Jump to content
Dogomania

Dolly , starsza Pudlica z wyrokiem :(:( (nowotwór złośliwy ) . Dolly za TM ...


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu, na kazdym kroku udowadniasz, jakie masz wielkie serce.
Ja niestety finansowo nie dam rady wspomoc biedulki.
Ukierunkowałam sie na pomoc Onkom , a ze jest ich tak wiele, to jestem całkowicie zrujnowana finansowo.
Moge zrobic bazarek, jesli ktos przysle mi zdjecia fantow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Aniu, jak ona sie czuje? Ma apetyt?[/QUOTE]

Czuje się dobrze , jest bardzo aktywna , nie ma objawów choroby , apetyt średni , wczoraj jej dałam rozmoczoną karmę dla seniorów bo nic innego nie miałam , rano to sam trochę poskubała , ale nie wiele , dzisiaj kupię puszki może będzie lepiej .

Dzisiaj też zrobimy krew bo węzły i guzek na nodze nie zmalały nawet odrobinę . Wyniki tez potrzebne do robienia zębów i ewentualnej sterylki .

Link to comment
Share on other sites

Proszę o info na pw. czy tu, jakie to dokładnie koszty te badania,leczenia?Uciułamy coś z sąsiadkami psiarami tylko chciałybyśmy wiedzieć czy mówimy o sumie 10zl czy 10tysiecy?;)Tylko dlatego proszę o konkretniejsze informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agor']Proszę o info na pw. czy tu, jakie to dokładnie koszty te badania,leczenia?Uciułamy coś z sąsiadkami psiarami tylko chciałybyśmy wiedzieć czy mówimy o sumie 10zl czy 10tysiecy?;)Tylko dlatego proszę o konkretniejsze informacje.[/QUOTE]

Nie mam pojęcia co z suni jeszcze wylezie , na początek koszty to : morfologia -35zł , biochemia około 20 zł , puszki pewnie koło 10 zł jedna ,zęby koło 100 zł , więcej będę wiedziała jak odbiorę wyniki - wieczorem , lub jutro rano .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Otrzymałam zaproszenie na wątek po raz drugi ;)( na pierwszej stronie już się wpisałam) ale że wróciłam z urlopu jestem spłukana, na razie nie mogę nic dołożyć, dopiero po 28 mogę podrzucić "grosik"[/QUOTE]

Bardzo przepraszamy , rozsyłamy gdzie się da i to dla tego :)

Link to comment
Share on other sites

Sunia w strasznym stanie zjawiła się w schronisku. W sierści miała już larwy. Generalnie po obcięciu kudłów poczuła się raźniej. Natomiast miała okropne rany na skórze.
Maleńka była nieufna na tym zakręcie, nie dawała się złapać.W schronisku za to bardzo lgnęła do ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłyśmy od wet , jutro wyniki , dzisiaj zbadaliśmy jeszcze serducho tu na szczęście wszystko super . Wet sugeruje prześwietlić łapkę z guzem , bo nie bardzo wiemy co to , musiała bym jechać do Piotrkowa czyli znowu kasa koszt paliwa + koszt zdjęcia minimum 50 zł :(

Kupiłam małej puchy , jak jej nałożyłam to myślałam ,że się zabije tak się na michę rzuciła .

Za badania zapłacę jutro , dzisiaj za puchy (4 x bozita 560 g ) zapłaciłam 26zł , później wrzucę skan paragonu .

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam zdjęcia guzka i węzła pachwinowego , może ktoś się z czymś takim spotkał ?

Węzeł
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg507/scaled.php?server=507&filename=wzechonny.jpg&res=landing[/IMG]

guz na udzie (jest na wysokości stawu , ale jest raczej luźny , nie przyczepiony do kości , tu wet sugeruje RTG )
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg208/scaled.php?server=208&filename=guzek.jpg&res=landing[/IMG]


Dodam , że zarówno guz jak i węzły wyskoczyły w ciągu paru dni , wykluczyliśmy ukąszenie przez owada bo zeszło by po sterydzie .Co dziwne i guz i powiększone węzły są po lewej stronie , po prawej jest ok.

Edited by Anja2201
Link to comment
Share on other sites

odebrałam wyniki i są b. dobre , co jest niepokojące dla mnie , czytałam sporo na temat tych wielkich węzłów chłonnych i guza , wszędzie piszą o chłoniaku , najgorsze ,że właśnie przy chłoniaku wyniki krwi są z reguły ok . Mam nadzieję ,że panikuję na zapas .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...