Jump to content
Dogomania

Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !


Tymonka

Recommended Posts

[quote name=':: FiGa ::']A moze.... zrobimy mu ogloszenia, na Krakow, zaznaczymy ze Donald jest psem do strozowania, psem wymagajacym odpowiedniego czlowieka oraz ze moze zostac wyadoptowany tylko w okolicach Krk. Podamy kontakt na szkoleniowca (jesli ten wyrazi zgode)... to jest zawsze wieksza szansa dla tego psiaka. W sobote mam troche wiecej czasu, moge zrobic duzy pakiecik z ogloszeniami. Wczesniej trzeba skontaktowac sie ze szkoleniowcem i zapytac czy pozwoli udostepnic swoj nr w ogloszeniach.[/QUOTE]

trzeba tak sprobowac,

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']A moze.... zrobimy mu ogloszenia, na Krakow, zaznaczymy ze Donald jest psem do strozowania, psem wymagajacym odpowiedniego czlowieka oraz ze moze zostac wyadoptowany tylko w okolicach Krk. Podamy kontakt na szkoleniowca (jesli ten wyrazi zgode)... to jest zawsze wieksza szansa dla tego psiaka. W sobote mam troche wiecej czasu, moge zrobic duzy pakiecik z ogloszeniami. Wczesniej trzeba skontaktowac sie ze szkoleniowcem i zapytac czy pozwoli udostepnic swoj nr w ogloszeniach.[/QUOTE]

To dobry pomysł, koniecznie jednak trzeba kogoś uprzedzić jaki to pies i że będą konieczne spotkania ze szkoleniowcem - z tego co wiem to nie byłoby problemów z takimi spotkaniami . Wiem również że opiekunowie z hoteliku szukają na własną rękę domu dla Donalda .

Jutro poleci moja deklaracja na sierpień .

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::'][B]Bela[/B], spokojnie, nikt nie mial na mysli tego co sugerujesz. Nie skreslam Donalda i bede go wspierac tak dlugo jak bedzie trzeba.[/QUOTE]


ja tez. Przy okazji mam prosbe zajrzyjcie chociaz na chwilke [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21150204#post21150204[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nektarynka']W takim razie ja też przedłużę to marne 5 zł do stycznia. Tyle, że szczerze - straciłam nadzieję, jeśli chodzi o Donalda. Proszę podajcie namiar na ten Paypal bo chcę wpłacić za sierpien i wrzesień.[/QUOTE]


dzięki :) Paypal : [email][email protected][/email]

[quote name=':: FiGa ::']A moze.... zrobimy mu ogloszenia, na Krakow, zaznaczymy ze Donald jest psem do strozowania, psem wymagajacym odpowiedniego czlowieka oraz ze moze zostac wyadoptowany tylko w okolicach Krk. Podamy kontakt na szkoleniowca (jesli ten wyrazi zgode)... to jest zawsze wieksza szansa dla tego psiaka. W sobote mam troche wiecej czasu, moge zrobic duzy pakiecik z ogloszeniami. Wczesniej trzeba skontaktowac sie ze szkoleniowcem i zapytac czy pozwoli udostepnic swoj nr w ogloszeniach.[/QUOTE]


Myślę , że warto próbować , tylko ktoś musi tekst napisać odpowiedni ,Hotel sam sugerował , że chętni na adopcję muszą przynajmiej kilka razy przyjechać do hotelu i zobaczyć jak prowadzić Donalda .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nektarynka']Hm, to jest mail. Na jakiej zasadzie działa taKI przelew? Chcę posłać i nie mogę, ale raczej za mało bystra jestem.[/QUOTE]

Ty tez musisz miec konto PayPal, powiazuje sie go z kontem bankowym i do przelewu wystarczy email, mozesz na caly Swiat wysylac ,a nie placisz prowizji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']
Myślę , że warto próbować , tylko ktoś musi tekst napisać odpowiedni ,Hotel sam sugerował , że chętni na adopcję muszą przynajmiej kilka razy przyjechać do hotelu i zobaczyć jak prowadzić Donalda .[/QUOTE]
Tekst moge napisac i wstawic tu do poprawki, ale czy mamy zgode hotelu na udostepnienie nru?

