Jump to content
Dogomania

>> Starość nie radość << Maleńki SKOREK - pomóż opłacić leczenie dziadzia


dziuba

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No nie, tym razem to (wyjątkowo) sprawka kogoś innego, a nie moich psów :evil_lol: Jeszcze nie wiem, co z moją piwnicą, śmierdzi jak diabli i nie chciałam włazić... Mam nadzieję, że się zapasowy wózek Aks nie spalił :shake: ani klatki dla potencjalnych ptaszysk... Ale jak widzicie, ja się jakoś nie mogę nudzić nigdy.

Co do szpitala, to ja się tam wybieram już z pół roku, ale ciągle odwlekam, bo cóś nowego wypada- a to KrA, a to Skor... no i w końcu będę musiała :roll:

Skorkowaty czuje się całkiem nieźle, chociaż dzisiaj to nie tylko on, ale całe towarzystwo pokasływało; ale już wywietrzyłam i jest ok. Kurcze, żeby tak nie było trzeba operować...

Link to comment
Share on other sites

Oj, pusta... :shake: A to co mamy w skarbonce znika jak sen złoty :shake:

Kto zechce wesprzeć dziadka? Można wpłacać na AFN- [I]Skorek[/I], lub [I]psy ulv,[/I] albo na moje konto:

[B]Magdalena Łazarska
PKO BP[/B]
[B]28 1020 5242 0000 2402 0158 3871[/B]

[B]Dziękujemy!!!! :lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziadzio, dziadzio.. nie dziadzio, tylko bandyta:mad: Co z tego, że ma to coś w piersi, że ma łapę jak płetwę (pewnie po wypadku), chory kręgosłup, nie widzi, nie ma części zębów, charczy... dziś znów naskoczył na Pałka :mad: dobrze, że złapałam na czas chłopaków, bo jednemu dopiero zlazł strup z tej pustej łepetyny (Skor), a drugiemu jeszcze się dziura w jajoworeczku goi (Pałek)... Stare to, a głupie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Skor to koles, jakich malo. Mam wrazenie, jakby mial w sobie jakis nakrecany motorek na sprezynke - postawiony na ziemie drepcze przed siebie jak maly czolg :evil_lol: Nie zdziwie sie, jak przy nastepnej ucieczce tej starej rudej pierdziochy Ulv powie "to byl moment" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuba']Skor to koles, jakich malo. Mam wrazenie, jakby mial w sobie jakis nakrecany motorek na sprezynke - postawiony na ziemie drepcze przed siebie jak maly czolg :evil_lol: Nie zdziwie sie, jak przy nastepnej ucieczce tej starej rudej pierdziochy Ulv powie "to byl moment" :)[/quote]

:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny:

Link to comment
Share on other sites

Skorek różnie... najpierw było znacznie lepiej, ale wczoraj miał gorszą noc i poranek, dziś znów ciut lepiej... No nic- niech jeszcze pobierze leki i potem go zbadamy. Generalnie jest reakcja na antybiotyk.

Za to humor chłopak ma i temperament też wciąż niezły :evil_lol: Wczoraj próbował (po szybkim wchłonięciu swojego papu) dobrać sie do michy PAłka... Żeby chociaż subtelnie podkradał- ale skąd! on po prostu próbował odpędzić właściciela na chama :shake: więc znowu pierze poleciało. A z miski w międzyczasie skorzystała Aks- czyli "gdzie dwóch się bije..." :eviltong: Mimo wszystko mam wrażenie, że nawet bijatyki Skora i Płka robią sie coraz mniej poważne, przeradzając się raczej w przepychanki dwóch zgredów, połączone z burczeniem i utyskiwaniem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...