Jump to content
Dogomania

Fenek (*) mały dzikusek, dzięki swojej "opiekunce" za TM :( :( : Przepraszamy Fenuś:(


funia

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasz Bejutek na początku też potrzebował trochę czasu aby "zaskoczyć" ;) Różnie bywało (a jest trochę większy od Fenka, ok 35 kg ;)), ale po jakimś czasie przekonał się, że świat nie jest taki zły.

Trzymamy kciuki za Fenka, na pewno mu się uda!

Link to comment
Share on other sites

[B]Zapomniałam napisać ,ze Pani Małgosia obnizyła koszt hotelowania i nauki Fenka z 350 zł na 200 zł miesiecznie .!!!![/B]
Jest to dla nas ogromny podarunek gdyż cienko z kasa .
W imieniu wszystkich zainteresowanych jego losem bardzo Pani dziekujemy .
Niestety ale u niego oswajanie się i normalnośc to proces baaaaaaaaaardzo długi i tak naprawdę nie wiemy czy on w końcu zatrybi :roll:
Pozostaje nam nadal zbierać pieniadze by zapewnić mu pobyt u Pani Małgosi i szkolenie .

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za podpowiedź. Udało się. Mianowicie mam zablokowaną pocztę nie wiem czemu, tak samo było z dogomanią. Yoda dzisiaj zrobił duży postęp. Przechadzał się swobodnie po mieszkaniu w asyscie innego psa. Widzę znaczną poprawę. Mam następujące pytanie bardzo proszę o odpowiedź na nie.
1. Jakie są warunki adopcji Yody
2. Jakie warunki mieszkaniowe musi spełniać osoba adoptująca
3. Czy umowa może być podpisana na osobę która nie mieszka w miejscu zameldowania
4. Kto jest w pełni osobą decyzyjną w sprawie Yody
5. Czy jeśli dla Yody mam dom stały z możliwą pracy zastanawiają sie panie nad adopcją

Pozdrawiam M-K-B

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MałgorzataKuc']Dziękuję za podpowiedź. Udało się. Mianowicie mam zablokowaną pocztę nie wiem czemu, tak samo było z dogomanią. Yoda dzisiaj zrobił duży postęp. Przechadzał się swobodnie po mieszkaniu w asyscie innego psa. Widzę znaczną poprawę. Mam następujące pytanie bardzo proszę o odpowiedź na nie.
1. Jakie są warunki adopcji Yody
2. Jakie warunki mieszkaniowe musi spełniać osoba adoptująca
3. Czy umowa może być podpisana na osobę która nie mieszka w miejscu zameldowania
4. Kto jest w pełni osobą decyzyjną w sprawie Yody
5. Czy jeśli dla Yody mam dom stały z możliwą pracy zastanawiają sie panie nad adopcją

Pozdrawiam M-K-B[/QUOTE]
Oczywiscie ,ze zastanawiamy sie nad adopcją ,tylko w zyciu nam sie nie śniło ,ze takiego Yodę ktos zechce na tym etapie .;)
Ale jeśli ktoś taki jest i Pani uważa,ze jest to dobry dom to niech to bedzie zarazem jako wizyta przedadopcyjna .PANI jest tutaj naszym jakby przedstawicielem bo Pani widzi i zna ludzi .WIęc ufamy i wiemy ,.ze chce Pani jak najlepiej .
Warunkiem jest podpisanie umowy adopcyjnej ,która ma standardowe punkty.
Moze byc podpisana ,wazne aby był numer telefonu i dwa adresy ten z meldunku i ten gdzie obecnie mieszka chetna .
W sumie to we dwie z handzią porwałysmy sie ratowac Fenka ( oczywiscie przy pomocy osób z tego watku za co nieustająco im dziekujemy ).WIęc pewnie umowa bedzie na którąs z nas .Lub na obydwie .To juz jest do dogadania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Oczywiscie ,ze zastanawiamy sie nad adopcją ,tylko w zyciu nam sie nie śniło ,ze takiego Yodę ktos zechce na tym etapie .;)
Ale jeśli ktoś taki jest i Pani uważa,ze jest to dobry dom to niech to bedzie zarazem jako wizyta przedadopcyjna .PANI jest tutaj naszym jakby przedstawicielem bo Pani widzi i zna ludzi .WIęc ufamy i wiemy ,.ze chce Pani jak najlepiej .
Warunkiem jest podpisanie umowy adopcyjnej ,która ma standardowe punkty.
Moze byc podpisana ,wazne aby był numer telefonu i dwa adresy ten z meldunku i ten gdzie obecnie mieszka chetna .
W sumie to we dwie z handzią porwałysmy sie ratowac Fenka ( oczywiscie przy pomocy osób z tego watku za co nieustająco im dziekujemy ).WIęc pewnie umowa bedzie na którąs z nas .Lub na obydwie .To juz jest do dogadania.[/QUOTE]

