Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 2007


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viz']O rotfl. :lol: :lol: :lol:

No w każdym razie mapa polecana aż podwójnie. :lol:[/quote]

[COLOR=Navy][B]dzięki dziewczyny:diabloti:

jakoś sobie poradzimy, mój tata zawodowy kierowca wiec sobie poradzi mam nadzieję;)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Na pewno sobie poradzi, naprawdę nietrudno dostać się na miejsce wystawy. ;) W razie co można się kogoś zapytać, a każdy trójmiastowicz powinien bezbłędnie wskazać hipodrom sopocki. :razz:

No cóż, najprawdopodobniej Lupa wystawi mi znajoma handlerka, zatem ja będę miała spokój od tego niezwykle nielubianego przeze mnie zajęcia. :diabloti: Chociaż na nadmiar relaksu też zapewne narzekać nie będę... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Pociągi dalekobieżne nie zatrzymują się na wyścigach, tylko SKM. Z przystanku Sopot Główny dotarcie na wystawę zajmie jakieś pół godziny - szczegulnie dla osoby nie znającej miasta, z psami i bagażami... Wiec, jeśli jedzie się ‘normalnym’ pociągiem są dwie możliwości: [/COLOR]
[COLOR=black]Wysiąść na stacji Sopot Główny przejść się na sąsiedni peron (są tylko dwa) i podjechać jeden przystanek SKMka w stronę Gdańska. [/COLOR]
[COLOR=black]Można też wysiąść na stacji Gdańsk Oliwa (jeden przystanek wcześniej dla pociągów dalekobieżnych jadących od Gdańska), zmienić peron (również tylko dwa) i podjechać SKM dwa przystanki w stronę Gdyni.[/COLOR]
[COLOR=black]Zresztą podobnie można się zachować wysiadając na dowolnym przystanku między Gdańskiem a Gdynią – przesiąść się w SKM i podjechać odpowiednią ilość przystanków.[/COLOR]
[COLOR=black]SKM w Sopot Wyścigi zatrzymuje się dosłownie pod wejściem na wystawę. Trzeba pokonać jedne schody w górę (jedyne zejście z peronu), przejść przez ulicę, zejść schodami w dół i jest się przed wejściem na wystawę ;) [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA']Rybcia a Ty z czym będziesz???:lol:

odwiedż mnie na jamnikach:lol:[/quote]

[COLOR=Navy][B]
Amiśka ja Ciebie na pewno odwiedzę razem z Eweliną bo tym razem Ewelina zawita w moje strony ;)
pisałem to już chyba na naszejamniki.pl ;) w razie co znajdziemy pod Twoim namiotem schronienie??:eviltong: już się nie moge doczekać tej wystawy ;) zobaczę Sasanke, Amiśkę no i Murkę:loveu::loveu::loveu: już pewnie urosła co, kluska mała:loveu::loveu:

ja będę z seterem na MP i w klasie też ;)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Podczas Międzynarodowej sopockiej wystawy psów rasowych w dniach 11-12 sierpnia 2007 na[/B]
[B]stoisku kosmetyków Dr LUCY będzie można skorzystać z porad doświadczonego groomera, Mistrza Polski '2006 Pani [COLOR=red]Bożeny Czempas[/COLOR] w zakresie pielęgnacji psów!!! [/B]
[B]Będzie również możliwość bezpłatnego przygotowania psa tuż przed[/B]
[B]wyjściem na ring oraz pokazy "ostatnich szlifów" kilku ras.[/B]
[B]Chętnych bardzo serdecznie zapraszamy!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;6458749][B]Podczas Międzynarodowej sopockiej wystawy psów rasowych w dniach 11-12 sierpnia 2007 na[/B]
[B]stoisku kosmetyków Dr LUCY będzie można skorzystać z porad doświadczonego groomera, Mistrza Polski '2006 Pani [COLOR=red]Bożeny Czempas[/COLOR] w zakresie pielęgnacji psów!!! [/B]
[B]Będzie również możliwość bezpłatnego przygotowania psa tuż przed[/B]
[B]wyjściem na ring oraz pokazy "ostatnich szlifów" kilku ras.[/B]
[B]Chętnych bardzo serdecznie zapraszamy!!!![/B][/quote]

jestem bardzo zainteresowana,o której nalezałoby podejsc na stoisko aby zobaczyc"ostatnie szlify"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonika']O której(i w jaki dzien) zaczyna się obedience i frisbee? agility nie będzie? :placz:[/quote]
Frisbee jest w oba dni ... rozpoczęcie zawodów sobota - godzina 9:00
Mam nadzieję że ja z Boogie wystartujemy ... ale wszystko pod wielkim znakiem ? ... na razie mogę powiedzieć że będę na 9% :-(
A tu masz więcej o frisbee :
[url]http://www.discbusters.com/disc_cup_07_3.html[/url]


;) ;) ;) ;) ;) ;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...