Jump to content
Dogomania

>> Starość nie radość << Maleńki SKOREK - pomóż opłacić leczenie dziadzia


dziuba

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skor ma się całkiem całkiem.... trochę jeszcze pokasłuje, ale to juz nie to charczenie co wcześniej :p W niedzielę był znowu na spacerze, tym razem nad Odrą... wieczorem powklejam foty:cool3:

Ja wam dam Larę Croft :mad: choć niby planowana profesja trafiona....

Moi panowie juz siępogodzili, choć najpierw urządzili bijatykę tetryków- w zwiazku z którą Skorek ma skaleczoną łepetynę i dziób, a Pałek śliczną dziurę w okolicy ucha :mad: ale obaj niegroźnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']Ale które? Wykopywanie starych czy produkcja nowych zwłoków:evil_lol: ;)[/quote]
Powiedzmy, że w tym pierwszym nabrałam juz trochę wprawy:eviltong: ale....

[IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2862/image001aim9.jpg[/IMG]
Skor nad Odrą

[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9332/image002apj5.jpg[/IMG]
Szaleni geriatrycy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Ulv a nikt się nie zainteresował losem Skorka (Mam na mysli właścicieli)?
Skoreczek u Ciebie na tymczasie??[/quote]
Właściciele się wypięli dokładnie :mad: A że od przyjęcia do schronu juz minęły i tak 2 tygodnie- Skora miałam niby "na warunku", a nikt go nie odebrał, to jest prawnie adoptowany i mogą się wypchać trocinami i szkłem tłuczonym nawet, psa nie dostaną. Wypuścić luzem ślepawego, chorego staruszka i olać sprawę?? :angryy: Niech sobie pluszaka kupią ....

Skor jest na tymczasie, co oznacza, że szuka domku, ale nie jest to upiornie alarmowa sytuacja. Trzeba też pamiętać, że on pewnie już do końca życia będzie musiał brać leki, no i nie wiadomo ile ma czasu, może się pogorszyć, będzie wymagać leczenia, itp... więc to specjalna adopcja....

Link to comment
Share on other sites

Ulv ciekawa jestem, czy Ty byś komuś Skoreczka oddała....Może jakiemuś aniołowi w ludzkiej skórze ?? Obawiam się,że wyjątkowa rodzina to za mało....Skorzasty,ale miałes farta..Do takiej Ulv trafić...A może Ty po prostu super inteligentny gość jesteś....Tak,wiedziałes co zrobic...
Ulv b. się cieszę,że Skorzasty nie wróci do swoich dawnych właścicieli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Ulv ciekawa jestem, czy Ty byś komuś Skoreczka oddała....Może jakiemuś aniołowi w ludzkiej skórze ?? Obawiam się,że wyjątkowa rodzina to za mało....Skorzasty,ale miałes farta..Do takiej Ulv trafić...A może Ty po prostu super inteligentny gość jesteś....Tak,wiedziałes co zrobic...
Ulv b. się cieszę,że Skorzasty nie wróci do swoich dawnych właścicieli...[/quote]

Ulv adoptuj mnie obiecuje nie sikać w domu i ...... tez nie robić.
Będę mało jeść i nie będę niszczyć

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1679/staruszekszczeniory011im3.jpg[/IMG]
przygotuję kilka rzeczy dla niego na aukcje bazarkowe-podoba mi się chłopak-i to bardzo-a mój gust jest znany:evil_lol: -tylko w niedzielę-mam kilka fajowych rzeczy było dla Dussi-ŚP :placz: więc na niego będzie-choć jest bardziej elegancko od Dussi-w niedzielkę-bo na stałe netu nie mam:oops: -jak wkleję aukcje na bazarku to umieszcze linki tutaj na wątku co i jak;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6'][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1679/staruszekszczeniory011im3.jpg[/IMG]
przygotuję kilka rzeczy dla niego na aukcje bazarkowe-podoba mi się chłopak-i to bardzo-a mój gust jest znany:evil_lol: -tylko w niedzielę-mam kilka fajowych rzeczy było dla Dussi-ŚP :placz: więc na niego będzie-choć jest bardziej elegancko od Dussi-w niedzielkę-bo na stałe netu nie mam:oops: -jak wkleję aukcje na bazarku to umieszcze linki tutaj na wątku co i jak;)[/quote]
Dziękujemy za wsparcie Skorka:multi: I czekamy na link;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...