Ta persona to Ja:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MałgorzataKuc']Ta persona to Ja:)[/QUOTE]

Czy ja dobrze rozumiem?????????!!!!!

[quote name='Jolanta08']Coś mi się pomerdało czy Fenek to teraz Yodo i ma sznsę na adopcję???[/QUOTE]

[quote name='rita60']Też się pogubiłam,a kibicuję małemu cały czas...[/QUOTE]

Tak:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MałgorzataKuc']M&S owszem zastanawiam się nad adopcją Yody. Pies jest w stanie ciężkim i wiem że,
normalna rodzina nie zechcę takiego psa. Czeka go bardzo ciężka praca i człowieka który
się na to porwie.[/QUOTE]

To prawda, Yoda jest psem bardzo wymagającym. Możliwe, że nigdy też nie będzie zachowywał się jak zwyczajny pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MałgorzataKuc']M&S owszem zastanawiam się nad adopcją Yody. Pies jest w stanie ciężkim i wiem że,
normalna rodzina nie zechcę takiego psa. Czeka go bardzo ciężka praca i człowieka który
się na to porwie.[/QUOTE]
Ja jestem w szoku ....
Nie sniło mi sie w najlepszych snach ,ze Pani mogłaby go wziąć ...
Jestem ( nie tylko ja) bardzo zadowolona ze takowa szansa istnieje.I jeśli faktycznie ma Pani cheć to wszyscy jesteśmy ZA:multi::multi:
Wiemy jak trudno znalezc psu dobry dom ,Yoda jest niestety zeroadopcyjny ....To pies dla koneserów :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Tak więc niech i mi będzie dane być koneserem.
Mam kolejne pytania.
Gdzie mam się podpisać?
Czy muszę ponosić opłaty jeśli tak to jakie? I gdzie je wpłacić?
za poprzednie psy płaciłam datki w schroniskach.
Kiedy mam się umówić na tą całą wizytę?
Pani Kasiu. Jeśli pani znajdzie czas proszędo Mnie zadzwonić
ponieważ nawet nie mam numeru od czasu gdy zmieniłam telefon.
M-K-B

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MałgorzataKuc']Tak więc niech i mi będzie dane być koneserem.
Mam kolejne pytania.
Gdzie mam się podpisać?
Czy muszę ponosić opłaty jeśli tak to jakie? I gdzie je wpłacić?
za poprzednie psy płaciłam datki w schroniskach.
Kiedy mam się umówić na tą całą wizytę?
Pani Kasiu. Jeśli pani znajdzie czas proszędo Mnie zadzwonić
ponieważ nawet nie mam numeru od czasu gdy zmieniłam telefon.
M-K-B[/QUOTE]

Żadnej opłaty .Nie ma mowy .
Umowę ( podamy kiedys przez szalona Wiolkę ) kiedyś zrobimy na spokojnie .
Wizyta jest nie potrzebna ,wystarczy machający ogon Yody na filmiku .
No chyba ,ze zrobimy poadopcyjna :razz:I wpadnę na herbatkę .
Zadzwonie dzisiaj koło 19 ,30 ok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...