Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

Fizia miała wczoraj kontrolne badania, wstawiam wyniki:

AlAT (GPT) w normie, co prawda w okolicy górnej normy, ale to nie stanowi zagrożenia dla wątroby.Fosfataza alkaliczna (FA, ALP) w normie, to znaczy, że sterydy jej nie szkodzą (w przypadku problemów posterydowych fosfataza alkaliczna rośnie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Fizia miała wczoraj kontrolne badania, wstawiam wyniki:

AlAT (GPT) w normie, co prawda w okolicy górnej normy, ale to nie stanowi zagrożenia dla wątroby.Fosfataza alkaliczna (FA, ALP) w normie, to znaczy, że sterydy jej nie szkodzą (w przypadku problemów posterydowych fosfataza alkaliczna rośnie).[/QUOTE]

[B]Fiziulec przed Lecznicą;[/B]

[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1271/dovv.jpg[/IMG]

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2271/w0ww.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Staram się najlepiej jak potrafię. Wszystkich podopiecznych traktuję tak samo, niezależnie czy są to moje, świadomie nabyte zwierzaki, czy tymczasowe. Przyznam, że w aktualnym gronie 22, tylko 2 mam, bo zaplanowałam. Reszta trafiła jako tymczasowicze. Część z nich ogłosiłam oficjalnie, że nie szukają już domu bo je adoptuję. Część jest nieadopcyjna a trzy adopcyjne nie wzbudzają zainteresowania, mimo ogłoszeń. Cieszę się bardzo, że widać po Fizi, że dobrze się nią opiekuję. Czasem potrzebuję takiego docenienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...