Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

[quote name='b-b']Dobrze, ze i Lolitto się na konsultację załapał:D
Czyli stan finansowy Fizi nie jest tragiczny....ale trzeba myśleć o następnym bazarku żeby choć trochę podreperować budżet małej:)[/QUOTE]

Nie ukrywam , że bardzo liczymy na wsparcie.
Stowarzyszenie jest w kompletnej zapaści finansowej. Nie tylko gniotą nas kilkumiesięczne długi w Lecznicach, ale brakuje na bieżące utrzymanie tymczasów, zwłaszcza kocich .
Ciężar kosztów wyżywienia Fizi spoczął na kochanej Tamarze. Wiem że tak nie powinno być, no ale tak jest.
Ja też wczoraj kupiłam Lolkowi paczkę pieluch za własne pieniądze....

Kolejna wizyta kontrolna za dwa tyg. To co Fizia ma na koncie, wystarczy na benzynę i Cerenię.:placz:

Link to comment
Share on other sites

Niestety przeważnie wszędzie sytuacja finansowa psiaków nie wygląda ciekawie.
Za mało jest osób, które pomagają. Stara gwardia ma już rozplanowane pieniądze na Dogo a nowej krwi z funduszami niestety jak na lekarstwo. Jest ciężko....niestety.
Postaram się po 1.11. coś zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Postaram się po 1.11. coś zrobić. [/QUOTE]

Jak zwykle niezawodna [B]b-b. [/B]Dziękujemy kochana !

Pani Marzena umówiła nas na kolejną, kontrolną wizytę i są też wyniki badań, ale na ich interpretację poczekamy na dr.Novaka.
[INDENT][I][FONT=Times New Roman][B]Od:[/B] ABvet veterinární klinika <[/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][email protected][/FONT][/EMAIL][FONT=Times New Roman]>
[B]Data:[/B] 30 października 2013 13:56:39 CET
[B]Do:[/B] Marzena <[/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][email protected][/FONT][/EMAIL][FONT=Times New Roman]>
[B]Temat:[/B] [B]Odp: Wizyta kontrolna[/B][/FONT]

Dobrý den,[/I]
[/INDENT]
[I][FONT=Times New Roman] jste tedy objednáni na 6.11. v 17:00.
Dnes nám došly výsledky. Jelikož nemáme na majitele psa Fizia kontakt, posíláme je Vám.
Neospora a Toxoplasma je negativní. Vysoká hodnota CK ukazuje na myositis.
S pozdravem,
Gallusová[/FONT]
[/I]
To już za tydzień, a jesteśmy kompletnie bez pieniędzy.
Z tego co ma[B] Fizia[/B] na koncie, nie opłacimy wizyty, leków, przejazdu.:placz:
[B]Gorąca prośba o pomoc. Nawet tą najmniejszą.[/B]

Najlepsze ( dla nas) byłoby przełożenie wizyty, ale[B] Fizia[/B] jest w trakcie intensywnej kuracji sterydowej. W tej chwili nie ma odwrotu...

Nie mieliśmy do tej pory tak trudnej sytuacji finansowej z tak beznadziejnymi rokowaniami. Jestem załamana, co dalej ?:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Nie wiem może na chwilę obecną zrobić bazarek cegiełkowy?[/QUOTE]

Jest to pomysł, tyle że pieniądze nie dojdą na konto Stow. do wtorku.:placz:
Nie wiem, mam mętlik w głowie..

[B]Poker[/B] , co ja mam Ci powiedzieć ? Dziękuję kochana !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ile potrzebujecie kasy na wtorek?[/QUOTE]

Trudno mi przewidzieć. Na pewno dużo mniej niż ostatnio.
Ma mieć robione badanie krwi plus wizyta plus transport.
Nie wiem co jeszcze p.Doktor wymyśli?

Pani [B]Marzena[/B] znowu nas zawiezie .Tym razem postaram się zapamiętać drogę, żeby Jej na przyszłość nie fatygować...

[B]Pokerku, pamelo555, [/B]bardzo, bardzo Wam kochane dziewczyny dziękuję za bazarki.
Podniosło mnie to trochę na duchu....

Edited by togaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Bazarek dla Fizi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248411-Firanki-serwetki-książki-ozdoby-świąteczne-dla-Fizi-do-11-11-20-00?p=21494372#post21494372[/URL][/QUOTE]

[B]b-b,[/B] ogromnie dziękujemy !!