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Tekst moge napisac i wstawic tu do poprawki, ale czy mamy zgode hotelu na udostepnienie nru?[/QUOTE]

Tel niech będzie mój i Ocelot , jeśli zadzwoni ktoś sensowny będziemy kontaktować z hotelem .
[COLOR=#041928][FONT=Tahoma][B]694195509[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#041928][FONT=Tahoma][B]604416873[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Będę potrzebowała jeszcze email do was ;)
Tekst, powiedzcie co zmienic/dopisac
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnozę-!?p=20108529#post20108529"]

[/URL]Donald Ca de Bastiar- pies stróż szuka pracy
Donald to (ile ma Donald? :hmmmm:)..... letni pies w typie Ca de Bastiar. Są to psy znane z twardego charakteru, podporządkowujące się wyłącznie swojemu przewodnikowi. Taki jest również Donald. Ze względu na swój charakter nie nadaje się na domowego pieszczocha, niezastąpiony jednak będzie w roli stróża broniącego ogrodzonego terenu. Ważne jest, by człowiek który go adoptuje był świadomy siły charakteru psa. Jeśli to zostanie zaniedbane Donald może być niebezpieczny. Wymaga bardzo konsekwentnego przewodnika. Jednym z warunków adopcji są spotkania przed-adopcyjne, gdzie pod okiem szkoleniowca nowy właściciel będzie się uczył jak postępować z psem, dlatego tez szukamy domu/pracy wyłącznie z Krakowa i okolic.
Pies na znalezienie domu ma czas do stycznia, po tym terminie niestety zostanie uśpiony. Prosimy o przemyślane telefony.
Wymagane jest podpisanie umowy z fundacja oraz wizyta przed-adopcyjna.
Kontakt:
email
[COLOR=#041928][FONT=Tahoma]tel. 694195509[/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e], [/COLOR][COLOR=#041928][FONT=Tahoma]604416873[/FONT][/COLOR]


Ktore zdjecia do ogloszen? ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnozę-!?p=20855306#post20855306[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnozę-!?p=20855318#post20855318[/URL]

Edited by :: FiGa ::
modyfikacja tekstu
Link to comment
Share on other sites

To my walczymy o Donalda, a tu duża fundacja usypia po dwóch miesiącach psa. ewidentnie nie wiele zrobiwszy dla niego.
Trafia mnie szlag bo to "nasz" pies nie wykazujący cienia agresji przy bliskim poznaniu
[url]https://www.facebook.com/events/265087673631150/294250604048190/?comment_id=294280657378518&notif_t=like[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']To my walczymy o Donalda, a tu duża fundacja usypia po dwóch miesiącach psa. ewidentnie nie wiele zrobiwszy dla niego.
Trafia mnie szlag bo to "nasz" pies nie wykazujący cienia agresji przy bliskim poznaniu
[URL]https://www.facebook.com/events/265087673631150/294250604048190/?comment_id=294280657378518&notif_t=like[/URL][/QUOTE]
Ludzie są okrutni. Nie wiem czemu chca sie nazywac milosnikami zwierzat.:shake:
Znasz watek Blanki, uspionej 2 lata temu przez AnnaA, u ktorej była na dt.?
Do tej pory łazi bezkarnie po dogo i udaje dobrą ciotke.
Ciekawe ile jest takich jak ona, o ktorych nie wiemy.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/192538-Sunia-w-typie-rodezjana-odesz%C5%82a-za-TM-%28-B%C4%99dziemy-Ci%C4%99-zawsze-pami%C4%99ta%C4%87[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ludzie są okrutni. Nie wiem czemu chca sie nazywac milosnikami zwierzat.:shake:
Znasz watek Blanki, uspionej 2 lata temu przez AnnaA, u ktorej była na dt.?
Do tej pory łazi bezkarnie po dogo i udaje dobrą ciotke.
Ciekawe ile jest takich jak ona, o ktorych nie wiemy.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/192538-Sunia-w-typie-rodezjana-odeszła-za-TM-(-Będziemy-Cię-zawsze-pamiętać[/URL]![/QUOTE]

Ale one mają chyba demencje starczą, ja już wymiekam na tym wydarzeniu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']na dzień dzisiejszy Donald ma uregulowany hotel. uzupełnię jego finanse i odpowiem jak to wygląda. Długów jako takich nie ma:)[/QUOTE]


zaglądam do Donalda, dobrze, że chociaż z finansami nie jest źle....
mam wielką nadzieję, że i zachowanie Donalda wkrótce będzie przyjazne, że znajdzie swojego człowieka, którego obdarzy zaufaniem i miłością ( wzajemną koniecznie!)

tego mu z całego serca życzę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::'][B]ocelot[/B], nie wyrobiłam się z czasem niestety. Teraz mam dłuższą chwile, zabieram się za nie wiec :)[/QUOTE]

Nie no spokojnie:) Tylko nie wiedziałam na czym stanęły ustalenia.... Ja ostatnio wszędzie z doskoku niestety

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...