Jump to content
Dogomania

Szukam domu dla psa, bo ma zostać zabity.


Recommended Posts

[quote name='stepelkaa']Tata po psa pojedzie i chyba dostarczy temu panu. Coś w tym stylu. Ale obecnie jestem w górach a mieszkam daaalej, więc w domu będę doopiero we wtorem. I około środy z panem z hurtowni tata się dogada. Żeby tylko pan z hurtowni się nie rozmyślił... Trzymam kciuki ! Dziękuję za dotychczasową pomoc :)[/QUOTE]
[B][I]Stepelko , trzeba do Pana pilnie zadzwonić żeby wiedział co i jak wtedy się nie rozmyśli .[/I][/B] Jak nie zadzwonicie nie będzie wiedział czy to aktualne i może szukać innego psa. Poproś Tatusia żeby jutro zadzwonił jeśli tego jeszcze nie zrobił.
Pozdrów Tatę i podziękuj mu za chęć pomocy.Fajnie ,że Cię wspiera :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu'][B][I]Stepelko , trzeba do Pana pilnie zadzwonić żeby wiedział co i jak wtedy się nie rozmyśli .[/I][/B] Jak nie zadzwonicie nie będzie wiedział czy to aktualne i może szukać innego psa. Poproś Tatusia żeby jutro zadzwonił jeśli tego jeszcze nie zrobił.
Pozdrów Tatę i podziękuj mu za chęć pomocy.Fajnie ,że Cię wspiera :)[/QUOTE]



Zadzwonił, mają się umówić dokładniej po wtorku, mam nadzieje że tamten pan się nie rozmyśli. :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił do mnie Tata Stepelki. Niestety Dziadek nie chce oddać Cygana, przestraszył sie szumu w internecie , chce udowodnić,że zamieszanie wokół Cygana jest niepotrzebne bo psu nic nie grozi , mało tego obiecał poprawić warunki i sposób traktowania. Będziemy trzymać rękę na pulsie. Wyślę Panu Ustawę żeby zapoznał się z przepisami i wiedział , jakie są skutki złego traktowania zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Nie dobrze...:shake: oby to coś dało, to zapoznanie się z ustawą.[/QUOTE]
Boi się i ma rację, teraz jest na cenzurowanym... Może zrozumie ,że nie jest panem życia i śmierci psa i jeśli go nie chce , to można go oddać w sposób cywilizowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Boi się i ma rację, teraz jest na cenzurowanym... Może zrozumie ,że nie jest panem życia i śmierci psa i jeśli go nie chce , to można go oddać w sposób cywilizowany.[/QUOTE]
powiem szczerze, że boję się, iż dziadek będzie się wyżywał na psie, poza oczami innych, bo niestety nie wierzę, że tacy ludzie się zmieniają:(

Link to comment
Share on other sites

Za jakis czas pies zniknie i powiedzą, ze uciekł, albo ukradli. Juz przerabiałam takie odmienienie wlasciciela psa. Jeszcze chodzil i mowil: "chcieli brac i czemu ja nie oddał? tera bede myslał dzie on moze byc?"
Nie wierze, ze psu sie polepszy. Bedzie źle, zobaczycie. Chciałabym sie mylic.

Tyle nerwow, Waszych staran i wszystko na nic. Az mnie gotuje. Macie przyklad jak mozna dogadac sie z wiesniakiem. "golono - strzyżono" /A. Mickiewicz.
Pies ogrodnika, ten Twoj dziadek stepelkaa.

Edited by Pipi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...