Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

[URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/Korabiewice/04.03.2015.jpg.html]04.03.2015.jpg[/URL]

 

[URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/Korabiewice/04.03.2015%204.jpg.html]04.03.2015%204.jpg[/URL]

 

[URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/Korabiewice/05.03.2015%202.jpg.html]05.03.2015%202.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

tak, ona się koleguje ze wszystkimi raczej, gorzej, że przestawiło jej się i ani razu nie wysikała się na dworze - u Ulki 100% na dworze a tu się przesatwiła i leje tylko w domu, nawet jak chodzą godzinę ... ale to myślę jeszcze stres ją trzyma bo załatwia się raz dziennie

Link to comment
Share on other sites

Stres i czuje mocz innych psów. Bo możemy szorować, cudować a one czują skubane. Wystarczyło że mi na dywanie w salonie nalał jeden tymczas.... Prałam, cudowałam. Kicha. Każdy potem tam lał!  I pracie duzego, grubego wełnianego dywanu. Aż w końcu pomyślałam i zaczęłam zwijać go co pies. Teraz przy smarku też zwinięty bo oczywiście i on musiał go podlać .... Tylko Zira nie podlała.

Link to comment
Share on other sites

Kciukamy by Taja się ogarnęła z tym siuraniem w domu.

 

Sisi to przekochane psiątko :)

1. Wesoła - ogonek ciągle lata :)

2. Szybko sie uczy :)

3. Na spacerach pilnuje się :)

4. Daje buziaczki - chętnie w usteczka  ha ha

5. Je już chrupki, gotowane, serek biały itd.

No słodki z niej cukiereczek :)

PS Rano TZ jak sie obudził to mordka już na jego poduszce zalegiwała :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kciukamy by Taja się ogarnęła z tym siuraniem w domu.

 

Sisi to przekochane psiątko :)

1. Wesoła - ogonek ciągle lata :)

2. Szybko sie uczy :)

3. Na spacerach pilnuje się :)

4. Daje buziaczki - chętnie w usteczka  ha ha

5. Je już chrupki, gotowane, serek biały itd.

No słodki z niej cukiereczek :)

PS Rano TZ jak sie obudził to mordka już na jego poduszce zalegiwała :)

ahhhh <3

Link to comment
Share on other sites

nie jeszcze... mają dziś krew badać, podejrzenie niewydolności nerek, a wczoraj została zaszczepiona po skończeniu kwarantanny :(

 

jutro z maleństwem do Czech jadę i też się stresuję... jak ona będzie musiała mieć operację łapki to nie wiem co po operacji - ja jej do klatki nie wsadzę przecież po takim życiu jakie miała :( oczywiście zamartwiam się na zapas... 

 

Tina niby dobrze bo biega na dworze, łobuzuje, ale prawie codziennie jeden rzyg jest... wczoraj nie było i w niedzielę też nie, ale dziś rano był malutki, ale był... jeszcze czekamy, robię jej gluta z siemienia

 

Wczoraj Lupa miała odwiedziny, podobała się i mam wielką nadzieję, że dziś zadzwonią, że zdecydowali się i że ją chcą... bardzo mam nadzieję! Czekamy na wizytę dla Fraglesa, która ma zrobić wilcza - halo halo wilcza bo pani się już martwi czy nie olewamy jej plizzzzz 

 

Miśka, która jest w Raszce miała zrobione badania krwi i zeskrobinę bo łysiny nie chca zarastać - krew ok, tarczyca ok, zeskrobiny czyste, zawiozę jej witaminy na sierść, obetnę te okropieństwa, których emiś nie udało się wyczesać i czekamy... jest masakra z tym psem bo ona nie jest jakaś bardzo wysoka, ale waży 47 kilo!!!! :o jest kwadratowa... taka zatuczona przez debili. Trochę się obawiam jak sterylizować takiego grubasa żeby się to nie porozłaziło :/ 

 

Chciałabym też zabrać z Krzesimowa Demonę olbrzymkę tylko nie mam pomysłu na transport... i nie wiem jeszcze gdzie ją ulokować. Podobno ma coś z okiem, byli po nią w piątek ludzie z Warszawy chcieli adoptować - ludzie którzy mają adoptowanego z Palucha Rico, ale w schronisku niestety nie mieli dla nich czasu i mieli podjąć decyzję w 10 minut, podczas których Demona podekscytowana rzuciła się na Rico i tyle... bali się wziąć do samochodu oboje po takiej akcji i w takim pospiechu... 

 

... jak ja bym chciała nie musieć pracować tylko zajmować się psami :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...