Jump to content
Dogomania

Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !


Tymonka

Recommended Posts

[COLOR=#000000]Ponieważ Ania się urlopuje , będę wszystkie wpłaty zbierać w jeden post , tutaj

Agucha007 z bazarku - 106 zł (10.07)
[/COLOR][COLOR=#606060][FONT=arial]MONIKA083 -20zł (10.07 )
[/FONT][/COLOR][COLOR=#606060][FONT=arial] MAJREG 60 zł (10.07)
[/FONT][/COLOR][COLOR=#606060][FONT=arial]RADOVAN2-15zł (10.07)
Mdk8 -20zł (15.07)
Istar19 - 15zł (15.07)
[/FONT][/COLOR][COLOR=#606060][FONT=arial] DOMINIKA84 -20zł (17.06)
bazarek Anja2201-41,60zł (19.07)
[/FONT][/COLOR]

Edited by Anja2201
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']a nie myślałyście skonsultować go z innym specjalistą? Każdy z nich ma swoje metody pracy z takim psem może nowe, świeże spojrzenie coś by pomogło? Dlaczego nie spróbować dać mu szansy?[/QUOTE]

Donald był konsultowany z behawiorystką z Łodzi której diagnoza była jednoznaczna pies agresywny bez większych szans na poprawę , wskazania do eutanazji .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Donald był konsultowany z behawiorystką z Łodzi której diagnoza była jednoznaczna pies agresywny bez większych szans na poprawę , wskazania do eutanazji .[/QUOTE]

Moje zdanie jest takie: Jeśli behawiorysta nie widzi szans to z wielkim żalem eutanazja. I tak uważam, że psiak dostał szansę na chociaż chwilową poprawę warunków życia, lepszą opiekę i schronienie. Jakie są koszty eutanazji oraz utylizacji? Warto rozesłać PW do wszystkich osób, które wpłacały regularnie deklaracje z informacją dlaczego tak a nie inaczej. Żeby nie było później nieprzyjemności, że ktoś nie chce, aby jego pieniądze były przeznaczane na eutanazję.

Link to comment
Share on other sites

bardzo ciezka sytuacja....aczkolwiek tez uważam,ze dla pewności powinien być skonsultowany z kims jeszcze....tylko skad kasiore brac....:(((szkoda tez ,ze hotelik nie ma jakiejś swojej stronki...żeby można było sobie trochę poczytać opinii o nim...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']jednak hotel sobie z nim radzi?[/QUOTE]


Bo wie jak z nim postępować , cały czas muszą uważać , nie wiem czy przy tylu adopcyjnych psach ktoś zechce psa z którym trzeba non stop pracować . Zresztą my nie chcemy go usypiać już teraz , natychmiast , nas po prostu nie stać na utrzymanie go w hotelu , a oddanie go do schronu to dopiero było by barbarzyństwo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']bardzo ciezka sytuacja....aczkolwiek tez uważam,ze dla pewności powinien być skonsultowany z kims jeszcze....tylko skad kasiore brac....:(((szkoda tez ,ze hotelik nie ma jakiejś swojej stronki...żeby można było sobie trochę poczytać opinii o nim...[/QUOTE]

Kocurku on był konsultowany jeszcze w schronisku , a hotel poleciła Biafra która zajmuje się psami agresywnymi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Śledzę wątek od początku i moim zdaniem jeśli Donald miałby wrócić do schronu to dla niego lepszym rozwiązaniem będzie uśpienie.[/QUOTE]
Szkoda, ze nie mozna zapytac Donalda, czy woli umrzec, czy zyc w zamknieciu. Czy nie zbyt łatwo wydajesz ten wyrok ?
Moze lepiej dorzucic sie do utrzymania Donalda ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Szkoda, ze nie mozna zapytac Donalda, czy woli umrzec, czy zyc w zamknieciu. Czy nie zbyt łatwo wydajesz ten wyrok ?
Moze lepiej dorzucic sie do utrzymania Donalda ?[/QUOTE]
[B][B]Stan na 02.07.13:[COLOR=#ff0000] -194,15 zł.
[/COLOR][/B][/B]Do końca miesiąca trzeba uzbierać ok 650zl...

Deklaracji bylo sporo, teraz jest ich garstka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']mam pytanie czy Donald był badany pod kontem przyczyny jego agresji? Mam na myśli czy stwierdzono dlaczego taki jest : ze strachu a może agresję powoduje jakiś ból? Czy została wykluczona medyczna przyczyna?[/QUOTE]

Nie Donald nie był nigdy konsultowany medycznie , bo i behawiorysta który oglądał go w schronie i szkoleniowiec z hotelu wykluczyli taki powód jego agresji , poza tym nie stać nas nawet na zwykłą konsultację u wiejskiego weta , a co dopiero porządną diagnostykę którą trzeba by pewnie zacząć od tomografii głowy , żeby wykluczyć guzy itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']szkoda bo jednak lekarz powinien wykluczyć medyczną przyczynę a nie behawiorysta....[/QUOTE]


napiszę tak jeśli będą pieniądze na hotel i na diagnozę myślę ,że nie będzie problemu ,żeby donalda diagnozować , ale priorytetem jest opłata za hotel , bez tego donald albo wróci do schroniska ,albo zostanie poddany eutanazji . Dajemy sobie czas do stycznia .

Link to comment
Share on other sites

w takim razie pomogę. Jak wrócę z urlopu postaram nauczyć się robić bazarki / mam pomysł na taki pół cegiełkowy/ i zrobię co w mojej mocy aby pomóc Wam skorzystać z każdej możliwości ratowania Donalda. Na razie w przyszłym tygodniu wpłacę ile będę mogła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']w takim razie pomogę. Jak wrócę z urlopu postaram nauczyć się robić bazarki / mam pomysł na taki pół cegiełkowy/ i zrobię co w mojej mocy aby pomóc Wam skorzystać z każdej możliwości ratowania Donalda. Na razie w przyszłym tygodniu wpłacę ile będę mogła.[/QUOTE]

Będziemy wdzięczni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Szkoda, ze nie mozna zapytac Donalda, czy woli umrzec, czy zyc w zamknieciu. Czy nie zbyt łatwo wydajesz ten wyrok ?
Moze lepiej dorzucic sie do utrzymania Donalda ?[/QUOTE]

Myślisz,że będzie szczęśliwy gdy od szkoleniowca wróci do schronu?
Moje słowa są głęboko przemyślane!

Próbujesz dysponować moimi pieniędzmi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']podajcie na jakie konto wpłacać deklaracje bo chyba przeoczyłam zmianę konta.[/QUOTE]

nic się nie stało :)
konto fundacyjne :
[B]Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych
ul.Kolbe 2/4
97-200 Tomaszów Maz.
[COLOR=#000000]Nr konta 65203000451110000002613570[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][/B][B]Stan na 24.07.13:103,45 zł.[/B]

Anja w wolnej chwili policz ile ma Donald rzeczywistych deklaracji, wpływających.[B]

Osobiście uważam, ze powrót do schroniska dla Donalda to gorsze niż eutanazja. Natomiast czy podejmę decyzję o niej nie wiem. Nie mam aż takiej cywilnej odwagi.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...