jak wyszłam z poczty po wykonaniu przelewu to stwierdziłam, ze ten pies mnie za duzo kosztuje i juz nie miałam takiego humoru :diabloti::roll:

Bomba.. fajne imię dla psa :cool3:

11 dni zleci szybciutko... a w 11 dni moze sie wiele zdarzyc. Moze jakies mieszkanko się nawinie :cool1:

Pozdrawiamy !!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!!! Zmiana planów!! Wracam już pojutrze:multi::multi::multi: Doszłam do wniosku, że kilka wykładów mogę opuścić, ćwiczenia mogę odrobić-pytałam, żeby nie było;)-więc ominie mnie kolejny weekend z "dziadkami":multi: Rodzice nie wiedzą, będę w Ustroniu chwilę po 20, na szczęście mam tylko jakieś 700m od stacji do domu:cool3: taka mała niespodziajka:loveu: Mam już bilet, jeszcze ciepły:evil_lol: Już się nie mogę doczekać, tydzień z Nestorkiem:loveu::loveu:
A co do mieszkania-rodzice powiedzieli, że "pogadamy jak przyjadę".:shake: Wczoraj mama dzwoniła, że znalazła potencjalne mieszkanie, ale po ok. pół godz okazało się, że nic z tego... A już się cieszyłam jak głupia:placz: Nesa chyba naprawdę nie poznam, ostatnio dostałam smsa od mamy "(...)a teraz głupolek[Nes] wchodzi mi na głowę, ałaaa" :mad: Najbardziej boję się, że już nie będzie "mój", że będzie pilnował mamy i w ogóle potraktuje mnie jak gościa:( Dzisiaj w ogóle miałam szalony sen, wycierałam mokrego Nesa i zauważyłam, że jest biały z kilkoma rudymi plamkami :evil_lol:
Wybaczcie ten chaos w pisaniu, mam przed sobą dużo nauki, w głowie już myśl o wyjeździe i na dodatek na pusta łepetyna boli mnie od rana...:shake:
Jeśli tylko nie będzie padać, możecie liczyć na weekendową sesję plażową, a może nawet zabiorę Szczeniaka do koni:loveu:
Pozdrawiam!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='despera']Dziewczyny!!! Zmiana planów!! Wracam już pojutrze:multi::multi::multi: Doszłam do wniosku, że kilka wykładów mogę opuścić, ćwiczenia mogę odrobić-pytałam, żeby nie było;)-więc ominie mnie kolejny weekend z "dziadkami":multi: Rodzice nie wiedzą, będę w Ustroniu chwilę po 20, na szczęście mam tylko jakieś 700m od stacji do domu:cool3: taka mała niespodziajka:loveu: Mam już bilet, jeszcze ciepły:evil_lol: Już się nie mogę doczekać, tydzień z Nestorkiem:loveu::loveu:
A co do mieszkania-rodzice powiedzieli, że "pogadamy jak przyjadę".:shake: Wczoraj mama dzwoniła, że znalazła potencjalne mieszkanie, ale po ok. pół godz okazało się, że nic z tego... A już się cieszyłam jak głupia:placz: Nesa chyba naprawdę nie poznam, ostatnio dostałam smsa od mamy "(...)a teraz głupolek[Nes] wchodzi mi na głowę, ałaaa" :mad: Najbardziej boję się, że już nie będzie "mój", że będzie pilnował mamy i w ogóle potraktuje mnie jak gościa:( Dzisiaj w ogóle miałam szalony sen, wycierałam mokrego Nesa i zauważyłam, że jest biały z kilkoma rudymi plamkami :evil_lol:
Wybaczcie ten chaos w pisaniu, mam przed sobą dużo nauki, w głowie już myśl o wyjeździe i na dodatek na pusta łepetyna boli mnie od rana...:shake:
Jeśli tylko nie będzie padać, możecie liczyć na weekendową sesję plażową, a może nawet zabiorę Szczeniaka do koni:loveu:
Pozdrawiam!!!:multi:[/quote]

To super!!! Czekamy na zdjęcia i relcję z domu!
A Nes napewno o Tobie nie zapomiał, 2 letniej więzi tak szybko się nie zburzy..

A co do snu... wiadomo.. moze mama go potraktowała wybielaczem? :diabloti:

Mam nadzieję, ze cos wymyslicie i niedługo będziesz razem z Nesem. Pozdrawiamy!!

Link to comment
Share on other sites

Hej :loveu:
Znowu nas dawno nie było, no, musimy cześciej zaglądać :roll:
A z rodzicami dasz radę - po pierwsze to Twój pies a Ty już dzieckiem nie jesteś i może mieszkać z Tobą! No i pewnie wybierze właśnie Ciebie ;)
Pozdrawiamy i liczymy na jakieś fotki jak tylko dorwiesz się w domu do aparatu i do Neska :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...