Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nie wiem dokładnie, ale Pani Krystyna ma u siebie same przygarnięte z ulicy zwierzęta, które były bezdomne. Dokarmia też wiele głodnych psów i kotów w okolicy, więc myślę, ze regulamin nie zabrania zrobienia na ten cel bazarku. Zresztą wszystkie tutaj jesteśmy prywatnymi osobami i robimy bazarki na pomoc potrzebującym zwierzętom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madie']A ja się zastanawiam, bo nie jestem obeznana za bardzo z regulaminem...Czy można zrobić bazarek na karmę dla Pani Krysi, bo to w sumie osoba prywatna...[/QUOTE]

Tak,jak najbardziej mozna.Po to zalozylam ten watek.Nie ma jej na dogomanii,bo nie ma internetu.
Robi wiele dla zwierzakow,tak jak napisalam w 1 poscie.
Gdyby tu byla pewnie sama by sobie zaloyla watek.
Rozmawialam z nia wczoraj i mowila,ze potrzebuje suchej karmy dla psiakow,ryzu,makaronu,kaszy,puszek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krystyna prosi o p[omoc:modla:
nie ma karmy dla swoich zwierzat,dla kotow,psow,ani dla tych,ktore sa u "ludzi",mimo wszystko tak musze ich nazywac.
A ona je karmi,bo ludzie,ktorzy wzieli sobie zwierzaka nie maja takiego obowiazku,przeciez nikt ich do tego nie zmusi,zeby psu czy kotu dali jesc.
I biega po wsiach,na policje,probuje ratowac zwierzeta.Przypadki znecania sa tak drstyczne,ze nawet nie moge napisac,bo tez psychika mi wysiada.
Ja ja bardzo podziwiam,ze ostatkiem sil,ale nigdy nie odmowi pomocy,ale podziwem zwierzat nie nakarmi.
Jesli ktos moze pomoc,bardzo o to prosze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']Wiem,że to kropeleczka,ale choć 50zł poszło do P.Krystyny.
Hndziu,na Twoje konto.[/QUOTE]
Nie taka kropeleczka :) Dziękuję Wam kochane dziewczyny. Doszło również 50 zł od Livki. Przesłałam 100 zł Krystynie. jeszcze raz serdecznie dziękuję w jej imieniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Nie taka kropeleczka :) Dziękuję Wam kochane dziewczyny. Doszło również 50 zł od Livki. Przesłałam 100 zł Krystynie. jeszcze raz serdecznie dziękuję w jej imieniu :)[/QUOTE]
Nie chcę się wtrącać,ale może Krystyna potrzebuje jakichś leków dla psów? Potem znowu kasy nie będzie na ten cel...
Może warto by ją teraz zapytać o to,a jak pojawi się jakaś wpłata na koncie, zakupić te leki.Poza tym nie wiem,czy jej psy mają jakieś zabezpieczenie przed kleszczami? To jest najważniejsze teraz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiolhelm170']Dzwoniła do mnie krystyna i pytała się czy znacie kogoś kto przewióżł by karmę dla niej z Krakowa.Podobno jje znajoma Renata ma dużo karmy dla niej tylko kwestia przewiezienia tutaj.Prosił żebym to napisała tutaj, więc piszę.[/QUOTE]

Może zapytajcie na grupie transportowej na FB??
Może ktoś akurat będzie jechał na takiej trasie z jakimś psem czy kotem i przy okazji będzie mógł to zabrać?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...