Jump to content
Dogomania

Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !


Tymonka

Recommended Posts

Na razie dodalam tu:


alegratka.pl
tablica.pl
gumtree.pl
morusek.pl
przygarnijzwierzaka.pl
[url]http://www.szarik.pl[/url]
adopcjapsa.pl
oddam-psa.pl
adoptujemy.pl
adopcje.org
lento.pl
adin.pl
olx.pl
kupsprzedaj.pl
oglaszamy24.pl
hiperogloszenia.pl
e-zwierzak.pl
pineska.pl
zgubiono.pl
eoferty.com.pl
cafeanimal.pl

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194756-Zap-niedawno-zagubiony-w-ludzkim-świecie-Sami-SZUKAMY-DOMU[/URL] tu co prawda chodzi o psa wycofanego, ale jezeli zobaczycie efekty z ostatnich stron z filmikami i pomyslicie o tym ze u tej babki pies ma szanse to skontaktujcie sie z Lilka, czy zgodzi sie porozmawiac z Magda o waszym psie i da kontakt - obserwujac wszelkich pracujacych z psami sadze ze ta babka jest jedna z najlepszych

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Soory,że się wtrącam,ale przyszło mi do głowy,że może należałoby podać Donaldowi Krople Bacha?Mogłyby pomóc jego psychice..
Waldek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194756-Zap-niedawno-zagubiony-w-ludzkim-świecie-Sami-SZUKAMY-DOMU[/URL] tu co prawda chodzi o psa wycofanego, ale jezeli zobaczycie efekty z ostatnich stron z filmikami i pomyslicie o tym ze u tej babki pies ma szanse to skontaktujcie sie z Lilka, czy zgodzi sie porozmawiac z Magda o waszym psie i da kontakt - obserwujac wszelkich pracujacych z psami sadze ze ta babka jest jedna z najlepszych[/QUOTE]

Hotel w którym donald jest jest bardzo dobry , z polecenia Biafry która zajmuje się kaukazami , tymi agresywnymi też , myślę ,że nie ma sensu mieszać Donaldowi w głowie przenosinami ,ale dzięki za podpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Gdyby w grę wchodziło DT bezpłatne, z ew pokryciem wyżywienia, to ja bym Donalda tam wyslala, gdyz moja deklaracja będzie z Donaldem do końca. Ale o tym zapewne możemy pomarzyć.[/QUOTE]

Gdyby to było BDT to oczywiście , ja teraz nie bardzo mam czas poczytać cokolwiek ,mam malutkie dziecko które dzisiaj śpi po 10 minut od rana .Była bym bardzo wdzięczna gdyby ktoś się zorientował o co chodzi i napisał w skrócie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Hotel w którym donald jest jest bardzo dobry , z polecenia Biafry która zajmuje się kaukazami , tymi agresywnymi też , myślę ,że nie ma sensu mieszać Donaldowi w głowie przenosinami ,ale dzięki za podpowiedź :)[/QUOTE]jestem na zaproszenie Figi ... myślę podobnie jak w cytowanym przeze mnie poście, ale jeśli chcecie to zapytam Magdy , potrzebny mi nr tel do osoby, która najwięcej może powiedzieć o Donaldzie(podajcie mi na pw) i ten nr podam Magdzie

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy Anja rozmawiała z Panią Magdą. jak się pojawi na wątku to napisze. j
W razie czego podaję swój numer 604416873. Można dzwonić;)
natomiast rozmawiałam ostatnio sporo z hotelem o innym psie, a przy okazji o Donaldzie. Wydaje mi się, że hotel jest mocno zaangażowany w szukanie domu Donaldowi. Ostatnio byli ludzie ze służb i świetnie by się nadawał, ale jest za stary:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Nie wiem czy Anja rozmawiała z Panią Magdą. jak się pojawi na wątku to napisze. j
W razie czego podaję swój numer 604416873. Można dzwonić;)
natomiast rozmawiałam ostatnio sporo z hotelem o innym psie, a przy okazji o Donaldzie. Wydaje mi się, że hotel jest mocno zaangażowany w szukanie domu Donaldowi. Ostatnio byli ludzie ze służb i świetnie by się nadawał, ale jest za stary:([/QUOTE]

Nie rozmawiała bo nie dostała numeru :shake:

Kurcze , a ile Donald ma lat właściwie ? Aniu wiesz ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...