Jump to content
Dogomania

Uszka/Nutka już w DS. Dziękuję Gabi79 !


toyota

Recommended Posts

Cioteczki zastanawiam się nad przyjęciem małej suni na tymczas.
Nie mam może zbyt wielkiego doświadczenia, ale wielkie serce i chęci.
Była u mnie porzucona sunieczka, w lutym tego roku znalazła wspaniały domek.
A potem maleńka kotka, też już ma ds
Mam w domu pieska Kajtusia, wypatrzonego na Dogo. Kajti jest bardzo przyjazny do wszystkich stworzeń, jedynie dużych psów się boi. Szukam sunieczki przyjaznej, spokojnej, takiej, która zaprzyjaźni się z Kajtuniem i nadaje się do zamieszkania w bloku.

Czy Waszym zdaniem Uszatka by się nadawała?

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gabi, z tym zostawaniem w mieszkaniu, to nie da się tak z góry wyczuć -w schronisku pies zachowuje się inaczej. Moje tymczasowe sunie różnie reagowały na pierwsze dni w mieszkaniu, większość szybciutko się dostosowywała do lepszego życia:)
Ale tego nikt nie zagwarantuje, to jak rosyjska ruletka.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w schronisku i znów przypatrywałam się Uszce. Ona wygląda na bardzo przyjazną. Nie skacze, nie wariuje, spokojnie leży albo siedzi i merda ogonkiem.
Zawsze na tej budzie u góry. Nie wiem czy w związku z tym nie będzie skakać na meble. Ale to nie jest pies ani młody ani duży, żeby rozniósł mieszkanie.
Uważam, że jest duża szansa, że nie będzie z nią większych problemów. Oczywiście całkowitej gwarancji dać nie można.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że niczego nie da się przewidzieć, to oczywiste.
Sunia mnie urzekła i te 6 lat w schronie.
Nawet gdyby coś zniszczyła nie stanowiło by to problemu.
Ważne, żeby dogadała się z moim Kajtuniem, żeby go nie zdominowała.
On jest bardzo grzeczny i uległy.
No i żeby się odnalazła w bloku i zgiełku miasta.
Czy ona ma jakieś spacery, czy cały czas siedzi w boksie?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nikt nie ma nic przeciwko temu, to ja się decyduję ją przyjąć za kamę i koszty weterynaryjne.
Co Wy na to?
W jakim dokładnie sunia jest mieście?
Jeśli niedaleko Torunia to będzie około 350 km
Niestety nie mam możliwości po nią jechać, więc przydał by się transport

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/milosc1.gif[/IMG]:modla:[FONT=comic sans ms]swiete slowa Martuniu[/FONT]:modla:
Gabrynia nasza- najwieksze serce [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/milosc1.gif[/IMG] najcudowniejsze miejsce:modla:przy boku Gabryni i Kajtunia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Ewcia mnie poinformowała więc gnałam na wątek na złamanie karku :evil_lol: Jedno jest pewne u Gabi każdy psiak ma jak w raju :) Ten tymczas z całego serducha polecam :)[/QUOTE]

Dzięki Marticzko:lol:
6 lat w schronie bez spacerów to jest tragedia, chociaż niestety bywają gorsze.
Sunieczka jest śliczna i tak smutno spogląda zza krat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Dzięki Marticzko:lol:
6 lat w schronie bez spacerów to jest tragedia, chociaż niestety bywają gorsze.
Sunieczka jest śliczna i tak smutno spogląda zza krat[/QUOTE]

Gabi kochana maleńka jest śliczna i szkoda jej bardzo :( Ciocia Toyota pakuj małej walizkę i niech jedzie na Śląsk a ja z przyjemnością ją będę odwiedzała u naszej Gabi :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']O rany ! Przyszłam na zaproszenie Ewuni.
Sunieczka miałaby cudnie u Ciebie Gabi.:loveu: Moze nie zje Kajtusia ?:lol:[/QUOTE]

Ja też mam taką nadzieję Belusiu, że nie zje.
Wygląda na spokojną sunię, ale nie wiadomo jak zachowa się w obcym miejscu, jak będzie zestresowana.
Ja już zdecydowałam ją przyjąć na tymczas i zdania nie zmienię:loveu:
Jest taka cudna, trzeba zrobić wszystko, by znalazła ds

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ona jest w Grudziądzu. Jutro ze schroniska jedzie tranport do Warszawy. Jakie to jest miasto na Śląsku ?[/QUOTE]

[FONT=comic sans ms]Gabrynia mieszka w Dąbrowie Górniczej :thumbs:
bliziutenko jest Sosnowiec , Katowice , Bedzin[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

jejku jak tak kolezanki zachwalaja ciebie Gabi, to mi pozostaje juz tylko :multi::multi::multi::loveu: a za chec przygarniecia niuni :iloveyou::calus::calus::calus:jak bedzie trzeba wystosowac jakis apel odnosnie transportu i kosztow na wyzywienie malenkiej i ewentualnych na weta, to prosze dac znac, napisze to na fb na wydarzeniu...

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']jejku jak tak kolezanki zachwalaja ciebie Gabi, to mi pozostaje juz tylko :multi::multi::multi::loveu: a za chec przygarniecia niuni :iloveyou::calus::calus::calus:jak bedzie trzeba wystosowac jakis apel odnosnie transportu i kosztow na wyzywienie malenkiej i ewentualnych na weta, to prosze dac znac, napisze to na fb na wydarzeniu...[/QUOTE]


Aż mi głupio, że tak mnie dziewczyny wychwalają.
Trzeba wykombinować transport i wszystko dograć tak więc apel w spawie zbiórki na paliwo wskazany

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...