[SIZE=3][B]Kochani!
Wielka , ale to wielka prośba o pomoc !!!![/B][/SIZE]

[SIZE=3]w zasadzie sięgnęliśmy dna . Wciąż nie możemy wygrzebać się z długów, zwłaszcza tych Lecznicowych.
[/SIZE][SIZE=3]I mimo że każdy „uciułany” grosz idzie na ich spłatę , one wciąż rosną i rosną..[/SIZE]
[SIZE=3]Zalegamy za sierpień (2078zł za 28 zwierząt), a gdzie wrzesień, październik…?[/SIZE]
[SIZE=3]Najgorzej, że brakuje na karmę dla tymczasów i rezydentów. [/SIZE]:-(
[SIZE=3]Z kotami to ponad 40 zwierząt ![/SIZE]
[SIZE=3]Stoimy pod ścianą.[/SIZE]
[SIZE=3]Gdyby nie zwierzaki ‘ na stanie’, można by ‘interes” zamknąć i tyle.[/SIZE]
[SIZE=3]Tylko co z nimi?[/SIZE]
[SIZE=3][B]Stowarzyszenie [/B]dzisiaj, to grupa przyjaciół i świetnie dogadujących się ludzi. [/SIZE]
[SIZE=3]Robią niesamowicie dużo , angażując się bez reszty .

Pomóżcie, proszę....[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pamela555']Właśnie, może by taki apel z nr konta wstawić na fb. Później się poudostępnia, może ktoś wspomoże.[/QUOTE]

Fizia jest na FB, dziewczyny z dogo już dawno temu zrobiły wydarzenie, .Nawet dwa wydarzenia miała.
Jest link do fb.w pierwszym poście, pod wpłatami.Zresztą większośc wpłat na Fizi koncie właśnie pochodziła z fb.

'Odkurzyłam" troche Jej fb wątek i zamieściłam przedwczoraj prośbę, ale jak narazie cisza. O 18-stej jest sesja bankowa i wtedy sprawdzę konto.
Nie znoszę FB. Kompletnie nie potrafię sie tam poruszać.
I skąd na to wszysko brać czas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Była Fizia na kontroli ? I co ciekawego wet powiedział?[/QUOTE]


Na jutro jesteśmy umówieni, po południu !

Dzięki kochanej [B]MikAga [/B]która wpłaciła na jutrzejsza wizytę [B]200,00zł i [/B]dzisiejszym wpłatom z[B] fb[/B]; (15,00 i 20,00zł) i tym co [B]Fizia[/B] ma aktualnie na koncie ([B]95,47 z[/B]ł), mamy do dyspozycji ponad [B]300,00zł.[/B]
Troche ulżyło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Fizia jest na FB, dziewczyny z dogo już dawno temu zrobiły wydarzenie, .Nawet dwa wydarzenia miała.
Jest link do fb.w pierwszym poście, pod wpłatami.Zresztą większośc wpłat na Fizi koncie właśnie pochodziła z fb.

'Odkurzyłam" troche Jej fb wątek i zamieściłam przedwczoraj prośbę, ale jak narazie cisza. O 18-stej jest sesja bankowa i wtedy sprawdzę konto.
Nie znoszę FB. Kompletnie nie potrafię sie tam poruszać.
I skąd na to wszysko brać czas?[/QUOTE]
Nie ma mnie na FB. Kiedyś byłam na koncie syna ale nie umiałam się tam poruszać....nie podoba mi się ten portal. Za bardzo skomplikowany dla mnie ;/
Kiedyś czytałam na forum ,że trzeba watki odnawiać czy też odświeżać te wydarzenia.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam to samo z FB. Też mi się nie podoba .
Jest chyba dla ludzi którzy nie rozstają sie z internetem. Nie ma chronologi zdarzeń.Jakiś taki bałagan panuje na wątkach.
W wydarzeniu Fizi jest nieaktualny tytuł. Napisałam do dziewczyny która zakładała wydarzenie z prośba o zmianę, ale od tygodnia cisza.
Próbowałam sama coś tam 'na czuja" zmajstrować, ale nie zadziałało...

Po 15-stej jade po Fizię i stawiamy się u p.Marzeny która zawiezie nas dalej...Mam nadzieję że [B]tamb[/B] nie zapomni [B]malutkiej [/B]podać przed podróżą Cerenii .
[B]Lolo[/B] zostanie w domu. Wczoraj wymiotował, nadal nie ma apetytu. Trochę się martwię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...