Jump to content
Dogomania

Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow


ewatr

Recommended Posts

[quote name='Pandisia']Witajcie, ja bardzo chętnie wkleję sobie banerek z Depisiem ale nie wiem jak mam to zrobić, jeśli ktoś mnie oświeci to będę wdzięczna.[/quote]

Zaznacz sobie bannerek, skopiuj go. Nastepnie wejdz do panelu uzytkownika i kliknij na edycje podpisu. Tam wklej bannerek i zatwierdz zmiany. I tyle :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jakie cudo !!
nie rozumiem jak taki śliczny pies może być w schornie :shake:
mogę mu zrobić ogłoszenie na adopcje.org tylko potrzebuję takie info jak:
czy jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wysterylizowany, miejsce w którym przebywa (miasto, województwo), jakieś dane kontaktowe, i tekst opisujący go
najlepiej jakby mi ktoś mógł to wysłać na PW wtedy zrobiłabym szybciej ^^
będę podrzucać, i jak zwolni się miejsce to wskoczy do podpisu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']jakie cudo !!
nie rozumiem jak taki śliczny pies może być w schornie :shake:
mogę mu zrobić ogłoszenie na adopcje.org tylko potrzebuję takie info jak:
czy jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wysterylizowany, miejsce w którym przebywa (miasto, województwo), jakieś dane kontaktowe, i tekst opisujący go
najlepiej jakby mi ktoś mógł to wysłać na PW wtedy zrobiłabym szybciej ^^
będę podrzucać, i jak zwolni się miejsce to wskoczy do podpisu[/quote]

Najlepiej wziazc z ogłoszen tam wiekszosc informacji jest podana :

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/985223_zloty_depi_nova_scotia_duck_tolling.html[/URL]

odpchlany, odrobaczany i szczepiony jest na biezaco .musze tylko dopytac jeszcze o sterylke :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Najlepiej wziazc z ogłoszen tam wiekszosc informacji jest podana :

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/985223_zloty_depi_nova_scotia_duck_tolling.html[/URL]

odpchlany, odrobaczany i szczepiony jest na biezaco .musze tylko dopytac jeszcze o sterylke :roll:[/quote]
ok to zaraz założę i wstawię tu linka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nagadałam dzis Depiemu ,że mnie nie posłuchał , ze miał domek i zaczął rozrabiac ....po co ??? Słuchał mnie uważnie......... łepek cudnie przekrzywiał czy zrozumiał ?

Szkoda mi tego psa bardzo bo jest mądry ,spokojny i piękny ale z łatką psa ktory " ugryzł " bardzo cieżko mu znależć dom :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='AniaB']Jak Depi odnajduje sie w schronisku? Czy nadal zachował taką piekna siersc? Czy nie smutny przypadkiem..? Nie gryzą go tam..?
Biedactwo moje..[/quote]

Siersc ma ładną ...... oczywiscie ze w domu by psiak jeszcze wypiękniał ale i tu mu nic nie brakuje z urody :loveu: Depula juz nie jest smutny -jest tu na tyle dlugo ze zaakceptował ta sytuacje co nie znaczy ze sie z nia pogodził :shake: Gryżc to on by sie nie pozwolił wbrew slodkiemu wygladowi charater ma mocny :eviltong: a pozatym psy sa tak dobierane w boksach zeby sie tolerowaly a nawet lubiały . ........jak nie było przepełnienia to Depula miał "jedynke" ;)

Link to comment
Share on other sites

agata, ja wiem, wiem ze w rzeszowskim i mieleckim schronisku psiaki mają najlepiej jak tylko moga mieć :loveu::lol: ale schroniskowce zawsze jakos tak wzbudzają moja litosc..
Choc czasem w hotelikach jest gorzej niz własnie w tych schronach..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']To ma być biedactwo? Już ja coś wiem o rzeszowskich biedactwach! ;)
Polecam.[/quote]

Hihihi Agato ..no jakby to powiedzic rozpieszczone nieco są :evil_lol:;)
ale wiesz one takie sliczne , mądre i tak ładnie oczami przewracają jak cos zbroją - wiesz o czym mówie nie ???:eviltong:

A Depula wczoraj na mnie nawyrczał po raz pierwszy ale miał racje bo kurcze wykrecałam mu gołymi rękami kleszcze z miedzy rzęs .......no juz gorzej ten skurczybyk / znaczysie kleszcz/ nie mógl sie umiejscowić :mad:
Najpierw Depi tylko sie kulił i łepetyne chował ale jak byłam namolna to popiskiwał cobym sie odczepiła az wreszcie zrobil takie ostrzegawcze cichutkie wrrrrrrrr .......znaczysie spadaj ;)

Ja tam nie wiem ale to jest naprawde cierpliwy pies a jakie ma cudne złote kity na uszach musze mu nowe zdjecia zrobic zebyscie zobaczyli :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Hihihi Agato ..no jakby to powiedzic rozpieszczone nieco są :evil_lol:;)
ale wiesz one takie sliczne , mądre i tak ładnie oczami przewracają jak cos zbroją - wiesz o czym mówie nie ???:eviltong:

A Depula wczoraj na mnie nawyrczał po raz pierwszy ale miał racje bo kurcze wykrecałam mu gołymi rękami kleszcze z miedzy rzęs .......no juz gorzej ten skurczybyk / znaczysie kleszcz/ nie mógl sie umiejscowić :mad:
Najpierw Depi tylko sie kulił i łepetyne chował ale jak byłam namolna to popiskiwał cobym sie odczepiła az wreszcie zrobil takie ostrzegawcze cichutkie wrrrrrrrr .......znaczysie spadaj ;)

Ja tam nie wiem ale to jest naprawde cierpliwy pies a jakie ma cudne złote kity na uszach musze mu nowe zdjecia zrobic zebyscie zobaczyli :lol:[/quote]

Ciekawa jestem, która to cioteczka najbardziej je rozpieszcza!

Kleszcz miedzy rzęsami?! Zgroza! Ja też bym warczała (a nawet capnęła zębiskami), gdyby ktoś mi w rzęsach grzebał!

Depulku, wybaczyłeś już ciotce, prawda? W nagrodę zabieram cię na spacerek. W Łodzi nie ma kleszczy. Odpukać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...