Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 2007


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8476/zwizekhj3.jpg[/IMG] zdjęcie chronione prawami autorskimi - ZAKAZ KOPIOWANIA

[COLOR=red]MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH SOPOT 11-12.08.2007[/COLOR]

z udziałem Dariusza Morsztyna "BIEGNĄCY WILK"
ZAPRASZA na [COLOR=blue]FESTYN INDIAŃSKI z udziałem psów zaprzęgowych[/COLOR][COLOR=black].[/COLOR]
Przewidziano wiele atrakcji, m.in.:
-płukanie złota
-strzelanie z łuków indiańskich
-malowanie twarzy w oryginalne indiańskie wzory
-rzucanie oszczepami i tomahawkami
-chwytanie imitacji konia na prawdziwe lassa
oraz
[COLOR=purple]kilkanaście psów zaprzęgowych[/COLOR], których ilość to fenomen pociągający każdego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anulus'][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8476/zwizekhj3.jpg[/IMG] zdjęcie chronione prawami autorskimi - ZAKAZ KOPIOWANIA

[COLOR=red]MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH SOPOT 11-12.08.2007[/COLOR]

z udziałem Dariusza Morsztyna "BIEGNĄCY WILK"
ZAPRASZA na [COLOR=blue]FESTYN INDIAŃSKI z udziałem psów zaprzęgowych[/COLOR][COLOR=black].[/COLOR]
Przewidziano wiele atrakcji, m.in.:
-płukanie złota
-strzelanie z łuków indiańskich
-malowanie twarzy w oryginalne indiańskie wzory
-rzucanie oszczepami i tomahawkami
-chwytanie imitacji konia na prawdziwe lassa
oraz
[COLOR=purple]kilkanaście psów zaprzęgowych[/COLOR], których ilość to fenomen pociągający każdego.[/quote]


Widze, ze ci sie udalo zalatwic przyjazd "Biegnacego Wilka"- to napewno bedzie duza atrakcja dla wszystkich. Oddzial Sopot tez pewnie jest zadowolony, ze takie cuda beda dostepne na ich wystawie. Z checia to zobacze...;)

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Tak PATI będzie to wspaniały i nie powtarzalny występ, nie tylko dla oddziału, wystawców lecz dla publiczności bo właśnie oto chodzi. Mozna w jakiejś części spełnić swoje marzenie z młodości i spróbować kultury indian. Myślę że będzie wspaniale , poprostu SUPER....
Darek czyli ,,Biegnący Wilk,, jest osobą bardzo ciekawą jedyną w swoim rodzaju, jak rownież sposób jego życia z rodziną, naprawde warto zobaczyc go i usłyszeć to na żywo.
Udało mi się i bardzo się z tego cieszę oraz inne osoby, które mi w tym pomagają i za to dziekuję. Jak wiesz 1 osoba nic nie zdziała nie ma takiej opcji.
Bardzo dużą rolę spełnił ZKwP o/Sopot, ma on profesjonalne podejście co do organizacji i współpracy i tu należą sie duże BRAWA i PODZIĘKOWANIA.
Nigdy nie myślałam że mozna tak wspaniale wspołpracować ze Związkiem.
Szkoda że tak późno podjęłam decyzję co do zmiany oddziału, ale to nic jeszcze moge dużo zrobić dla oddziału Gdańskiego.

Pati bede w niedzielę rozdawała ulotki także się spotkamy.
PAA
ANULUS

Link to comment
Share on other sites

WITAM!!

[B]12 sierpnia 2007 SOPOT --Tor Wyścigow Konnych ul. Polna1--od godz. 9.00 odbedzie się pokazy o:[/B]

[B]PUCHAR POLSKI[/B]
[B]DOG CHOW 2007[/B]

[B]w konkurencji [/B]
[B][SIZE=4]DOGFRISBEE[/SIZE][/B]




[B]wiecej informacji: [URL="http://www.dogfrisbee.pl"]www.dogfrisbee.pl[/URL][/B]

[B]ZAPRASZAMY[/B]

[B]ANULUS:lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

:angryy::angryy::angryy:Jak mozna wpisywac sedziego ktora nie ma uprawnien zeby sedziowac dane rase. :angryy::angryy::angryy:
Wczoraj bedac u znajomych w Niemczech dowiedzielismy sie Karin Voye nie ma uprawnien do sedziowania king charles spaniela

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...