Jump to content
Dogomania

Przygarbione,stare ledwo chodzi...Zdechla w schronisku.


lika1771

Recommended Posts

[quote name='lika1771']Apsa mi dala dane tej suni ta na tej mniejszej fotce pisze,ze wazy 10kg,a to na mojej fotce huherko i nie wyglada na ta wage....[B]Chcem wyciagnac tego konkretnego psa jezeli nawet to chlopak.[/B][/QUOTE]

Kochana, cudna Kobieto!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, kochana cudna !!!, będę wspierała jak mogę w walce o tego psinkę...cały czas myślę jak to było z Bochusiem z Geriatrii, też (niby głuchy i ślepy i przewracał się) a w DT w czułych rękach odżył i wypiękniał i widzi i słyszy i od ponad roku żyje szczęśliwie starowina i ma tam swoich kochanych Ludzi i swój Dom...ech, żeby się tak samo udało z tym małym- trzymam kciuki z sił całych!!!

Link to comment
Share on other sites

Lika tak jak pisalam na pw zawiadomilam mojego przyjaciela , ktory mozliwe ,ze bedzie jechal we wrzesniu do Gdanska ale pyta o numer ewidencyjny suni, zeby mogl sie zorientowac co to za psina, czy juz wiadomo jakies konkretne, pewne namiary na te bidulke.
Michal w sobote jedzie na Paluch i pyta jakiego psiaka ma szukac, ktorego chcesz adoptowac?Jak mozemy pomoc, skoro nie mamy informacji?

Cyt."W razie czego będę w sobotę w schronie. Mogę się wszystkiego dowiedzieć. Potrzebuję tylko jakiś punkt zaczepienia. Jakiś czczegół, po którym ją zidentyfikuję. Najlepiej numer."

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

Takie mam wiadomosci od Apsy Tak, to ta sama.Nie jest leczona.Nie jest do adopcji - ma właściciela Stan "ma właściciela" nie jest niezmienny, są procedury umożliwiające pozbawienie właściciela prawa do psa, jeśli się po niego nie zgłasza, ale to trwa. Mam się dowiadywać za jakiś czas.Masakra teraz jak jej pomoc co robic,przeciesz sunia jest w tragicznym stanie jestem zalamana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Takie mam wiadomosci od Apsy Tak, to ta sama.Nie jest leczona.Nie jest do adopcji - ma właściciela Stan "ma właściciela" nie jest niezmienny, są procedury umożliwiające pozbawienie właściciela prawa do psa, jeśli się po niego nie zgłasza, ale to trwa. Mam się dowiadywać za jakiś czas.Masakra teraz jak jej pomoc co robic,przeciesz sunia jest w tragicznym stanie jestem zalamana...[/QUOTE]
Podaj mi numer ewidencyjny tej suni ok?
Rozumiem ,ze to sa te.
ID: 1789/12/P
Gatunek: PIES
Rasa: MIESZANIEC
Płeć: Samica
Waga: 10kg
Wiek: 13 lat(a)
Data przyjęcia: 28-07-2012
Opis: pop 2707/07
Masc: czarna biały żabot białe pazurki
Waga: 10,000
Skad: Sm z ul Międzynarodowej

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Takie mam wiadomosci od Apsy Tak, to ta sama.Nie jest leczona.Nie jest do adopcji - ma właściciela Stan "ma właściciela" nie jest niezmienny, są procedury umożliwiające pozbawienie właściciela prawa do psa, jeśli się po niego nie zgłasza, ale to trwa. Mam się dowiadywać za jakiś czas.Masakra teraz jak jej pomoc co robic,przeciesz sunia jest w tragicznym stanie jestem zalamana...[/QUOTE]

Ma właściciela i jest w schronisku? :crazyeye: Pierwszy raz słyszę o tym, aby schronisko było darmowym hotelem w Warszawie. To bardzo dziwne. :hmmmm: Są namiary na tego 'właściciela'? Trzeba postraszyć 3 latami więcienia z ustawy o ochronie zwierząt, za nieleczenie, porzucenie i dopuszczenie do takiego stanu psa, powiedzieć, że leczenie będzie kosztowało z tysiąc złotych na początek a potem leki do końca życia, to się zrzecze myślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Podaj mi numer ewidencyjny tej suni ok?Rozumiem ,ze to sa te.ID: 1789/12/PGatunek: PIESRasa: MIESZANIECPłeć: SamicaWaga: 10kgWiek: 13 lat(a)Data przyjęcia: 28-07-2012Opis: pop 2707/07Masc: czarna biały żabot białe pazurkiWaga: 10,000Skad: Sm z ul Międzynarodowej[/QUOTE]Apsa pisze,ze to ta....JA MAM WATPLIWOSCI.....

Link to comment
Share on other sites

Z wątku koszyczka niechcianych staruszków wynika,że ten drugi kudłaczek ma właściciela a o suni nic nie pisze,że ma właściciela.Przecież ktoś suni musiał zrobić zdjęcie na trawie a więc musi coś o niej wiedzieć.Trzeba uderzyć do tej osoby.Jak zrozumiałam magdyska25 widziała sunię,może ją zidentyfikuje .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Z wątku koszyczka niechcianych staruszków wynika,że ten drugi kudłaczek ma właściciela a o suni nic nie pisze,że ma właściciela.Przecież ktoś suni musiał zrobić zdjęcie na trawie a więc musi coś o niej wiedzieć.Trzeba uderzyć do tej osoby.Jak zrozumiałam magdyska25 widziała sunię,może ją zidentyfikuje .[/QUOTE]
Czekam na odp.wolontariuszki ktora ja widziala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A może mogą wejść z wolontariuszem na geriatrię i popatrzeć na starowinki? Moze zajdą tę czarnulkę?[/QUOTE]
A może ktoś wydrukuje fotki malutkiej i przekaże tym osobom co jadą na Paluch.Pracownik powinien poznać sunię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...