Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

Skarbniku Avaloth czekam na potwierdzenie nowej wpłaty mikołajkowej od Pani Anety z facebook'a:) oni się tam wszyscy o nowy filmik Rubika dopytują;) pytali też o wózeczek dla Rubika ale powiedziałam, że dopiero jak przestanie rosnąć można mu taki na zamówienie kupić a Falce pożyczony oddać:) o ile kolejnej śrubki Rubik nie rozwali:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Skarbniku Avaloth czekam na potwierdzenie nowej wpłaty mikołajkowej od Pani Anety z facebook'a:) oni się tam wszyscy o nowy filmik Rubika dopytują;) pytali też o wózeczek dla Rubika ale powiedziałam, że dopiero jak przestanie rosnąć można mu taki na zamówienie kupić a Falce pożyczony oddać:) o ile kolejnej śrubki Rubik nie rozwali:evil_lol:[/QUOTE]

Już aktualizuję wpłaty :)

Magdalena O. z Wrocławia 20zł
Aneta H. z Brzegu 25zł
Monika S z Walimiu?(nie wiem jak poprawnie odmienić :P) 15zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']A nie rusza trochę lepiej łapkami?[/QUOTE]
Ja go widzę codziennie więc trudno odpowiedzieć. Najgorsze są te stawy biodrowe. Dopytywałam się też "moich" ludziowych rehabilitantów. Generalnie potwierdzają to co u Rubisia jest robione - prawidłowe ustawianie łap i ćwiczenia. Zastanawiamy się nad tym jak wesprzeć mu to utrzymywanie łap w stawach biodrowych:hmmmm:.

[quote name='Rudzia-Bianca']I jak śrubka ?[/QUOTE]
Jeszcze nie kupiona.

[quote name='Rudzia-Bianca']Hmmm to może jeszcze więcej łotrów jej podeślemy ;)[/QUOTE]
Ha, ha, ha...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Ja go widzę codziennie więc trudno odpowiedzieć. Najgorsze są te stawy biodrowe. Dopytywałam się też "moich" ludziowych rehabilitantów. Generalnie potwierdzają to co u Rubisia jest robione - prawidłowe ustawianie łap i ćwiczenia. Zastanawiamy się nad tym jak wesprzeć mu to utrzymywanie łap w stawach biodrowych:hmmmm:.

Trzeba wózek ustawić tak ,aby Rubiś dotykał łapkami podłoża,lekko skrępować mu nóżki gumką,aby nie wplątywały mu się w kółka a jednocześnie były w prawidłowej odległości.A doopkę obciążyć lekko, np ciężarkami ołowianymi,kupionymi w sklepie wędkarskim.Albo toto wsadzić w pampers ,albo w jakieś inne ustrojstwo.I jazddaaaa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien'][quote name='ewab']Ja go widzę codziennie więc trudno odpowiedzieć. Najgorsze są te stawy biodrowe. Dopytywałam się też "moich" ludziowych rehabilitantów. Generalnie potwierdzają to co u Rubisia jest robione - prawidłowe ustawianie łap i ćwiczenia. Zastanawiamy się nad tym jak wesprzeć mu to utrzymywanie łap w stawach biodrowych:hmmmm:.

Trzeba wózek ustawić tak ,aby Rubiś dotykał łapkami podłoża,lekko skrępować mu nóżki gumką,aby nie wplątywały mu się w kółka a jednocześnie były w prawidłowej odległości.A doopkę obciążyć lekko, np ciężarkami ołowianymi,kupionymi w sklepie wędkarskim.Albo toto wsadzić w pampers ,albo w jakieś inne ustrojstwo.I jazddaaaa:evil_lol:[/QUOTE]

Dzięki, spróbujemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']
Trzeba wózek ustawić tak ,aby Rubiś dotykał łapkami podłoża,lekko skrępować mu nóżki gumką,aby nie wplątywały mu się w kółka a jednocześnie były w prawidłowej odległości.A doopkę obciążyć lekko, np ciężarkami ołowianymi,kupionymi w sklepie wędkarskim.Albo toto wsadzić w pampers ,albo w jakieś inne ustrojstwo.I jazddaaaa:evil_lol:[/QUOTE]
Zaglądam do Rubisia, a udało sie Ewunia coś wymyślić z tym przytrzymaniem tylnych łapek na wózeczku ?
Kochani pozdrowienia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']pewnie mało ma casu, bo za dużo zwierzow ma pod opieką, a i pracować na to musi...[/QUOTE]

Pewnie, wiem, że Ciotka ma dużo na głowie, ale ja cierpliwa jestem ;)
Po prostu Rubiś taki słodziak, że jak dla mnie to fotki mogłyby być co minutę wrzucane:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...