Jump to content
Dogomania

Fenek (*) mały dzikusek, dzięki swojej "opiekunce" za TM :( :( : Przepraszamy Fenuś:(


funia

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozważyałysmy w rozmowach (gdyby w razie ponad rok nie zmienił postepowania ewentualna eutanazję )ale nie w ten sposób ...nie w tak krótkim czasie no i nie dostaŁ SZANSY pracy z prawdziwym psim psychologiem ...

A ona podszywała się pod Panią Małgosię .Zadna Pani Małgosia nie istnieje...
Fenek wybacz nam ...........

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego w ludziach tyle podłości i wyrachowania,odnoszę wrażenie,że to babsko jest chore psychicznie,normalny człowiek,nawet z brakiem empatii do zwierząt nie zrobiłby tego. Jeśli czytasz te wpisy cholerna babo,to życzę ci wszystkiego co najgorszego,smaż się w piekle...

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co?!?!?!?!?!?!?!?!? Serce mi się kraje i pęka na pół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko my, do cholery jasnej, nie chcieliśmy kontaktu z panią małgosią, która tak była zachwalana i same ohy i ahy słyszeliśmy na jej temat... Ile osób z Was kazało nam dzwonić do pani małgosi, ilu z Was miało do nas pretensję, że nie kontaktowaliśmy się z tak wybitnym psim psychologiem jakim "jest" pani małgosia... Jednak nasza wewnętrzna intuicja podpowiadała nam, że nie warto z czymś takim się kontaktować. "Nie wszystko złoto co się świeci!"
I jeszcze te jej "violi" pretensje, że piesek u nas nie mieszka w domu, jaką traumę mu przez to zgotowaliśmy... Boże, dlaczego ludzie są tacy podli i żądni kasy... Bo to babsko tylko myślało o pieniądzach a nie o pieskim losie.
Mam nadzieję, że ta perfidna i wyrachowana wredna kobieta dostanie za swoje... Mam nadzieję, że kiedyś stanie ten potwór na naszej drodze...
Dla takich bestii powinny być okropnie męczące, bolesne i okrutne kary...
Mam nadzieję, że kara będzie dla Ciebie Pani Małgosiu BARDZO SPRAWIEDLIWA!!!!!
Szkoda nam tylko FENKA...
A u nas by mieszkał do dnia dzisiejszego...

Link to comment
Share on other sites

Owszem, mieszkałby. Ale nic więcej by się nie działo....siedziałby w kojcu.
Chciałyśmy tylko i wyłącznie jego dobra, byłyśmy szczęśliwe, że ktoś chce nam pomóc.
Niestety trafiłyśmy na oszustkę :(
Zbyt piękne to było wszystko :(

Link to comment
Share on other sites

Niestety oszustów nie brak Fenek bał się ludzi i nie ufał im ,my uwierzyliśmy w dobre intencje drugiego człowieka a najwyższą cenę zapłacił [B]Fenek
[*] [/B]mam tylko nadzieję ,że ten potwór nie skrzywdził Go przed śmiercią bo na samą myśl o tym budzą się we mnie mordercze instynkty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ratifunkel']Wiecie co?!?!?!?!?!?!?!?!? Serce mi się kraje i pęka na pół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko my, do cholery jasnej, nie chcieliśmy kontaktu z panią małgosią, która tak była zachwalana i same ohy i ahy słyszeliśmy na jej temat... Ile osób z Was kazało nam dzwonić do pani małgosi, ilu z Was miało do nas pretensję, że nie kontaktowaliśmy się z tak wybitnym psim psychologiem jakim "jest" pani małgosia... Jednak nasza wewnętrzna intuicja podpowiadała nam, że nie warto z czymś takim się kontaktować. "Nie wszystko złoto co się świeci!"
I jeszcze te jej "violi" pretensje, że piesek u nas nie mieszka w domu, jaką traumę mu przez to zgotowaliśmy... Boże, dlaczego ludzie są tacy podli i żądni kasy... Bo to babsko tylko myślało o pieniądzach a nie o pieskim losie.
Mam nadzieję, że ta perfidna i wyrachowana wredna kobieta dostanie za swoje... Mam nadzieję, że kiedyś stanie ten potwór na naszej drodze...
Dla takich bestii powinny być okropnie męczące, bolesne i okrutne kary...
Mam nadzieję, że kara będzie dla Ciebie Pani Małgosiu BARDZO SPRAWIEDLIWA!!!!!
Szkoda nam tylko FENKA...
A u nas by mieszkał do dnia dzisiejszego...[/QUOTE]

Wiesz ...to niesprawiedliwe ....
Skoro pół dogomanii dało się oszukać ,nawet dziewczyny od goldenów dały jej psa bez umowy to skąd do cholery my chcąc dobrze dla psa miałyśmy to wiedzieć ??
Chciałyśmy odmienić jego los i próbowałyśmy ...Sam Wojtek powiedziałeś ,ze z niego nic nie będzie ...Więc co do końca życia boks??
Gdybym to wszyatko wiedziała co wiem dzisiaj Nie byłoby tego wszystkiego ..
Ratifunkile mylisz się tu nie chodziło o kasę jeśli już w grę wchodziły niewielkie pieniądze ....To po prostu inteligentny psychol o dwóch obliczach ...
Rozmawiłam z wetem ,który uśpił Fenka .
Oszukano nas i zabrano Fenkowi Szanse na mozliwość wyjścia ze swojej skorupy ....

