Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

A ten domek na czarnuszka się wycofał jak usłyszeli ze ślepa? Ale jakoś tak przyzwoicie to zrobili ze dałabys im innego czy z fochem?

 

raczej przyzwoicie :D niewykluczone, że wezmą drugą suczkę albo Klopsa tylko Klops kastrację może mieć dopiero za tydzień, a suczka dopiero po cieczce - muszę pogadać z nimi bo dziś nie miałam chwili na to :/ 

 

niewidomy pies sobie swietnie radzi, ale ja rozumiem, że nie każdy chce - bo to jest jednak inna opieka, trzeba bardziej uważać i na różne rzeczy, a nie każdy to tak od razu chce - inaczej jak się piesek zestarzeje i oślepnie, a inaczej taki na całe zycie - no to zupełnie inni ludzie adoptują takie psiaki - znajdziemy

Link to comment
Share on other sites

i wizyta w Turku dla Poziomki... 

 

 

Jawa dziś pojechała do domu :)

 

a ja mam nową pannę z przytuliska Strzałkowo - dwa razy jużdo schroniska wracała bo wydawali ją do beznadziejnych kojców, gdzie pewnie siedziała sama cały czas , a ona chciała do ludzi i uciekała - mam nadzieję, że u nas sie ogarnie i nie będzie próbowała ucieczek, 

11887969_1027405500624391_82617863325788

Link to comment
Share on other sites

Czort i czorciatko; ) A mi ona dianke przypomina...jest podobna ?

 

Pchełka i Weszka :p dumam - czarna na razie pasuje mi Rasta, a mały złośnik jeszcze dumam

 

a Shenzi nie jest podobna do Dianki - większa przede wszystkim, zgrabna, z gracją się porusza bo Dianka to taki koczkodanek kochany :p 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...