Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

Psie ciacho.
Na działanie leków trudno mieć wpływ. Najważniejsze, że dobrze się czuje, ma ruch, super wycieczki lotniskowe i troskę jak nigdzie. Jest piękna i przed kąpielą :), Tamarko.

(jak Ty je wszystkie wyprałaś - podziwiam :) - muszę się zabrać za wiosenne pranie swoich brudasów ;) :))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Fizia wczoraj biegała po lotnisku. Była odpowiednia dla niej pogoda. Jak się ociepli spacerów nie będzie :-( Chodzę codziennie z Reksem i na zmianę dobieram jakiegoś drugiego. Dzisiaj padło na Timonka, juto będzie Kajtek. Możliwości jest dużo. Może by się ktoś wybrał z psem na lotnisko?

Link to comment
Share on other sites

Przygotowujemy się do jutrzejszej wizyty w [B]Bohuminie[/B].
Nie było nas tam blisko pół roku.
Wczoraj [B]Fizia [/B]miała kontrolne badanie krwi.Wzięliśmy też Cerenię na drogę.

Jedziemy praktycznie bez pieniędzy.
Stan konta[B] Fizi[/B] jest bliski zeru.
Nie wiem ile kosztować będzie wizyta ? Najwyżej pożyczymy od [B]Pętelki[/B], a jej faktura do zapłacenia poczeka.
Aaaa...dochodzi koszt dojazdu.
Karma też już się skończyła.:-(

[B]Wielka prośba o pomoc.[/B]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Przygotowujemy się do jutrzejszej wizyty w [B]Bohuminie[/B].
Nie było nas tam blisko pół roku.
Wczoraj [B]Fizia [/B]miała kontrolne badanie krwi.Wzięliśmy też Cerenię na drogę.

Jedziemy praktycznie bez pieniędzy.
Stan konta[B] Fizi[/B] jest bliski zeru.
Nie wiem ile kosztować będzie wizyta ? Najwyżej pożyczymy od [B]Pętelki[/B], a jej faktura do zapłacenia poczeka.
Aaaa...dochodzi koszt dojazdu.
Karma też już się skończyła.:-(

[B]Wielka prośba o pomoc.[/B]!!![/QUOTE]

Po wypłacie coś prześlę.

Link to comment
Share on other sites

Od jutra Fizia będzie miała zmniejszaną dawkę leku a ja mam obserwować, czy się nie pogarsza. Steryd jej na szczęście nie szkodzi, poza tym, że przytyła. Oby udało się odstawić z czasem steryd a utrzymać efekt leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...