Link to comment
Share on other sites

Niesprawiedliwe, to jest to, co ten diabeł zrobił...
I teraz tylko przychodzą mi myśli, czy nie krzywdziła i nie znęcała się ona na nim przez ten czas...
Nie mamy pretensji...bo za co? że chcieliście dobrze?...
Tylko tyle, że nas nie zmyliłą jakimś dobrem, bo od początku była pyszna i przemądrzała,od początku nam się nie podobała, przecież wiesz Funiu o tym, bo nawet razem o niej rozmawialiśmy...
Niech to będzie dla nas wszystkich nauczka na przyszłość,abyśmy nie wierzyli wirtualnym "paniom małgosiom", której nikt na oczy nie widział.
Funia, przyślij mi swój nr na komórkę, bo zmieniliśmy telefony i części nr nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

To w takim razie funia nic nie stoi na przeszkodzie aby doktór wydał zaświadczenie,że psy Fenek i Dasza zostały uśpione Ty takie zaświadczenie wkleisz.I wtedy uwierzę w ich eutanazję-na chwilę obecną nie wierzę w to.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

:placz::placz::placz:
Wciąż płaczę.
To ja wypatrzyłam Fenka w schronie, wtedy jeszcze nazywałam go Gremlinek:placz:
Wyciągnięcie go ze schrony było dla mnie bardzo ważne.
Dziwiłam się, ze znalazł się ktos , kto chce pracować z tak trudnym psem.
Jestem bardzo ostrożna jeśli chodzi o adopcje, dt, a w przypadku Fenka uwierzyłam,ze to wszystko prawie cud:placz:
Fenek ..............................:placz::placz::placz:
Nie daję sobie rady:placz:

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='israel']Trudno wyrazić mi co czuję. Powinienem był domagać się przeprowadzenia wizyty przed i poadopcyjnej u "Małgorzaty Kuc". Mogłem uratować życie Fenusia, nie zrobiłem nic. Nigdy sobie tego nie wybaczę.[/QUOTE]
A co ja mam powiedzieć ?? zapewniała nas telefonicznymi relacjami ,filmikami jak się bawi i cieszy ....po kilka razy w tygodniu ....Rozmawiałam z osobą ,która się podawała za P.Małgosie...Nie było podstaw ZADNYCH !do podejrzeń .

JEśli ktois tu zawinił to na pewno nie TY israel....To nasza wina ,ze byłyśmy tak naiwne .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']To w takim razie funia nic nie stoi na przeszkodzie aby doktór wydał zaświadczenie,że psy Fenek i Dasza zostały uśpione Ty takie zaświadczenie wkleisz.I wtedy uwierzę w ich eutanazję-na chwilę obecną nie wierzę w to.
Elżbieta[/QUOTE]
Trudno.Nie zależy mi na tym byś wierzyła .
Psy zostały uspione .Na wątku Daszy jest sporo na ten temat .WIęcej nie będę tłumaczyć .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']To w takim razie funia nic nie stoi na przeszkodzie aby doktór wydał zaświadczenie,że psy Fenek i Dasza zostały uśpione Ty takie zaświadczenie wkleisz.I wtedy uwierzę w ich eutanazję-na chwilę obecną nie wierzę w to.
Elżbieta[/QUOTE]
Co sugerujesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Fenek I Dasza to moje koszmary ....Zasypiam i budze się mysląc o nich ...
W życiu nie dałam się tak oszukać .:-([/QUOTE]
Moje też...Nie mogę tego przeboleć, że byłyśmy takie naiwne :(
Nie funkcjonuję normalnie od czasu, kiedy się dowiedziałam...
Bardzo, bardzo mi przykro i przepraszam wszystkich, a najbardziej Fenka (*) :(

Link to comment
Share on other sites

[B]Fenuś
[*] [/B]malutki już otoczony najdoskonalszą miłością i opieką.

A ty ,która jesteś potworem pamiętaj ,że
"Na Sądzie Ostatecznym pojawią się też zwierzęta i jednym z ostatnich pytań, jakie zada się człowiekowi, będzie: jaki byłeś wobec zwierząt (...)"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...