Jump to content
Dogomania

>> Starość nie radość << Maleńki SKOREK - pomóż opłacić leczenie dziadzia


dziuba

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra, spokojnie, nie było mnie, bo najpierw siedziałam przy Pałku do 6 rano, a potem zaspałam:oops: Na szczęście jest już trochę lepiej, wczoraj to musiał go po prostu tak bardzo boleć brzuszek, a on twardy weteran i zamiast piszczeć, to tylko sie trząsł:placz: i dlatego był taki zgięty. Na szczęście leki zadziałały i po ok. godzinie sie ożywił, poleciał do kuchni, obraził na pustą michę, a potem poszedł spać... ale ja i tak się denerwowałam, więc siedziałam przy nim do rana:-(

Teraz jeszcze czekamy na wyniki krwi, tzn. mam zadzwonić po 15....

No i znowu sie spłukałam, a miałam akurat oszczędzoną już kaskę na buty i wyświetlacz do fonu; jeszcze trochę zostało, ale na pewno zaraz pójdzie na dalsze leczenie... A no bywa- jak się ma psa, trzeba się z tym liczyć...;)

A teraz mnie sępy obsiadły i czyhają na moją bułkę:mad:

Link to comment
Share on other sites

Dobra są wyniki- nadal wysokie ale spadły od wczoraj o połowę!!! :multi: Za kilka dni zrobimy powtórkę badania żeby sprawdzić, czy wszystko wróciło do normy.
Pałek widać, że jeszcze jest taki biedny, pewnie go trochę jeszcze boli, pyszczolek mu w ciągu dosłownie jednego dnia zmizerniał, więc teraz bardziej wygląda na swoje lata:-( Ale korzysta z przywilejów chorobowych- wywalił sie kołami do góry w moim łózku i nie daje mi pościelić....

A trolle to całkiem miłe stworki- znaczy te małe, leśne:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Skorek nie dość, że wywala Aksicę z jej własnego łóżeczka, to jeszcze zakosił jej zabawkę- starą wymemłaną wędzoną kość, wyciągnięta spod łóżka... nieważne że kośc iększa od niego:evil_lol: wieczorem wstawie fotorelację z walki dziadzia z gnatem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej kobity:lol:
Dobrze, ze Pałek się lepiej mniewa:lol:

Ulv postaram się coś na bazarek wystawić do końca tygodnia;)
I proszę jednocześnie o wsparcie Ulv.

Ulv nie ma wypłaty, a ma 3 psiaki na tymczasie - bardzo proszę:modla:

[B][COLOR=seagreen]Szamanko jak zawsze szybko i sprawnie - dziękuję[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="DarkGreen"][B]Witam,
zajęłam się sprawą użytkownika Kwiecień. Osoba ta została zbanowana. Usunęłam jego posty z tego wątku, bo to nie miejsce na takie "wypociny".
Usunęłam też część waszych postów, które dotyczyły bezpośrednio tamtego użytkownika - więc nie bądźcie zdziwieni, że zniknęły ;) Po prostu są nie na temat. Byłabym wdzięczna, gdybyście zedytowali swoje posty i skasowali fragmenty dotyczące Kwietnia.
Zdjęłam też ostrzeżenia, które niektóre osoby dostały odwetowo od Kwietnia.
pozdrawiam
Szamanka[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Szamanka dziękuję!:lol:

Skorson rozrabia, a Aksa mu pomaga- zrzuciła mi znowu wsztstko z biurka, bo tam były różne smaczne rzeczy- Skor zjadł:mad:
Pałek biedactwo leży na łóżku, widać, że się ciagle źle czuje, ale ogonkiem lekko merda... zaraz mu ugotuje kurczaczka z ryżem, żeby na chorą watrobę miał lekką dietę:p

A zdjęcia wklejam- tylko ciotki cóś uciekajom:shake:

[IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8296/image012aks7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8333/image013aoq0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2171/image014aei8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3906/image016awr3.jpg[/IMG]

Tak oto Skor walczył dzielnie z gnatem! A jak się przy tym marszczył, a jak pomrukiwał!!! :razz:

Link to comment
Share on other sites

Biedna Aksa dreptała dookoła, biadoląc, że jej zabrano posłanko i zabawkę.... ale nie wykorzystała przewagi i nie upominała się siłą:p

Pałek dalej bidny, większość czasu spędza w łóżku, na brzuszku (wygolonym do usg) widać siniak:-( Ale wieczorem łaskawie zjadł kurczaczka- ryż wypłuł; na spacerze robi wszystko co trzeba bez problemów... Po prostu jest obolały, no a dochodzenie do siebie na pewno troche potrwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...