Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 2007


Savannah

Recommended Posts

[quote name='Rybc!a']A ja, razem z Gonitwą , mamy problem.
Chcemy jechać na wystawę, mamy nawet pociąg o 7:03- dojedziemy na miejsce o 8:54 (według tego, co pisze na stronie WWW). Problem tkwi w tym że kompletnie nie wiemy, gdzie jest ulica Polna, nie trafimy same na to miejsce z dworca.
Czy ktoś mógłby zabrać nas ewentualnie z dworca?
Jakby godzina nie pasowała, to mamy jeszcze wyjazd o 5:58...

Sama nie wiem co robić, bo bardzo chcemy tam być, poznać dogomaniaków, ale wszystko nam się wali ![/quote]

Rybc!a- Na dworcu Głownym w Gdańsku lub w Sopocie przesiadacie się
na SKMkę (szybka kolej miejska) Wysiadacie na stacji Sopot Wyścigi i razem z tłumem zwiedzających idziecie kilkadziesiąt metrów. To bardzo blisko!!
W razie czego "koniec języka za przewodnika":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='matusz5']
[B][COLOR=darkslateblue]Itaka Rysi Wykrot:lol:[/COLOR][/B]


[B][COLOR=darkslateblue]a Ty będziesz w Sopocie ? z kim ?[/COLOR][/B]
[/quote]
Aha :)

Tak będe, ale jak narazie kompletnie towarzysko, bo nie planowalam tej wystawy zupelnie a wiec i psow na handling zaplanowanych i zgloszonych nie mialam

Link to comment
Share on other sites

Rybciu, gdzie chcecie wysiąść? :)
W Sopocie nie ma sensu, bo musiałybyście się wracać jeden przystanek, ale np. w Oliwie możecie wysiąść lub we Wrzeszczu. Wtedy cena biletu będzie mniejsza, bo jeśki wysiądziecie w Gdańsku Gł to już troche więcej zapłacicie. ;)
Wysiadacie na stacji Sopot Wyścigi i kierujecie się schodami w górę i od razu po lewej będzie widoczny wielki hipodrom, na któym jest wystawa. :evil_lol: Nie na darmo stacja ta nazywa się Sopot Wyścigi, by ułatwić podróżnemu. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Mam do oddania dwa pokoje 2osobowe w prezentowanym już tutaj "Domu Marynarza", cena pokoju 200zl ze sniadaniem za dobe. Rezerwacje mam od czwartku do niedzieli - jeśli bylby ktoś zainteresowany proszę o PW:)[/quote]
agasiu-odbierz PW!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Rybciu, gdzie chcecie wysiąść? :)
W Sopocie nie ma sensu, bo musiałybyście się wracać jeden przystanek, ale np. w Oliwie możecie wysiąść lub we Wrzeszczu. Wtedy cena biletu będzie mniejsza, bo jeśki wysiądziecie w Gdańsku Gł to już troche więcej zapłacicie. ;)
Wysiadacie na stacji Sopot Wyścigi i kierujecie się schodami w górę i od razu po lewej będzie widoczny wielki hipodrom, na któym jest wystawa. :evil_lol: Nie na darmo stacja ta nazywa się Sopot Wyścigi, by ułatwić podróżnemu. :diabloti:[/quote]

O, super, dzięki za wyjaśnienie. Już znalazłam pociąg który zatrzymuje się na stacji Sopot Wyścigi. Nie pokoi mnie tylko przesiadka w jedną i w drugą stronę, no ale jakoś poradzić sobie będę musiała, skoro zależy mi na tym, by tam być.
Ponawiam moje pytanie.
Jak się rozpoznamy?
Ja myślę nad czymś, gdzie byłoby napisane, że ja jestem Rybc!ą.
Może jakiś napisa na spodniach, bluzce, torebce?
Narazie nie wiem, ale myślę.
Szkoda, że nie mam koszulki dogomaniackiej. :-(

Link to comment
Share on other sites

Mnie poznacie chyba jedynie po numerku startowym i jamniku długowłosym mini czarnym podpalanym, zapewne na rękach.
Mogłabym założyć jakąś specyficzną koszulkę np. agilitowską, ale niestety wystawiamy się w sobotę i muszę odpowiednio się prezentować. Za co? :shake:

Rybcia, żaden problem. A przesiadka nie jest naprawdę problematyczna. :)
Sama zobaczysz. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie polecam wysiadania w Sopocie tym, którzy są z psami i bagażami, ponieważ z tobołami się tłuc na piechotę ten kawałek to nie najlepszy pomysł. Zwłaszcza dla kogoś, kto nie jest pewien dojścia... Ale zrobicie jak uważacie. ;)
Ja na wystawie się pojawię zapewne koło 8-9. :) Od domu pociągiem mam dokładnie 11 minut. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z forumowiczów wie,gdzie w Sopocie są przyjazne miejsca psom i w jakim miejscu można z psem wejść na plażę.Ja ostatnio wyczytałam,że Sopot nie jest przyjazny dla psów i lepiej go omijać.Ale skoro organizują taką wystawę to chyba nie jest to prawdą?
Pomóżcie mi ,bo będę tam parę dni i nie chcę się szwendać tylko po ulicach.

Link to comment
Share on other sites

Sopot a w sumie całe Trójmiasto należą miejsc gdzie jest zakaz wprowadzania psów na plaże.


To, że wystawa jest w Sopocie nie jest równoznaczne z tym, że pies na plaże może wejść. Wszak wystawa jest na Torze Wyścigów Konnych a nie na plaży:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elwira']Czy ktoś z forumowiczów wie,gdzie w Sopocie są przyjazne miejsca psom i w jakim miejscu można z psem wejść na plażę.Ja ostatnio wyczytałam,że Sopot nie jest przyjazny dla psów i lepiej go omijać.Ale skoro organizują taką wystawę to chyba nie jest to prawdą?
Pomóżcie mi ,bo będę tam parę dni i nie chcę się szwendać tylko po ulicach.[/quote]

Oficjalnie jest zakaz wprowadzania psów na plaże do września ale spacerując deptakiem prawie codziennie widzę, że ludzie tego nie przestrzegają. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że w weekend ludzi na plaży jest masa więc jeśli ktoś chciałby spuścić psa ze smyczy to ewentualnie na wieczornym spacerze. Widać sporo turystów z psami i jakoś to nikomu nie przeszkadza. Przynajmniej ja nie zauważyłam. Kilkaset metrów od terenu wystawy jest plaża. A wcześniej oznaczona toaleta dla piesków. I restauracja przyjazna psom:)

Link to comment
Share on other sites

[I][B]ja prawdopodobnie będę w sobotę tylko bo w niedzielę wyjeżdżam na obóz...
a w sobotę znajoma będzie wystawiała Jacka więc zabiorę się z nią :multi:[/B][/I]

[B]Viz[I] to może i nam przyjdzie się spotkać :cool3:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Rinuś, byłoby super! :multi:

Tylko jak wystawiam mojego parówka to do momentu wejścia na ring jestem nie-do-końca kontaktująca. :lol: Ale potem już jest ok.

Dziewczyny, jako mieszkanka Gdańska odganiam Was od pomysłu wchodzenia na plażę z psami! W dniach wystawy zapewne będzie ona lepiej strzeżona, a nie warto płacić 200 zł mandatu. :roll: Poza tym przy ładnej pogodzie plaża będzie wręcz oblegana, ręcznik przy ręczniku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...