Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Waszka, ja pisałam kiedyś w padaczkowym - takie ataki euforii miał Olek, to nie jest dobry znak, niestety, i jak najbardziej związany z padaczką.

 

 

no własnie :( taka chwila radości dla mnie jak się na to patrzy, ale w głowie siedzi, że to niczego dobrego nie wróży :( ale wygląda pięknie... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jak nic wyląduję w wariatkowie

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy te rozmaite objawy (zawieszki, euforia) coś mówią o przyczynie padaczki, pewnie nie. Olka na 99% załatwiły sterydy. W schronie był bity/kopany z pewnością, bo to był charakterny piesek, nie dał sobą pomiatać, ale nic nie miał z główką, dopiero po którejś dawce sterydów zaczęło wychodzić zatrucie.

 

3mcie się z Vikulcem.

Link to comment
Share on other sites

Trzymaj się Waszeczko, jesteś cholernie dzielną babką!

O Vikulca się tak nie martwię, choć przypomina mi trochę Balbiśke...
Boję się o Silver. Niepracujace nerki nie wróżą zbyt dobrze. Mojego Michała płukałam 2 tygodnie...

Link to comment
Share on other sites

Vikula dziś lepiej, Silverek zaczął sam wstawać, odrobinę puszki nerkowej mu włożyłam do buźki i przełknął, sam jeść nie chce. Dość brzydką kupę zrobił i w nocy zwymiotował :( Zespół przedsionkowy się cofnie, ale nerki... to jest ... ech co tu pisać, wszyscy wiedzą :( 

Link to comment
Share on other sites

Teraz mam od weta puszki royalowe i hillsowe, dał też trochę próbek renala suchego - jeśli będzie walczył to dopiero będę zamawiać w necie coś - na razie wydałam majątek w aptece bo kupiłam mu prebiotyk, który ma działanie jak azodyl (niedostępny w polsce oczywiście...) i trzeba sporo dziennie tego dawać, żeby działało - mam 6 opakowań po 40 kapsułek i to wystarczy na niecałe dwa tygodnie :/ no ale oby pomogło 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...