Jump to content
Dogomania

Fenek (*) mały dzikusek, dzięki swojej "opiekunce" za TM :( :( : Przepraszamy Fenuś:(


funia

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='handzia']Zrobilam nowy bazarek dla Fenusia :) Podnoście ciotki i wujkowie :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241254-Extra-ciuszki-dla-Fenka-do-30-go-marca-Zapraszam-)?p=20614059#post20614059"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post20614059[/URL][/QUOTE]
Zaglądam!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

witam. właśnie zobaczyłam wątek Gremlinka :-)) jaki cudny psiak z niego. Kurcze szkoda że nie mogę go przygarnąć jest naprawde cudny i z pewnością okazałby się kochanym psiakiem. Szkoda też że nie mieszkam w okolicach zamościa, to mogłabym go odwiedzać :) a tak... mam tylko nadzieje, że znajdzie się ktoś kto dostrzeże jego piękno.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

historia Fenka zrobiła na mnie ogromne wrażenie. No i wasza bezcenna pomoc dla malucha - coś pięknego. 3mam kciuki żeby Fenek znalazł domek. Gdyby nie fakt, że mam już na stanie dwie kocice i dwa psiaki to na pewno bym przygarnęła malucha :)
pozdrawiam
do góry Fenuś :)

Link to comment
Share on other sites

Hej.. Rzadko piszę ale, czasem coś trzeba:) Fenek prze ze Mnie nazywny Yoda dzisiajj był pierwszy raz na spacerku. Nie pochlebiam metodom siłowym ale, niestey 3 mc minely a nasz postęp to nie sikanie i nie oddawanie kału na widok obcych.. Więc dzisiaj zastosowalismy agresywniejszą metodę. Nie obyło sie bez pogryzień;) Fenek ma zalożona obroże i szelki przypiete na dwóch karabinkach. Na siłe go wyciągam. Dziś pierwszy raz był na dworze.
Podobało mu się. Na dwór swobodnie wychodzi wzdłuż ogroddzenie ale chodzi o rodzaj ujmy którą jest smycz.

Życzcie nam powodzenia. Moje ręce wołaja o pomste do nieba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MałgorzataKuc']Hej.. Rzadko piszę ale, czasem coś trzeba:) Fenek prze ze Mnie nazywny Yoda dzisiajj był pierwszy raz na spacerku. Nie pochlebiam metodom siłowym ale, niestey 3 mc minely a nasz postęp to nie sikanie i nie oddawanie kału na widok obcych.. Więc dzisiaj zastosowalismy agresywniejszą metodę. Nie obyło sie bez pogryzień;) Fenek ma zalożona obroże i szelki przypiete na dwóch karabinkach. Na siłe go wyciągam. Dziś pierwszy raz był na dworze.
Podobało mu się. Na dwór swobodnie wychodzi wzdłuż ogroddzenie ale chodzi o rodzaj ujmy którą jest smycz.

Życzcie nam powodzenia. Moje ręce wołaja o pomste do nieba[/QUOTE]
Dziekujemy .
kurcze to pewnie troche pogryzł Pani ręce?:roll:
Fenek jak ty sie nie uspokoisz to.....to zobaczysz ....

ps.Pani Małgosiu zablokowałam poczte mailowa i do czasu odblokowania mam taka .Prosze jeszcze raz przesłąc mi to co miała Pani napisac .

[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...