Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

[quote name='tamb']Męczy się biedna. Wychodzi tylko na siku, na dłużej dopiero w nocy i chłodzę ją zamrożonym prześcieradłem. Mokre wkładam do zamrażalnika i jak jest sztywne, Fizia się na nim tarza.[/QUOTE]

To co, umawiać fryzjera ?
Może już można ją strzyc po zakropieniu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie mam siły nawet pisać o tym. Mam koszmar, stado dyszących,szczekających, stukających łapkami kastratów, które i tak wskakują. Fizia nadstawiająca się, plamiąca pościel, w której śpię ( nie mam się gdzie przed nimi schować) to za dużo nawet dla mnie. Nie mam spokoju w żadnej sferze życie, nawet przy pracy ciężko się skupić bo maluję przy nich. Dodam, że psy teraz sikają gdzie popadnie. Uważam, że priorytetem jest wizyta we Wrocławiu, sama jako bdt tego nie zorganizuję, nie ogarniam już wszystkiego. Fizia musi być zdiagnozowana i musi być obrany jakiś kierunek działania (operacja?sterylizacja?) bo dalej nic nie wiemy ani nie poprawiliśmy jej stanu zdrowia. Może Wrocław też nic nie wniesie, ale będzie czyste sumienie, że zrobiło się wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z dr Szczypką już dość dawno temu. Prosił o zdjęcie wykonane pod katem.Wtedy może zaocznie będzie mógł powiedzieć coś więcej.
Za jakiś czas pewnie Loluś będzie przekazywany pod Wrocławiem.Może z racji wakacji wybrać na to dzień powszedni i załatwić obie sprawy za jednym podejściem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='tamb']Ciężko i nie chce jeść. Kupiłam 3 rodzaje drobnej suchej karmy i namawiam, karmiąc z ręki. Jak nie daje się namówić gonię do sklepu i kombinuję, co mogłoby jej smakować. Straciła apetyt.[/QUOTE]

a może ugotować jej takiego filecika z kurczaka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...