Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

My walczymy o Mondusia, ale w poniedzialek bylo zle. Wcozraj dostal jakis steryd zalecony przez doktora Gawora i pomoglo. Najgorsze jest to ze lekow nie chce brac i paszczy nie da sobie smarowac. Tak bym chciala zeby ten chemioterapeutyk zadzialal i zebybjego organizm zaczal sie bronic.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, malawaszka napisał:

Kate jak u Was? 

U nas znow zle. Jakies mam obawy ze drugi lek-depomedrone, który wczoraj dostal zadzialal na niego zle. We wtorek dostal Rapidexon i było dobrze. Albo Rapidexon przestal już dzialac. Dzis dostal kolejna dawke chemioterapeutyka. Zalatwimy u nas Roferon wiec nie trzeba będzie po ten lek jechać do Krakowa. Chyba się zalamalam, bo nic mi się nie chce robic i nie mogę się jakos zmusic do działania. Dobrze, ze jesteście tu ze mna, Jutro Piotr pojedzie Z Monduszkiem do weta może jeszcze cos mu dolozy. Walczymy o niego

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, malawaszka napisał:

no Rapidexon to steryd to mógł poprawić samopoczucie na krótko, a po chemii to wiadomo - może się źle czuć :( kurcze... biedny myszorek Monduszek  :( 

 

On bierze Endoxan, czy to jest klasyczna chemia, ktora walczy z rakiem czy cos jeszcze innego?

Link to comment
Share on other sites

z tego co się orientuję to tak - to jest chemia przeciwnowotworowa - podawany i przy nowotworach i po przeszczepach;

 

Cleo - nie wiem w jakim czasie po szczeniakach suka może dostać cieczkę? ktoś wie? Cleo ma cieczkę a ona niedawno miała szczeniaki :/  kurcze teraz na zdjęciach widzę masę niedoróbek przy goleniu :/ ale mało czasu miałyśmy, a ta mała pipka nie współpracowała zupełnie, zwłaszcza przy głowie co widać 

DSC_3212.jpg

DSC_3218.jpg

DSC_3222.jpg

DSC_3227.jpg

DSC_3234.jpg

DSC_3248.jpg

DSC_3339.jpg

DSC_3482.jpg

DSC_3495.jpgDSC_3667.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...