Jump to content
Dogomania

Szukam domu dla psa, bo ma zostać zabity.


Recommended Posts

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu'][B]Ze Skarżyska Kamiennej do Starachowic jest około 25 km ( wg google 22km). Jak daleko jest Cygan, czy Tata Stepelki pomoże w transporcie????? Beż niego nic się nie uda:shake:[/B][/QUOTE]

Mi na mapach google pokazuje, że z tego Bronisławowa do Skarżyska Kamiennej jest 70km, to nie jest dużo,myślę że nie da rady i tak jemu domu gdzieś bliżej znaleźć.
Stepelka, jeśli możesz poproś tatę o transport !
Ja jestem z Wrocławia, więc nie pomogę z transportem.

Może napisać na wydarzeniu na FB, że poszukujemy kogoś do transportu, jeżeli tata Stepelki nie będzie mógł go zawieźć ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiass']Mi na mapach google pokazuje, że z tego Bronisławowa do Skarżyska Kamiennej jest 70km, to nie jest dużo,myślę że nie da rady i tak jemu domu gdzieś bliżej znaleźć.
Stepelka, jeśli możesz poproś tatę o transport !
Ja jestem z Wrocławia, więc nie pomogę z transportem.

Może napisać na wydarzeniu na FB, że poszukujemy kogoś do transportu, jeżeli tata Stepelki nie będzie mógł go zawieźć ?[/QUOTE]
Zdecydowanie nie. Tylko Hurtownia nie jest sprawdzona, mam zadzwonić do Pana ale nie wiem co robić?????????
Jak uważacie czy nie ma co wymyślać i ratujemy psa ryzykując? Czy szukamy kogoś , kto pójdzie , kuknie i zagada ,że mamy psa przywieźć i chcemy wypytać co i jak... Nie można też faceta z hurtowni zrazić..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Pisałyście na transportowym?[/QUOTE]
To jest ogromny pies powinien znać człowieka z którym ma jechać. Poza tym jak dziadkowie mają wydać psa obcym, nie dadzą , jestem pewna.Nie dlatego ,że im nagle serce zabije ale dlatego ,że tak.... na przekór...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Gadam sama ze sobą:([/QUOTE]
[B]ewu[/B], cały czas czytam,ale to kawał drogi ode mnie i ja tu nic nie pomogę.Trzeba szukać ciotki ze Skarżyska, musi ktoś zobaczyć tą hurtownię, warunki dla psa itp.
Czekamy na stepelkę...coś dawno nie odzywała się.

Link to comment
Share on other sites

Nie gadasz ewu, ja też cały czas jestem. Hurtownię trzeba zbadać, zdecydowanie. Nie znam nikogo ze Skarżyska, mogę co najwyżej wpisać w wyszukiwarce dogo i napisać pw z prośbą o sprawdzenie tego Pana. Co Ty na to? Chyba, że znacie kogoś stamtąd?
Pewnie, że najlepiej, jakby pojechał tata stepelki, tylko pytanie czy się zgodzi, ale skoro żywot psa leży Mu w pewnym sensie na sercu, to chyba nie powinien się zastanawiać, nie da się wszystkiego za kogoś zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']Ja jestem ze Skarżyska ale niestety, nie mam samochodu ani prawa jazdy. Mogę pójść do tej hurtowni, zobaczyćjak tam jest, porozmawiać z człowiekiem, który zgodził się przygarnąć Cygana.[/QUOTE]
ooo Handzia z nieba spadłaś, w razie czego znalazłam dwie osoby ze skarżyska na fb w grupie wizytatorów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']Ja jestem ze Skarżyska ale niestety, nie mam samochodu ani prawa jazdy. Mogę pójść do tej hurtowni, zobaczyćjak tam jest, porozmawiać z człowiekiem, który zgodził się przygarnąć Cygana.[/QUOTE]
O super jeden problem z głowy.Tylko teraz warunki,transport i chłopak uratowany.
Stepelka gdzie jesteś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']Ja jestem ze Skarżyska ale niestety, nie mam samochodu ani prawa jazdy. Mogę pójść do tej hurtowni, zobaczyćjak tam jest, porozmawiać z człowiekiem, który zgodził się przygarnąć Cygana.[/QUOTE]
Super, to idź proszę - hurtownia czy firma Mirax. Żeby nie było że pies źle trafi i znowu będzie cierpiał.
[B]Wolałabym ,żeby to był dom bo jak firma przestanie działać , to co będzie z psem???????????????[/B] Spytaj , to bardzo, bardzo ważne.
Czy pies ma być tylko stróżem , czy ich kochanym psem?????????????????????? Na dobre i złe czy tylko jak będzie potrzebny do pilnowania??????????

Link to comment
Share on other sites

Błagam idź ak najszybciej i zadzwoń do mnie 608 45 17 27.Jeśli uznasz,że ok powiedz Panu,że załatwiamy transport. Jeśli to dobry człowiek i chce pomóc psiakowi, to może się zaangażuje , może ma w firmie auta dostawcze.Powiedz ,że walczymy o życie psa i zależy nam bardzo na tym,żeby ktoś dał mu prawdziwy dom. Oczywiście pilnownie będzie jego obowiązkiem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...